ADATA - nowe akcesoria dla graczy z rodziny XPG
| Data:  2017-10-06 08:14:44 | Dział: Inne
Strona z

W nowej rodzinie produktów dla graczy ADATA stawia na najwyższą jakość dźwięku, oryginalne wzornictwo oraz zgodność ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami.

EMIX I30
EMIX I30

Nowe produkty z rodziny XPG to dwa modele słuchawek dla graczy oraz dedykowana karta dźwiękowa ze wzmacniaczem. Wszystkie trzy urządzenia mają atrakcyjnie wykonane obudowy i są kompatybilne z komputerami PC oraz Mac, konsolami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi.

SOLOX F30
SOLOX F30

SOLOX F30 to zewnętrzna karta dźwiękowa i wzmacniacz dla komputerów PC oraz Mac. Generuje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, który oferuje jeszcze większą głębię i umożliwia dokładniejsze pozycjonowanie w grach, co ma zapewniać przewagę nad innymi graczami.

SOLOX F30 ma cztery dedykowane tryby pracy – Gra, Film, Muzyka oraz Głos. Duża liczba złączy zwiększa jego uniwersalność, przez co umożliwia jednoczesne przesyłanie dźwięku do słuchawek i głośników. Wzmacniacz SOLOX F30 będzie dostępny osobno lub w zestawie ze słuchawkami EMIX H30 oraz podstawką.

EMIX I30
EMIX I30

EMIX H30 – wygodne słuchawki nauszne

Pełnowymiarowe słuchawki nauszne EMIX H30 zostały wyposażone w przetworniki o średnicy 53 mm, które oferują szeroki zakres przenoszenia częstotliwości. Pady słuchawkowe wykonane z oddychającej gąbki zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek.

Odłączany mikrofon umożliwia wygodną i wyraźną komunikację z pozostałymi graczami a wzmocniony przewód z materiałowym oplotem oraz pozłacane końcówki sprawiają, że słuchawki będą pracowały z najwyższą jakością nawet po wielu rozegranych turniejach.

EMIX I30
EMIX I30

EMIX I30 – dokanałowe słuchawki dla graczy

Gamingowe słuchawki dokanałowe stanowią ciekawą alternatywę dla dużych modeli nausznych. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i niewielkiej wadze, zapewniają wygodę korzystania zarówno w domu, jak i w podróży.

Model EMIX I30 został wyposażony w mocne przetworniki o średnicy 13,5 mm, które dostarczają dźwięk przestrzenny w opatentowanej technologii 5.2-kanałowej. Dodatkowo dokanałowa konstrukcja słuchawek doskonale izoluje niepożądane dźwięki z otoczenia.

Słuchawki EMIX H30 oraz EMIX I30 współpracują z komputerami PC i Mac, konsolami PS4, Xbox i Nintendo Switch oraz wszystkimi urządzeniami mobilnymi bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Dzięki temu gracze nie muszą kupować dedykowanych zestawów do każdego z posiadanych urządzeń.

Ceny poszczególnych modeli zostaną podane w momencie premiery.

źródlo: ADATA

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81907