Koniec myPhone od dziś jest mPTech
| Data:  2017-10-05 16:41:14 | Dział: Rynek
Strona z

W związku z rozwojem i poszerzeniem oferty o urządzenia spoza segmentu mobile, myPhone od 5 października zmienia nazwę na mPTech. Nowa nazwa w lepszy sposób oddaje zakres działalności przedsiębiorstwa i wynika z długofalowej polityki firmy ukierunkowanej na dalszą ekspansję.


mPTech (dotychczas myPhone) prężnie działa w obszarze mobile za sprawą marek myPhone oraz HAMMER i z coraz większym powodzeniem wprowadza do oferty inne produkty.

Zmiana nazwy związana jest z planowaną strategią mPTech opartą o szeroki rozwój portfolio brandów elektroniki użytkowej, pod którymi tworzy i sprzedaje wielofunkcyjne i przystępne cenowo urządzenia. Modyfikacja nazwy nie pociąga za sobą innych zmian w organizacji i sposobie jej działania. Marka myPhone niezmiennie będzie obecna i promowana na dotychczasowych rynkach.

mPTech (dotychczas myPhone) to polska spółka o zasięgu ogólnoeuropejskim działająca z powodzeniem od 2007 roku. Znana jest przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych i smartfonów oferowanych pod marką myPhone i HAMMER. Spółka należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne.

źródło: mPTech

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81901