Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) - strażnik Twojego domu
| Data:  2017-11-10 11:33:04 | Dział: Inne
Strona 1 z 5

Smart Home Kit to kolejny zestaw do monitoringu naszego domostwa i nie tylko, który pojawił się na rynku. Przez ostatnie 2 tygodnie mogliśmy przetestować urządzenia.


Producent ( AirLive ) projektując urządzenia kierował się następującymi aspektami :

    1. Bezpieczeństwo w domu - Po uruchomieniu czujnika, alarm zostanie uruchomiony, jeśli ktoś - np. Złodziej - próbuje włamać się do domu. W tym samym czasie słychać sygnał dźwiękowy, aby przestraszyć złodzieja oraz wysłane zostaje powiadomienie na telefon. Możesz również użyć inteligentnej kamery IP, aby zobaczyć, co się dzieje w domu.

    2. Wygoda - Wystarczy tylko zeskanować kod QR w aplikacji Smart Life APP, aby podglądać obraz kamery, monitorować bezpieczeństwo swojego domu i sterować włączaniem / wyłączaniem urządzenia przez telefonu niezależnie od miejsca, w którym jesteś.

    3. Oszczędzanie energii - Dzięki funkcji pomiaru poboru energii, wbudowanej w gniazdo Smart Plug można z łatwością zminimalizować pobór energii w domu. Dzięki aplikacji można zdalnie wyłączyć zasilanie urządzenia podpiętego przez inteligentną wtyczkę w celu oszczędzenia energii.


Zestaw będzie dostępny w 3 wersjach:


Zestaw
Co znajdziemy w pudełku:
Package Content SK-101
Gateway, czujnik ruchu, czujnik 3 w 1, inteligentna wtyczka, Skrócona Instrukcja, zasilacz, kabel
Package Content SK-102
Gateway, czujnik ruchu, czujnik 3 w 1, Skrócona Instrukcja, zasilacz, kabel
Package Content SK-103
Gateway, czujnik ruchu, czujnik 3 w 1, kamera Smart Cube 300W, Skrócona Instrukcja, zasilacz, kabel, stojaki, akcesoria montażowe

Jak urządzenia wypadają w rzeczywistości ? Zaparzam do lektury:Artykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=82417