REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Firma bez granic: połączona platforma komunikacyjna jako rozwiązanie
Rynek
2017-08-04
ALE - art. ekspercki
Od uelastycznienia pracy nie ma już odwrotu. Przewiduje się, że w 2020 roku prawie trzy czwarte amerykańskich pracowników będzie korzystać w pracy z urządzeń mobilnych. Craig Walker, dyrektor ds. usług udostępnianych w chmurze w przedsiębiorstwie ALE - przestawia rozwiązania, które które usuną bariery utrudniające współpracę i zapewnią przedsiębiorstwom znacznie lepszą łączność.
Alcatel-Lucent Enterprise skupi się na chmurze oraz profesjonalnych usługach
Rynek
2016-10-20
Alcatel-Lucent Enterprise
Nowa strategia regionalna Alcatel-Lucent Enterprise skupiona na podejściu wertykalnym, chmurze oraz profesjonalnych usługach. ALE tworzy nowy region Europe North z Rukmini Glanard jako Senior Vice President.
65 Tb/s dla systemów kabli oceanicznych
Rynek
2016-10-13
Rynek
Alcatel-Lucent Submarine Networks i Nokia Bell Labs osiągnęły prędkośc 65 Terabitów na sekundę ustanawiając rekord transmisji dla systemów kabli oceanicznych. Przepływność 65 Tb/s odpowiada jednoczesnej transmisji ponad 10 milionów kanałów HDTV
OpenTouch - platforma komunikacji zintegrowanej z technologią NFC
Systemy
2016-08-19
Software - NFC (wideo)
Nowe narzędzie OpenTouch Contactless Call Shift z technologią NFC umożliwia bezproblemowe przenoszenie połączeń między telefonami stacjonarnymi a smartfonami, dzięki czemu zapewnia pracownikom większą elastyczność i mobilność w miejscu pracy i poza nim.
ALE OpenTouch Suite 2.2 - spójny interfejs na wszystkich urządzeniach (wideo)
Inne
2016-07-13
Software
Firma ALE poinformowała o wprowadzeniu w pakiecie OpenTouch Suite rozszerzeń, które umożliwiają przedsiębiorstwom szybsze i bardziej efektywne udzielanie odpowiedzi na pytania klientów. Pakiet Alcatel-Lucent OpenTouch Suite 2.2 oferuje pracownikom jeden interfejs klienta, dostępny za pośrednictwem oprogramowania OpenTouch Conversation na wszystkich urządzeniach, co ułatwia zarządzanie komunikacją w ramach aplikacji.
Alcatel-Lucent Enterprise - rozwiązania do wymagań technologii mobilnych oraz IoT

2016-06-17
Firma ALE, działająca pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, wprowadza na rynek nowe produkty z zakresu infrastruktury sieci, które są odpowiedzią na dwa główne trendy kształtujące cyfrowe przedsiębiorstwa przyszłości - technologie mobilne i Internet rzeczy.
Inteligentne miasta - czy kładzie się fundamenty pod inteligentne sieci?
Rynek
2016-04-18
Komentarz ekspercki
Badanie przeprowadzone niedawno przez firmę Gartner przewiduje, że w roku 2016 liczba „rzeczy” podłączonych do sieci wzrośnie o 30 procent do 6,4 miliardów. Na całym świecie — od Barcelony po Kapsztad — zaczęły powstawać inteligentne miasta wykorzystujące rozwój techniczny do swoich potrzeb. Ale czy władze miejskie i urbaniści są przygotowani na niesione przez tę rewolucję wymagania związane z infrastrukturą sieciową?
Alcatel-Lucent Enterprise z nowymi terminalami do komunikacji głosowych
Telefony
2016-04-06
Alcatel-Lucent 8018
Nowy terminal klasy podstawowej oferujący najważniejsze funkcje telefonu. Nowy terminal klasy wyższej Alcatel-Lucent 8088 Smart DeskPhone umożliwiający organizowanie i prowadzenie wideokonferencji. Rodzina terminali DECT została wzbogacona o dwa aparaty: klasy podstawowej i do zastosowań przemysłowych.
KOMSA Systems Polska dystrybutorem rozwiązań ALE
Rynek
2016-03-16
Alcatel-Lucent Enterprise
KOMSA Systems wchodzi na polski rynek nawiązując ścisłą współpracę z ALE w zakresie rozwiązań sieciowych Alcatel-Lucent Enterprise, obejmujących m.in. technologie Unified Access oraz Intelligent Fabric. Jest to następny krok w ekspansji firmy i konsekwencja sukcesu osiągniętego w podobnym modelu na rynku niemieckim.
Spersonalizowane usługi ICT w mniejszych hotelach
Rynek
2016-02-25
Artykuł ekspercki
Jak mniejsze sieci hoteli mogą wdrożyć technologie, która pozwolą im rywalizować z wielkimi markami? Klaus Tschritter, dyrektor ds. rozwiązań dla branży hotelarsko-turystycznej w firmie ALE, wyjaśnia, jak postęp w dziedzinie technik komunikacji cyfrowej pozwala mniejszym hotelom wykorzystać erę cyfrową i udoskonalić obsługę gości przez udostępnienie im na terenie całego obiektu sieci Wi-Fi, a także aplikacji do obsługi klienta i oceny satysfakcji z pobytu.
#MWC 2016: Nokia silniejsza i gotowa na 5G I IoT
Rynek
2016-02-23
MWC 2016
Nokia przedstawiła plan, jak w swoim obecnym kształcie jeszcze lepiej przewodzić w dziedzinie rozwoju 5G, czyli następnej generacji technologii mobilnych oraz w obszarze internetu rzeczy (IoT), aby wykorzystać nowe możliwości rynkowe, które uległy podwojeniu po przejęciu przez Nokię firmy Alcatel-Lucent.
Nowa wersja pakietu Alcatel-Lucent OpenTouch dla MŚP
Inne
2016-02-17
Alcatel-Lucent OpenTouch
Nowe funkcje umożliwiają partnerom handlowym lepsze zaspokajanie potrzeb MŚP. Aplikacje dostępne w pakiecie Alcatel-Lucent OpenTouch przeznaczonym dla MŚP zwiększają funkcjonalności zintegrowanej komunikacji. Ulepszona technologia pozwala dotrzeć z rozwiązaniami do większej liczby hoteli.
Andrzej Dulka we władzach FWRRiTM
Rynek
2016-01-25
Rynek
Podczas Posiedzenia Rady Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych wyłoniono nowe władze organizacji. Prezesem Rady Fundacji został Andrzej Dulka, Prezes Zarządu Alcatel-Lucent Polska, firmy będącej częścią Nokii.
Nokia po połączeniu z Alcatel-Lucent - nowy rozdział w swojej historii
Rynek
2016-01-14
Rynek
Nokia i Alcatel-Lucent świętują dziś pierwszy dzień działalności po połączeniu obu firm w związku z zakończeniem procesu transformacji Nokii i budową światowego lidera w obszarze technologii i usług dla świata połączonego siecią IP.
Szósta technologiczna rewolucja z perspektywy Bell Labs
Rynek
2016-01-13
Bell Labs
Bell Labs, ośrodek badawczy Alcatel-Lucent, po raz pierwszy w swej 90-letniej historii wydał książkę, w której przedstawia przyszłość technologii i komunikacji. Publikacja autorstwa dr. Marcusa Weldona i naukowców z Bell Labs to poparta latami doświadczeń wizja tego, jak technologie będą wpływały zarówno na nas, jak i otaczającą nas rzeczywistość.
Alcatel-Lucent zakończył modernizację KSBM
Rynek
2015-12-05
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent i Indra zakończyły prace nad systemem mającym na celu zwiększenie bezpieczeństwa żeglugi morskiej oraz ochrony środowiska w obszarach morskich Rzeczypospolitej Polskiej.
Markus Borchert - nominowany na szefa Nokii w Europie
Rynek
2015-11-13
Rynek
Nokia poinformowała o nominacji Markusa Borcherta na szefa europejskiej części firmy po planowanym połączeniu Nokii z Alacatel-Lucent, które ma nastąpić w drodze publicznej wymiany akcji zgodnie z informacja z dnia 15 kwietnia 2015 roku.
Alcatel-Lucent dostarczy rozwiązania LTE dla Europejskiej Sieci Lotniczej
Rynek
2015-10-14
Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent dostarczy technologię LTE dla naziemnej sieci Deutsche Telekom (T-Mobile) uzupełniając Europejską Sieć Lotniczą - hybrydową sieć Inmarsat, zapewniającą szybki i stabilny dostęp do Internetu podczas podróży lotniczych. Nowa usługa to odpowiedź na gwałtownie rosnące zapotrzebowanie na stały dostęp do Internetu - także na pokładzie samolotu.
Alcatel-Lucent - wzrost malware w sieciach komórkowych oraz systemach Android i iOS
Inne
2015-10-08
Alcatel-Lucent - raport
Alcatel-Lucent przedstawił wyniki badań ukazujące alarmujący wzrost liczby infekcji złośliwym oprogramowaniem (malware software) dotykających komputerów z systemem Windows podłączonych do sieci mobilnych, a także rosnące ryzyko ze strony wyrafinowanego oprogramowania szpiegującego atakującego urządzenia z systemami Android oraz Ios.
Alcatel-Lucent wspiera cyfrową transformację Polski
Rynek
2015-09-30
Alcatel-Lucent
Dostarczone przez Alcatel-Lucent rozwiązania stworzą podstawy pod przyszłe działania i inwestycje realizowane w ramach Narodowego Planu Szerokopasmowego, który ma na celu zapewnienie do 2020 roku wszystkim polskim gospodarstwom domowym dostępu do Internetu o prędkości 30 megabitów na sekundę (Mbps), a 50% z nich dostępu o szybkości 100 Mbps.
Strony: 1 z 3     123 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 51
Ostatnio na forum
Ubezpieczenia z aplikacją przeszły do PLAY (wideo)
Operator jest dla telekomunikacji, a ubezpieczenia niech zostawi innym ...
T-Mobile - Księgowość Online ERP XT dla małych firm
... drogo w stosunku do konkurencyjnych programów i do tego brakuje ewidencji przebiegu samochodu ;-...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
A kiedy dostawy plusburgerów i pluspizzy?...
Xiaomi Redmi 5 Plus - do 17 godzin w trybie czuwania
W trybie czuwania ?? Na pewno ? Chyba na włączonym wyświwtlaczu !!!...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
Pośrednik a nie dostawca, czyżby na baletowej postawili elektrownie ? A może na Postępu albo może w ...
Folx: sieć komórkowa w aplikacji - 29.99 zł za miesiąc (wideo)
Jakby ktoś potrzebował kod zaproszenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu 73284903. Kod daje ...
Play na kartę - świąteczny pakiet 12 GB w cenie 20 zł
Fajne są takie promocje bardzo, bo wiadomo, że do różnych klientów się trafia, ja na przykład taką o...
Test kamerki U-Drive WiFi MT4060 - Twój świadek na drodze
Witam, używam kamerę od tygodnia, głownie w mieście, czy wie ktoś jak ustawić ta kamerę żeby nagrywa...
Test Hammer Blade - smartfon pancerny, który mnie przekonuje
W ajfonie za 5 tys .. użyj czasem mózgu. A telefon bardzo podoba mi sie wizualnie, przy dzisiejs...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne