T-Mobile: Sony Xperia XZ1 od 1zł do końca roku (wideo)
| Data:  2017-10-02 11:13:31 | Dział: Telefony
Strona z

Ciepła jesień obrodziła technologicznymi prawdziwkami: od dziś w T-Mobile rusza sprzedaż smartfonów Xperia XZ1. Do końca roku ten smartfon w wersji single SIM będzie dostępny tylko w sieci T-Mobile.


Propozycja jest atrakcyjna i prosta. W ofercie dla firm Smartfon można zakupić już od 1 złoty z VAT na start w taryfie JUMP! proFirma w abonamencie za 109,99 zł netto miesięcznie ‒ przy umowie na 36 miesięcy. W standardzie otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i Unii Europejskiej oraz połączenia wychodzące z Polski do Unii Europejskiej. Bez ograniczenia będziemy mogli również korzystać z Internetu w kraju z maksymalna dostępną w sieci prędkością do 20 GB danych, a później z prędkością do 1 Mb/s. Dodatkowo otrzymamy pakiet 3,4 GB danych do wykorzystania w UE.

Sony Xperia XZ1 Compact
Sony Xperia XZ1 Compact

Dodatkowo w sieci sprzedaży T-Mobile przy zakupie Xperii XZ Premium, Xperii XZ1 i Xperii X bedzie można otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup słuchawek redukujacych szumy z otoczenia Sony MDRXZ770BN w cenie tylko 10 złotych netto miesięcznie

T-Mobile: Sony Xperia XZ1 w przedsprzedaży. Ceny w ofercie 1-Bez Limitu

Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania reklamowa w telewizji i Internecie. Jeden ze spotów promujących tę ofertę:

Zaprezentowana na targach IFA w Berlinie Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™ umożliwiający nagrywanie w Super slow motion, z nową funkcją Wykrywania Uśmiechu i Ciągłym Autofokusem. Coraz większym hitem staje się najmłodsze dziecko inżynierów Sony ‒ Kreator 3D. Po raz pierwszy w smartfonie można wykreować skan twarzy, głowy, jedzenia i obiektów, użyć go w grach i filmach albo wydrukować na drukarce 3D. Cieszy oko 5,2-calowy ekran Full HD HDR i wysokiej klasy dźwięk z High Resolution Audio. Słuchawki WH770 pozwalają się przenieść w zupełnie inny świat dźwięków, w którym każde brzmienie, każdy akord jest słyszalny dokładnie tak, jak zaplanował i nagrał go artysta.

IFA 2017: Sony Xperia XZ1 Compact - moc Xperii w kompaktowym rozmiarze

O Xperii XZ1, która może zachwycić każdego, opowiedział w swoim filmie Krzysztof "Xperia Reporter" Kurek:

źródło: Sony

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81837