Orange Gigabajty za gole - 6 GB za 6 goli
| Data:  2017-10-05 20:15:03 | Dział: Taryfy
Strona z

Standardowo już każdy mecz polskiej reprezentacji kończy się paczką danych od Orange, która trafia na Wasze konta. Nie inaczej jest tym razem. Poza ogromną radością oznacza to dla Was także 6 bonusowych GB, po jednym za każdą strzeloną bramkę.


Gdy już opadły sportowe emocje po golach naszych reprezentantów, weźcie swój telefon i wyślijcie SMS z hasłemAWANSBLISKO na numer 277 (koszt wiadomości zgodny z taryfą Abonenta, dla Klientów Orange na kartę – 20 gr.).

Pakiet mogą zgarnąć klienci korzystający z ofert głosowych, zarówno tych na kartę jak i w abonamencie, a także zetafon i minutofon. Aktywowanie Bonusu możliwe jest w czasie obowiązywania Promocji tj. od godziny 20:00 w dniu 05.10.2017 do godziny 23:59 w dniu 08.10.2017

Zostanie on przyznany w ciągu maksimum 24 godzin, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Na wykorzystanie pakietu macie aż 5 dni od momentu aktywacji. promocja dotyczy klientów posiadających abonament, usługi na kartę , zetafon lub minutofon. Ten GB schodzi jako pierwszy, przed GB z abonamentu czy otrzymanymi w ramach usług na kartę.

Pamiętajcie też, że 8 października czeka nas kolejny mecz.

Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie.: Tutaj

źródło: Orange

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81902