A.Maierhofer - klienci doceniają zmiany w T-Mobile i przenoszą numery
| Data:  2017-10-04 19:02:15 | Dział: Taryfy
Strona z

4 października br. Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował raporty ze statystykami przenoszalności numerów stacjonarnych i komórkowych w trzecim kwartale 2017 roku. T-Mobile Polska z pozytywnym wynikiem ponad 10 tysięcy numerów uzyskał najlepszy bilans przenośności numerów komórkowych spośród czołowej czwórki operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. W przypadku przenoszalności numerów stacjonarnych T-Mobile Polska zakończył kwartał z najlepszym bilansem na rynku.

W trzecim kwartale T-Mobile Polska uzyskał najlepszy bilans przenośności numerów komórkowych spośród czołowej czwórki operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. W tym czasie T-Mobile pozyskał z innych sieci 109,8 tysiąca numerów komórkowych, oddając jedynie 99 tysięcy numerów. Dzięki temu bilans przenoszalności numerów komórkowych dla T-Mobile jest pozytywny i wynosi 10 303 numery. W przypadku wyników przenoszalności numerów stacjonarnych T-Mobile Polska, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym roku, zakończył trzeci kwartał z najlepszym bilansem spośród wszystkich operatorów.

Cieszymy się, że klienci doceniają zmiany, które zachodzą w T-Mobile i częściej wybierają naszą sieć. Od dawna jesteśmy liderem w przenoszalności numerów stacjonarnych, a teraz poprawiliśmy nasze wyniki na rynku mobilnym. Z całą pewnością na ten wynik miały wpływ zmiany w komunikacji marki, obsłudze klienta oraz rozbudowa sieci sprzedaży. Naszym celem jest najwyższa satysfakcja klientów i dzięki temu uzyskanie pozycji sieci pierwszego wyboru na rynku telekomunikacyjnym – powiedział Andreas Maierhofer, CEO T-Mobile Polska.

W 2017 roku T-Mobile Polska wyraźnie poprawił wyniki zarówno w zakresie pozyskiwania jak i utrzymania klientów w procesie przenoszalności numerów komórkowych. W porównaniu do trzeciego kwartału 2016 roku operator zwiększył o 81% liczbę numerów pozyskanych z rynku równocześnie zmniejszając o 26% liczbę numerów oddawanych innym operatorom. Szczegółowe wyniki przenoszalności numerów: UKE - w III kw. przeniesiono łącznie 529,24 tys. numerów komórkowych

źródło: T-Mobile

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81885