REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Recenzja AirLive WN-350R i kamery WN-200HD
Inne
2011-10-09
5 | AirLive
Elegancki – to pierwsze słowo, które ciśnie się na usta po otwarciu pudełka mieszczącego router Wi-Fi AirLive WN-350R wraz z wyposażeniem. Bezprzewodowa kamera z możliwością kontroli po przez sieć Internet jest jedną z lepszych form ochrony mienia. AirLive WN-200HD wyposażono w łączność bezprzewodową 802.11n, może przekazywać również obraz video przez telefon komórkowy.
Oswajamy smartfona z Plusem
Taryfy
2011-09-15
20 | Plus
Interesujące i niedrogie oferty sprawiły, że sprzedaż smartfonów rośnie u nas bardzo szybko. Dla obecnych jak i potencjalnych użytkowników smartfonów Plus wprowadził niedawno ofertę Oswajacz Internetowy przeznaczoną dla użytkowników korzystających z abonamentu, ofert prepaid oraz Mix. //
Polskie sieci komórkowe oswajają smartfona
Telefony
2011-09-11
70 | telefony
Korzystając z telefonów komórkowych (czytaj: smartfonów), często zapominamy o kosztach na jakie może natrafić jego użytkownik. Skargi klientów na wysokie rachunki za internet w telefonie są powszechne. Operatorzy zapewniają: zależy nam na tym, by klient był zadowolony z pierwszego kontaktu ze smartfonem.
IFA 2011: galeria zdjęć
Rynek
2011-09-06
1 | IFA 2011
Targi IFA 2011 w Berlinie. HTC prezentuje nowy telefon Titan z WP7, Sony pokazuje dwa nowe tablety. Nawigacja dla golfiarzy. Zapraszamy do galerii zdjęć.
Test iPlus CDMA nad morzem - wrażenia z korzystania z Internetu w Plusie
Taryfy
2011-08-29
6 | Internet CDMA w Plusie
Pod koniec marca 2011 roku Plus przedstawił swoją nową ofertę Internetu w technologii CDMA. Testy działania tej usługi prowadziliśmy nad morzem, na półwyspie Helskim w Chałupach – tak się akurat złożyło, że modem dostarczony został na czas wakacyjnego wyjazdu i trzeba przyznać - bardzo się przydał.
Multimo White Internet: pierwsze wrażenia
Taryfy
2011-08-02
14 | Taryfy
Multimo, dostawcą szerokiej gamy usług telekomunikacyjnych wystartował na poczatku lipca br. z ofertą Internetu mobilnego bez umowy – Multimo White. Operator przygotował dwa warianty oferty: Sama karta SIM, lub Zestaw z kartą SIM zawierającą 1GB na transmisję danych oraz Modem HSDPA White Mobile. Telix sprawdził szybkość sieci w kilku miastach w Polsce.
Test tabletu iCom TerraPad 1050
Tablety
2011-07-12
2 | TerraPad 1050
Większość użytkowników tabletów posiada także zwykłe komputery osobiste PC lub Mac i korzysta z nich w pracy. Część z nich przesiadając się na tablet nie będzie chciała rezygnować z programów i nawyków związanych z systemem Microsoftu. Dla tych użytkowników skierowany jest właśnie najnowszy tablet polskiej firmy iCom - model PAD 1050.
Recenzja Dell Inspiron duo
Tablety
2011-06-11
5 | Dell Inspiron duo
Netbooki i tablety cieszą się coraz większą popularnością. Czasem wolimy dotykać. Innym razem musimy coś szybko napisać. Dell pokazał, że nie musimy kupować obu urządzeń. Testowany przez Telix.pl netbook Inspiron duo z ekranem dotykowym i obsługą technologii Flash w zależności od kaprysu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w jedno, albo drugie.
Recenzja Smartcam: zdalny monitoring domu i firmy
Inne
2011-06-03
8 | Smartcam
Czasami chcemy sprawdzić, czy pod naszą nieobecność w domu albo w firmie wszystko jest w porządku. Myśląc o monitoringu za pośrednictwem kamer, zwracamy uwagę przede wszystkim na prostotę montażu i możliwość obsługi z dowolnego miejsca na świecie.
Recenzja AirLive Traveler3GM
Inne
2011-04-03
6 | Traveler3GM
AirLive Traveler3GM to kolejny router testowany przez Redakcję, który w banalnie prosty sposób pozwala stworzyć sieć WLAN dla pięciu urządzeń jednocześnie i z pominięciem jakiegokolwiek kabla, niemal wszędzie.
Recenzja AirLive Traveler 3G II do podzielenia mobilnego Internetu 3G
Inne
2011-02-12
8 | AirLive Traveler 3G
Szykuje się nam skok cywilizacyjny. W ostatnich kilku latach rynek mobilnego internetu nabrał w Polsce ogromnego przyspieszenia, między innymi dzięki rosnącej popularności netbooków, smartfonów, a teraz tabletów. Telix.pl dostał niedawno do testów router AirLive Traveler 3G II, który łączy technologię xDSL oraz 3G/HSPA.
Internetowe pakiety w telefonie w ofercie pre-paid -zestawienie
Taryfy
2010-12-30
27 | Pakiety internetowe
W artykule przedstawiliśmy zestawienie pakietów internetowych, które możemy wykorzystać do surfowania w Internecie za pomocą telefonu komórkowego w taryfach przedpłaconych (pre-paid). Mamy nadzieję, że zestawienie ułatwi naszym Czytelnikom wybór odpowiedniego pakietu.
Test routerów mobilnych WIFI - Novatel MIFI  Huawei B260A
Taryfy
2010-12-06
11 | Taryfy
Są pracownicy, którzy korzystają z mobilnego Internetu nie tylko poza biurem. Niektóre firmy korzystają też z mobilnego Internetu stacjonarnie, tzn. sieć firmowa działa w oparciu o połączenie bezprzewodowe z operatorem komórkowym. Przedstawiamy test urządzeń, które pozwalają na stworzenie takiej prostej sieci firmowej w oparciu o dostęp do mobilnego Internetu.
Do 20 Mb/s w iPlusie dla firm
Taryfy
2010-11-02
7 | Taryfy
Nieograniczony dostęp do internetu i sieci firmowych w dowolnym miejscu i czasie przez telefon komórkowy, brak zmartwień o koszt transmisji danych dzięki stałej opłacie miesięcznej, niezależnej od ilości wysłanych lub odebranych danych. A do tego informacje o rynku finansowym na wyciągnięcie ręki, stały dostęp do służbowej poczty - tak właściciele firm widzą zalety mobilnego internetu.
Telefon z GPSem w firmie
Inne
2010-09-24
5 | Inne
Każda generacja telefonów wnosiła ze sobą coś nowego, zaspokajając przy tym rosnące potrzeby użytkowników. W latach 80-tych do łączenia ze sobą wystarczyły nam telefony analogowe. W latach 90-tych przyszła era transmisji cyfrowej i SMS-ów. W XXI wieku komórka to już prawdziwe centrum rozrywki z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym i aparatem cyfrowymi na pokładzie.
Gadu Gadu 1.2 iPhone OS z Push
Inne
2010-05-15
4 | Inne
Jakże ciężka była ta droga, pełna trudu i mozołu, bowiem ostatnie uaktualnienie GG odbyło się w sierpniu ubiegłego roku (v.1.1.1). Co takiego nowe GG oferuje a czego w nim zabrakło?
Operatorzy, dajcie nam większy transfer!
Taryfy
2010-04-30
36 | Taryfy
Rynek dostępu do Internetu w Polsce jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się segmentów telekomunikacji. Od 2008 roku rośnie również udział szerokopasmowego dostępu mobilnego. Nie bez znaczenia jest też rosnąca sprzedaż zaawansowanych smartfonów i wkrótce także tabletów (patrz test iPad w Plusie). Operatorzy, dajcie duże limity danych!, Jeden, dwa a nawet parę gigabajtów nam nie wystarcza!
Kiedy w kurortach znikną białe plamy w zasięgu?
Rynek
2010-04-07
22 | Rynek
W wielu polskich miejscowościach wypoczynkowych abonenci narzekają na problemy z szybkim dostępem do internetu oraz wydajnością sieci komórkowej. Wynikają one z ograniczeń jakie nakłada polskie prawo na operatorów w zakresie rozbudowy sieci w miejscowościach uznanych za kurorty. Pora to zmienić.
Strony: 7 z 7     << 1...34567
Ostatnie promocje

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Kan . Kierując się aktualnym tokiem pańskiego myślenia oczekuję zatem na szczegółowy program...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Przecież \"O\" w prepaid nie ma rozmów oczekujących. To niby jak ma Ci działać? Podziel się wiedzą b...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Nie kazdy musi lub chce korzystać z ich apki która jest poroniona. Kody USSD są od tego. Są szybsze ...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
gosc: masz do tego apke \'Moj Orange\' i strone intenretowa i IVR a nie archaiczne USSD. @Marcin - w...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Do tego uatrakcyjnić cenowo nolimity, bo jak narazie to trudno nazwać \"konkurencyjną ofertą\". Przy...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
A kiedy przekierowywanie połączeń, rozmowa oczekująca? To podstawa a tego brak. Właśnie przez to i s...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
ludzie przeceniają LTE, do codziennego korzystania spokojnie wystarcza 3G...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Akurat czysty android ma tu najwięcej sensu ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Plus? Chyba kogoś fantazja poniosła. Plus to zastój....
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
W Plusie sporto fajnych telefonów, także LG, jest dostępnych, więc pewnie jak trafi do sprzedaży, to...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne