Bitdefender Mobile Security for iOS - darmowy i po polsku
| Data:  2017-10-03 17:05:24 | Dział: Inne
Strona z

Ostatnia aktualizacja aplikacji Bitdefender mobile Security for iOS dostarcza użytkownikom polski interfejs, dzięki któremu mogą jeszcze sprawniej i łatwiej korzystać z mobilnego antywirusa.

Jeśli posiadasz polską wersję systemu iOS i pobierzesz najnowszą wersję aplikacji Bitdefender (1.0.4 ), to automatycznie otrzymasz aplikację po polsku.


Jakie funkcje posiada aplikacja?

  • Moduł Antykradzieżowy (Anti-theft) – pozwala na zdalną blokadę, bądź wyczyszczenie i lokalizację skradzionego lub zgubionego telefonu.
  • Prywatność Konta – umożliwia ochronę konta pocztowego przed zagrożeniami, skanując w poszukiwaniu przecieków i informując Cię o stanie Twojej ochrony.

Przede wszystkim wystarczy tylko JEDNO KONTO w Bitdefender Central, aby wszystkie Twoje urządzenia były bezpieczne.

Dzięki łatwemu dostępowi do konta BC z poziomu przeglądarki internetowej, możesz kontrolować stan zabezpieczeń i licencji na innych swoich urządzeniach, gdy posiadasz zabezpieczenia Bitdefender na przykład na drugim telefonie z Androidem, bądź korzystasz z Bitdefender Internet Security na swoim laptopie.

Co najważniejsze - Bitdefender Mobile Security for iOS dostępny jest za DARMO w sklepie App Store.

Producent oprogramowania Bitdefender zapowiada, że aplikacja i jej funkcje będą rozbudowywane w nadchodzących miesiącach.

źródło: Bitdefender

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81862