Huawei Mate 10 - z potężnym akumulatorem 4000 mAh
| Data:  2017-10-06 07:25:47 | Dział: Telefony
Strona z

Firma Huawei ujawniła kolejne detale specyfikacji modelu Mate 10, którego premiera jest zaplanowana na 16 października w Monachium w Niemczech. Huawei Mate 10 posiada akumulator o pojemności 4000 mAh, z funkcją szybkiego ładowania i niskiego zużycie energii.


Smartfon wyposażony jest w baterię o pojemności 4000 mAh oraz autorski system Huawei SuperCharge. Zaledwie po 20 minutach Huawei Mate 10 ma być gotowy do pracy przez cały dzień. W połączeniu z najszybszym procesorem i eleganckim designem, otrzymujemy urządzenie idealne do trzymania ręki na pulsie przez całą dobę.

Warto przypomnieć, że niemiecki oddział Huawei opublikował film wideo, na którym widzimy dwa główne aparaty. A same obiektywy aparatu zostały dostarczone, podobnie jak w poprzedniku Mate 10, przez firmę Leica. Premiera ma odbyć się w październiku. Wiemy też, że nowy smartfon wpisuje się we współczesny bezramkowy trend. Specyfikacja techniczna też jest znana. Flagowiec Chińczyków wyposażony zostanie w najnowszy i najwydajniejszy z autorskich układów Huawei - HiSilicon Kirin 970, który ma być prawdziwą rewolucją.

Huawei Mate 10 Pro w pełnej okazałości - pierwszy render i pełna specyfikacja

Huawei Mate 10 z dual kamerą Leica na wideo

źródło: Huawei

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81905