TIDAL - czego słuchali Polacy na wakacjach
| Data:  2017-09-25 11:25:35 | Dział: Rozrywka
Strona z

Ed Sheeran, Taco Hemingway i Quebonafide to najczęściej odtwarzani wykonawcy tego lata w TIDAL. Jakich utworów słuchali najczęściej Polacy w trakcie wakacji? Sprawdźcie sami.

Największy hit tego lata to… Odpowiedź może być tylko jedna – „Despacito”. Świat zwariował na punkcie utworu Luisa Fonsiego. Piosenka pobiła wszelkie rekordy popularności, także w TIDAL. Na podium wśród najpopularniejszych utworów znalazł się również hity Eda Sheerana „Shape of you” i Davida Guetty „2U”. Jak widać, w te wakacje muzyczny prym wiedli panowie. Jedynymi Paniami, które znalazły się w pierwszej dziesiątce były Katy Perry, Nicki Minaj i Rihanna. Jesteście ciekawi, jakie kawałki znalazły się w TOP 100 tegorocznych wakacji? Sprawdźcie sami

Rekordzistami są polscy artyści hip-hopowi Taco Hemingway i Quebonafide, których utwory pojawiły się w zestawieniu kolejno 12 i 11 razy. Jakie albumy cieszyły się największą popularnością?

Liderem jest Quebonafide, którego aż trzy albumy znalazły się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów:„Dla fanów elektryki”, „Dla fanów euforii” oraz „Egzotyka”. Ten ostatni był jednym z trzech najpopularniejszych wydawnictw na TIDAL, zaraz po albumie „Szprycer” Taco Hemingwaya i „÷” Eda Sheerana. W zestawianiu znalazły się również najnowsze albumy Imagine Dragons i The Weeknd. Nie zabrakło również kobiecych akcentów w postaci „Lust for life” Lany del Rey i „Witness” Katy Perry.

źródło: TIDAL

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81726