PlayStation App - nowa wersja aplikacji ma dziś premierę w App Store i Google Play
| Data:  2017-11-08 12:38:52 | Dział: Inne
Strona z

Dziś premierę ma nowa wersja aplikacji PlayStation App, dzięki której gracze korzystający z urządzeń mobilnych mają jeszcze lepszy kontakt ze znajomymi i ze społecznością PlayStation. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play . Jest dostępna w 23 językach i 73 krajach na całym świecie.


Najważniejsze funkcje PlayStation App:

 • Co nowego – bądź na bieżąco z tym, co robią i piszą Twoi znajomi. Czytaj najnowsze informacje o PlayStation oraz wpisy od ważnych osób, programistów i menedżerów społeczności, których obserwujesz.

  Znajomi – przeglądaj listę znajomych oraz ich statusy online, poznawaj graczy, których możesz znać, oraz tych, których warto obserwować.

  Profil – dowiedz się więcej o znajomych i udostępniaj więcej informacji o sobie, korzystając z bogatszych profilów zawierających listę Twoich gier, społeczności, do których należysz, Twoje działania, znajomych i inne informacje.

  Powiadomienia – w prosty sposób sprawdzaj wiadomości od PlayStation, zaproszenia do gier i imprez, alerty gier, zaproszenia do znajomych, na wydarzenia itp.

  Przycisk PlayStation – zapewnia szybki dostęp do PlayStation Store oraz popularnych funkcji, takich jak wydarzenia, trofea oraz opcja wykorzystania kodów. Przycisk pozwala też uruchamiać inne aplikacje PlayStation, na przykład PlayStation 4 Second Screen, PlayStation Messages czy PlayStation Communities.

  źródło: Sony

  KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=82385