REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
T-Mobile - Księgowość Online ERP XT dla małych firm
Taryfy
09:25
3 | T-Mobile
Od 11/12/2017 Klient Biznesowy posiadający w T-Mobile usługę postpaid może skorzystać z nowego rozwiązania Księgowość Online ERP XT. Usługa Księgowość Online ERP XT obejmuje 4 pakiety do wyboru.
T-Mobile - przejściowe problemy z działaniem usług
Taryfy
2017-12-08
10 | T-Mobile - awaria
W chwili obecnej mogą wystąpić przejściowe utrudnienia z działaniem usług. Problemy są usuwane przez naszych specjalistów, przepraszamy za ewentualne niedogodności - informuje na Facebooku T-Mobile Polska.
T-Mobile Polska - Mariusz Chochołek Dyrektorem Departamentu Sprzedaży
Rynek
2017-12-07
2 | Mariusz Chochołek
Od 1 stycznia 2018 roku Mariusz Chochołek obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży TA/LA (Top Account/Large Account) w T‑Mobile. Mariusz Chochołek jest związany z rynkiem telekomunikacyjnym od 2003 roku kiedy to prowadził szereg projektów z ramienia firm doradczych dla firm telekomunikacyjnych.
T-Mobile: Showmax i Storytel w kieszeni - oglądaj gdzie chcesz i co chcesz
Taryfy
2017-12-07
3 | T-Mobile z Showmax
Do biblioteki rozrywki cyfrowej T-Mobile dołącza Showmax – popularny serwis VOD, oferujący największe hity kinowe i seriale dostępne zawsze i wszędzie, także na urządzeniach mobilnych. Od teraz klienci T-Mobile mogą skorzystać także z zasobów serwisu z audiobookami Storytel.
Heyah na Święta - Dwa razy więcej internetu i Tidal za 0 zł
Taryfy
2017-12-07
4 | Świątecznie w Heyah - regulamin
Już od czwartku, 7 grudnia 2017, Startuje w Heyah świąteczno-noworoczna promocja z superprezentami. Wszyscy, którzy w okresie trwania promocji, aktywują na swoim koncie usługę Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB Internetu otrzymają bezpłatnie dodatkowe 10 GB internetu oraz subskrypcję w serwisie muzycznym TIDAL na kolejne 3 miesiące.
T-Mobile - choć to truizm, to jest tylko jedna najlepsza sieć
Rynek
2017-12-06
8 | T-Mobile - badanie
Po raz czwarty z rzędu T‑Mobile wygrał badania jakości sieci i otrzymał certyfikat Best in test 2017. T‑Mobile wyprzedził pozostałych operatorów w obu kategoriach, jakości połączeń głosowych i usług transmisji danych, ale także na każdym z obszarów badania: największe miasta, miejscowości i drogi. Rezultatem jest najlepszy wynik w historii i niewątpliwa przewaga nad pozostałymi sieciami.
T-Mobile i Ericsson przekraczają 1Gbps podczas demonstracji technologii LAA
Rynek
2017-12-06
2 | T-Mobile
T-Mobile wraz z Ericsson jako pierwsi na świecie zademonstrowali prędkość przekraczającą 1Gb/s przy użyciu 12 pasm częstotliwości w technologii Licensed Assisted Access (LAA). Demonstracja została przeprowadzona w laboratorium T-Mobile przy użyciu Systemu Radiowego Ericssson i sprzętu testowego Cobham Wireless.
T-Mobile 1 - Internet Domowy dla stałych klientów
Taryfy
2017-12-05
10 | Taryfy
Od 05 grudnia udostępniamy nową ofertę T-Mobile 1 – Internet Domowy dla stałych klientów w sklepach stacjonarnych (tj. Sklepach Własnych, Autoryzowanych Punktach Sprzedaży, Nowych Sklepach). Jest to oferta nielimitowanego Internetu z routerem domowym, dostępna w dwóch opcjach prędkości.
T-Mobile - Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych
Taryfy
2017-12-05
13 | T-Mobile na kartę
Z Oferty „Podwójne doładowanie na mikołajki” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, który otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z niej, w formie SMS-a. Mikołaj podwoi drugie doładowanie, jeśli doładujesz konto DWA RAZY w ciągu tygodnia (do 8 grudnia 2017). Promocja jest jednorazowa, obowiązuje dla doładowań od 5 do 150 zł.
Tu Biedronka - nowa oferta. Jak to działa?
Taryfy
2017-12-04
2 | Taryfy
Nowa oferta z gigabajtami danych za darmo i 20% każdego doładowania do wydania na karcie Moja Biedronka. Oprócz tego można dzwonić do wszystkich bez limitu włączając dostępną wcześniej usługę Nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci za 19 zł co 30 dni. Jak to działa?
Tu Biedronka - nowa oferta z gigabajtami i kartą lojalnościową Moja Biedronka
Taryfy
2017-12-04
1 | Tu Biedronka z gigabajtami
Już od poniedziałku, 04.12.2017 r. nowa oferta Tu Biedronka - tańsze połączenia i 20% każdego doładowania do wydania na karcie. Program lojalnościowy „Moja Biedronka” zostanie rozszerzony o atrakcyjną propozycję dla wszystkich aktualnych i przyszłych użytkowników sieci Tu Biedronka.
W T-Mobile - nowy rok z większym pakietem danych i taniej w roamingu
Taryfy
2017-12-01
4 | T-Mobile - roaming
Wszyscy klienci T‑Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi bezpłatnymi pakietami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej. Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty dodatkowe za korzystanie z transmisji danych i MMS-ów po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu w UE.
T-Mobile na kartę w zestawie z okularami VR (wideo)
Taryfy
2017-11-30
1 | T-Mobile na kartę - okulary VR
Od jutra, 1 grudnia 2017r. startuje nowa kampania T‑Mobile na kartę. Operator promować w niej będzie – pod hasłem NeverEnding – superprostą ofertę obejmującą nielimitowane rozmowy i SMS-y w kraju i UE oraz 10 GB pakiet danych . Aktywację oferty T‑Mobile będzie premiować nowoczesnym i wyjątkowym gadżetem - okularami VR.
T-Mobile o odmowie uchylenia rezerwacji 1800 MHz - niezasadna
Rynek
2017-11-29
6 | T-Mobile - Oświadczenie
T-Mobile Polska opublikował stanowisko dotyczące decyzji UKE o odmowie uchylenia rezerwacji na częstotliwości 1800 MHz. Decyzja o odmowie uchylenia rezerwacji 1800 MHz niezasadna i dlatego zamierzamy zwrócić się do Prezesa UKE o ponowne rozpatrzenie sprawy - głosi stanowisko T-Mobile Polska, które publikujemy w całości.
T-Mobile przeniósł 26 tys. numerów komórkowych z Administracji Państwowej
Rynek
2017-11-28
1 | T-Mobile
T‑Mobile Polska 1 października br. rozpoczął świadczenie usług telekomunikacyjnych dla 168 Jednostek Administracji Państwowej, po przeniesieniu ponad 26 tysięcy numerów komórkowych do swojej sieci. Kontrakt o wartości ponad 13,1 milionów złotych obejmuje świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z dostarczeniem urządzeń przez 27 miesięcy.
Black Friday (Czarny Piątek) - na firmowe zakupy w T-Mobile
Taryfy
2017-11-24
1 | T-Mobile z Black Friday
Smartfony, tablety i laptopy w lepszej cenie dla firm w Czarny Piątek. Nie tylko w piątek ale również przez cały weekend będzie można skorzystać ze specjalnej oferty cenowej przygotowanej dla firm przez T‑Mobile.
Maierhofer - T-Mobile chce wprowadzić Polskę do sieci 5G
Rynek
2017-11-24
13 | Wywiad - wideo
Mamy sieć 4G i bardzo chcielibyśmy wprowadzić sieć 5G. W tym roku liczba stacji bazowych Operatora obsługujących klientów w technologii LTE wzrosła o 1 550 do blisko 10 tysięcy, a liczba stacji oferujących klientom LTE 800 MHz wzrosła o 3 100 i obecnie przekracza 5 tysięcy. Oznacza to, że 99,8 % populacji kraju znajduje się w zasięgu technologii LTE T-Mobile.
T-Mobile ma sieć Narrow Band IoT - nowe usługi i nowe produkty
Rynek
2017-11-24
1 | T-Mobile NB IoT
T‑Mobile uruchomił pierwsze stacje obsługujące sieć Narrow Band IoT. Stacje bazowe z sygnałem NB IoT zostały uruchomione w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie trwają przygotowania do budowy kolejnych w innych częściach Polski oraz masowego uruchamiania sieci NB IoT na terenie całego kraju w 2018 roku. Czym jest NB IoT?
T-Mobile na kartę - Internet 1 GB na 30 dni za darmo dla wybranych
Taryfy
2017-11-22
10 | T-Mobile na kartę
Oferta „Internet 1 GB na 30 dni za darmo” polega na możliwości korzystania z darmowej pakietowej transmisji danych w ramach mobilnego Internetu do limitu 1 GB przez 30 kolejnych dni kalendarzowych, w zasięgu Sieci Operatora. Z niniejszej Oferty może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, który otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z Oferty i skorzysta z niej.
T-Mobile miał przejściowe kłopoty z transmisją danych
Taryfy
2017-11-22
T-Mobile - awaria
T-Mobile Polska informuje o przejściowych kłopotacz transmisją danych w rejonach: małopolskim i śląskim. Wynika to z uszkodzenia dzierżawionych przez nas światłowodów.
Strony: 1 z 85     1234...85 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 53
Ostatnio na forum
Virgin Mobile - Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta
Może nie do końca zrozumiałem, ale nie bardzo wiem o czym mówisz- ja mam na kartę w Virgin Mobile of...
gck Umidici C2 - smartfon z aluminiową obudową i baterią 4000 mAh za 699 PLN
Wow co za niespotykane wymiary, czekamy na recenzje i testy :D...
lesiobe Ubezpieczenia z aplikacją przeszły do PLAY (wideo)
Normalnie robi się drugi Polsat szwarc mydło i powidło . ...
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
moja mama ma Metro+ , uwielbia telefony z klapką :P...
Anna Streżyńska pozostała szefem cyfryzacji
Pytanie tylko czy pozostaje na razie, czy dłużej. Podobno ten gabinet jest tymczasowo, do stycznia ...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
Jakoś tak to wygląda, że Plus powoli chce zdominować Białystok. Teraz energia dla Uniwerka, wcześnie...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne