Sprzedaż iPhone 8 w Orange ruszy po północy
| Data:  2017-09-28 07:20:51 | Dział: Telefony
Strona z

Najnowszy model flagowy Apple'a - iPhone 8 - trafia właśnie do sprzedaży. Jak być może pamiętacie – pierwsza w historii premiera iPhone’a w Polsce odbywała się we współpracy z Orange. Operator każdego roku wprowadza go do oferty w szczególny sposób.

Apple iPhone 8
Apple iPhone 8

Tym razem w nocy z czwartku na piątek specjalnie dla fanów Apple, będą otwarte trzy salony Orange – w warszawskiej Arkadii, gdańskiej Galerii Bałtyckiej i Galerii Krakowskiej. Sprzedaż iPhone 8 i iPhone’a 8 Plus ruszy po północy. Jak prezentuje się przedsprzedaż iPhone 8 w Orange? Trafiły do niej iPhone 8 64 GB w kolorach srebrnym i złotym oraz iPhone 8 Plus 64 GB w kolorach srebrnym i „gwiezdnej szarości”.

Apple iPhone 8 w Orange - ruszyła przedsprzedaż

O pojawieniu się nowego iPhone`a wiedzą wszyscy, zarówno zwolennicy – zwani czasem wyznawcami, jak również przeciwnicy. iPhone 8 ma całkowicie nową obudowę. Ze szkła. Udoskonalony najpopularniejszy aparat na świecie. Najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów. Ładowanie bezprzewodowe łatwe jak nigdy. I niemożliwe dotąd zastosowania rozszerzonej rzeczywistości. Oto iPhone 8, pierwszy z nowej generacji iPhone'a. Precyzyjnie wykonana konstrukcja chroni przed wodą i pyłem. Szklany tył obudowy pozwala w prosty sposób ładować iPhone'a bezprzeowodowo. Całkiem nowy wyświetlacz Retina HD, z technologią True Tone, szeroką gamą kolorów i 3D Touch. Jednak zdaniem analityków w tym roku sprzedaż telefonów Apple'a nie przebije poprzednich premier. Jak będzie naprawdę przekonamy się już za kilka godzin

źródło: Orange

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81774