REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 

FreecoNet zaprasza do testowania wideokonferencji iMeet
Taryfy
2012-02-29
1 | FreecoNet
FreecoNet, operator telefonii VoIP, wraz z amerykańskim partnerem technologicznym - firmą PGi uruchomił ofertę specjalną. Dziesięciu wybranych klientów otrzyma możliwość bezpłatnego testowania wideokonferencji iMeet przez cały miesiąc.
Nawet 100 minut za wytypowanie wyniku meczu Polska -Portugalia
Taryfy
2012-02-28
HaloNet
HaloNet Zaprasza do uczestnictwa w promocji, która polega na prawidłowym wytypowaniu wyniku meczu piłkarskiego Polska - Portugalia, który odbędzie się 29 lutego br. w Warszawie.
Bramka VoIP za 1 zł w promocji FNP HaloNet
Taryfy
2012-02-22
2 | HaloNet
Firma Tartel wprowadziła nową promocję "Bramki za numery", w ramach której przenosząc swój obecny numer telefoniczny do HaloNet, będziemy z niego korzystać za darmo przez 1 rok oraz otrzymamy gratisowe 50 minut. Jeśli dopisze nam szczęście, można wygrać dodatkowo bramkę VoIP (Cisco PAP2T lub Cisco SPA2102) za 1 zł.
Coraz więcej stref w cenie 1 zł na rok w HaloNet
Taryfy
2012-02-18
HaloNet
Cena pierwszego numeru telefonicznego lub faksowego w telefonii internetowej HaloNet to tylko 1 lub 5 zł brutto na rok. Co więcej, teraz po 1 zł można wykupić numer również w określonych strefach, które dotychczas kosztowały 5 zł.
Nokia Asha 303 i X3-02 Touch and Type w FreecoNet
Telefony
2012-02-07
1 | FreecoNet
FreecoNet pojawił się jako rekomendowany operator VoIP w telefonach komórkowych Nokia. To efekt współpracy nawiązanej przez Nokię i FreecoNet. Dostępne są kolejne telefony Nokia: Asha 303 i w promocyjnej cenie plus 400 minut na rozmowy VoIP i X3-02 Touch and Type plus 300 minut na rozmowy w ofercie FreecoNet/Tlenofon.
easyCALL.pl przygotuje platformę VoIP dla GG
Rynek
2012-02-01
2 | easyCALL.pl
easyCALL.pl podpisał umowę z GG Network, operatorem popularnego komunikatora. Na jej mocy użytkownicy GG będą mogli korzystać z płatnych rozmów głosowych, wykonywanych na numery polskie i zagraniczne, w oparciu o nowoczesną platformę easyCALL.pl. Bezpłatne rozmowy głosowe i video pomiędzy numerami GG rozwijane są w ramach spółki GG Network.
FreecoNet ponownie wspiera WOŚP
Rynek
2012-01-04
FreecoNet
Aiton Caldwell ponownie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poprzez FreecoNet - jedną ze swoich marek - udostępnił częstochowskiemu sztabowi Fundacji infrastrukturę oraz pakiet usług telekomunikacyjnych na czas przygotowań do XX Finału WOŚP, który odbędzie się już 8 stycznia 2012 roku.
HaloNet kończy rok dwoma nowymi promocjami
Taryfy
2011-12-20
HaloNet
Telefonia internetowa HaloNet na zakończenie roku przygotowała kolejne dwie promocje dla swoich klientów: "Bitwę na przyjaciół" oraz "Jeszcze więcej za więcej na Gwiazdkę i Nowy Rok".
easyCALL poszerza sieć dystrybucji doładować telefonicznych
Taryfy
2011-12-13
easyCALL
Od początku grudnia br. użytkownicy easyCALL.pl – najpopularniejszej w Polsce marki telefonii internetowej - mogą doładować swoje konto w terminalach sieci PayUp. Stało się to możliwe dzięki umowie podpisanej między easyCALL.pl SA oraz PayUp Polska.
Telekonferencje: nowa usługa operatora telefonii HaloNet
Taryfy
2011-11-28
3 | HaloNet
Firma Tartel wprowadziła nową usługę o nazwie "Telekonferencje HaloNet". Usługa będzie dostępna zarówno dla użytkowników telefonii internetowej HaloNet jak i dla klientów zewnętrznych.
OXYTel: nowa telefonia internetowa
Taryfy
2011-11-24
OXYTel
Rusza nowa telefonia internetowa OXYTel - usługa dostępna z poziomu wielu różnych urządzeń (telefonu stacjonarnego, komputera, smartfona). W ramach usługi OXYTel, oferowanej przez firmę OXYCOM, dostępne są dwa podstawowe abonamenty: Promocja Telefon na 5 oraz Telefonia Dom.
Internet satelitarny VSAT
Rynek
2011-11-14
3 | TS2
TS2 wprowadza do oferty dwukierunkowy i szerokopasmowy dostęp do Internetu na terenie całej Polski. Platforma VSAT Evolution jest rozwiązaniem zarówno dla sieci korporacyjnych, jak również dla zastosowań domowych (przeglądanie WWW, komunikatory, poczta email, Skype/MSN etc.). Dostępne są także usługi bez limitu transferu danych.
Rozmowy HD w światłowodowych telefonach 3S
Rynek
2011-11-14
1 | 3S
3S Śląskie Sieci Światłowodowe, jako pierwszy operator na Śląsku, wprowadziły jakość HD do stacjonarnych usług głosowych. Wykorzystanie HD Voice nie nakłada na użytkownika końcowego żadnych dodatkowych opłat abonamentowych.
Szerszy dostęp do TVonline Vectry i więcej kanałów
Taryfy
2011-11-10
2 | Vectra
Bezpłatna usługa TVonline Vectry zyskuje 3 nowe programy telewizyjne. Jednocześnie dostęp do niej zostaje rozszerzony: obecnie minimalne wymagania to złoty pakiet telewizji analogowej oraz internet Flashnet 8 Mb/s.
Biznes Internet UPC z usługą Microsoft Office 365 w nowej jesiennej ofercie UPC Biznes
Taryfy
2011-11-08
1 | UPC
Ofertę UPC Biznes wzbogaciło kompleksowe rozwiązanie Microsoft Office 365. Jego licencje będą standardowo dostępne w ramach usługi internetowej UPC o prędkościach 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 150 Mb/s. W 3 promocyjnych pakietach operator oferuje przedsiębiorcom także podwyższone prędkości Internetu, taryfę telefoniczną Biznes Multilinia z zestawem minut do wykorzystania w ramach wszystkich linii telefonicznych w firmie, oraz Biznes Telewizję.
Inotel: kup pakiet, a dostaniesz telewizor, notebooka lub tablet
Taryfy
2011-10-28
Inotel
Teraz wykupując pakiet usług w Inotelu - wielkopolskiego operatora, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru - netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.
Nowe rozwiązanie szerokopasmowej łączności mobilnej 4G ułatwia komunikację wideo
Taryfy
2011-10-27
4G Consumer Communications Solution
Firma Alcatel-Lucent wprowadza innowację technologiczną, która umożliwia łatwe — przez naciśnięcie jednego przycisku — przełączanie pomiędzy różnymi trybami komunikacji (głos, wideo, komunikator, telekonferencja) i różnymi urządzeniami (smartfon, tablet, PC), wspomagając operatorów szerokopasmowych sieci komórkowych 4G (czwartej generacji) w udostępnianiu ich abonentom nowych usług komunikacyjnych.
Chmurowa e-Centrala IP PABX: nowość w ofercie OXYCOM
Rynek
2011-10-20
OXYCOM
Firma OXYCOM zaprezentowała nowy produkt - Chmurowa e-Centrala IP PABX. e-Centrala to rozwiązanie do obsługi połączeń telefonicznych - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych (na numery krajowe, zagraniczne oraz do sieci telefonii komórkowej). e-Centrala IP PABX wykorzystuje technologię cloud computing.
HaloNet bardzo gościnny tej jesieni: (video)
Taryfy
2011-10-19
1 | HaloNet
W swojej najnowszej promocji operator telefonii HaloNet oferuje szereg gratisów dla osób, które do końca listopada br. zdecydują się przenieść do niego swój obecny numer telefonu.
Strony: 16 z 16     << 1...1213141516
Ostatnie promocje

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 791
Ostatnio na forum
Kan Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Lucek, już dawno minęły czasy, gdy telekomunikacja oznaczał tylko rozmowy, czy surfowanie po ...
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
@Lucek nie narzekaj :D Dobre info, bo program się zapowiada super, a gdyby nie ten news to bym nic n...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Zastanawiam się właśnie czy brać note 8 czy V30... Za V30 przemawia to, że producent deklaruje, że w...
TP-Link - smartfony Neffos z serii X w nowych, niższych cenach
mam x1 max zasuwa jak dwukrotnie droższy samsung...
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Portal telekomunikacyjny zamienia się w filmowy ? To może jeszcze przedruki z Pudelka (-: ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
A mi się całkiem podoba, czekam teraz na testy...
Virgin Mobile - 5 zł za Groupon na pkakiet DlaMnieSuper za pół ceny
Nie przekonało mnie to do przeniesienia z a2...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Ja ten telefon kupiłem jakiś czas temu i na moje potrzeby wystarcza. Jest w porządku, żaden z niego ...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Nigdy więcej tego rodzaju sprzętu! Kupiłem z biedy ale teraz żałuję - trzeba było dłużej oszczędzać...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne