Asystent głosowy Allview na smartfonie rozmawia po polsku
| Data:  2017-10-03 14:55:42 | Dział: Inne
Strona z

Allview, europejska marka smartfonów i tabletów, obecna na rynku od ponad 13 lat, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego asystenta głosowego w języku polskim, angielskim oraz rumuńskim. Aktualnie, Allview pracuje nad finalizacją projektu oraz drugą wersją rozwojową asystenta. X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus, z nowej serii urządzeń, która niedługo będzie miała swoją premierę, będą jako pierwsze wyposażone w funkcję nowego asystenta głosowego.


Platforma sztucznej inteligencji opracowana przez Allview stanowi potwierdzenie nowej ścieżki rozwoju marki. Działalność firmy Allview została również doceniona przez środowisko międzynarodowe poprzez nominację marki w raporcie Londyńskiej Giełdy „Najlepsze firmy, które inspirują Europę”.

Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus
Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus

"Naszą inspiracją są nasi klienci, którzy w nas uwierzyli i kupili nasze produkty. Demonstruje to proces naszej ewolucji oraz to, że możemy konkurować w nowym segmencie rynkowym, w innej lidze. Zainwestowaliśmy dużo naszej wiedzy i wiele innych zasobów w nowe produkty serii Infinity oraz w tworzenie asystenta głosowego. Po przeprowadzeniu wielu badań doszliśmy do wniosku, że europejscy użytkownicy potrzebują asystenta z którym będą mogli dokonywać interakcji w ich ojczystym języku. Uważam, że udało nam się stworzyć potężny oraz skuteczny produkt na lokalny rynek” mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.

Allview X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus - z funkcjami sztucznej inteligencji

W pierwszej fazie, zespół Allview zintegrował najbardziej potrzebne funkcje, niezbędne podczas jazdy samochodem lub gdy użytkownik potrzebuję błyskawicznie wykonać jakąś czynność bez pisania. Nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjami, dlatego nasz asystent będzie szybko ewoluował. Użytkownicy, którzy kupią nowe telefony wyposażone w asystenta głosowego będą stale cieszyć się jego funkcjami, jako że firma jest gotowa wypuszczać nowe wersje asystenta.

"Znajdujemy się w punkcie, w którym jesteśmy w stanie rozwijać asystenta głosowego w dowolnym kierunku, włączając w to dodawanie nowych europejskich języków, dla innych rynków”, dodał Lucian Peticila.

Wersja beta asystenta dostępna będzie na dwóch nowych telefonach, X4 Soul Infinity wyposażonego w najnowszej generacji wyświetlacz o przekątnej 5.7” oraz X4 Soul Infinity Plus z 6-calowym wyświetlaczem. Pełne specyfikacje nowych urządzeń zostaną ogłoszone w ciągu najbliższych kilku dni.

Znak towarowy Allview X4 Soul Infinity został zarejestrowany Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Ci, którzy będą chcieli być na bieżąco z informacjami na temat tego projektu mogą zarejestrować się na dedykowanej stronie X4 Soul Infinity, gdzie dodatkowo uzyskają dostęp do specjalnych ofert promocyjnych.

źródło: Allview

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81859