Test Hykker SmartyFit 2 - czyli aktywnie przez cały dzień
| Data:  2017-09-21 15:18:49 | Dział: Inne
Strona 1 z 3

Opaska jest niezbędnym gadżetem dla każdego użytkownika smartfona pragnącego monitorować swoją aktywność fizyczną. Tym razem mieliśmy okazję przetestować Hykker SmartyFit 2. To to bransoletka elektroniczna przeznaczona dla fanów technologii prowadzących aktywny tryb życia. Monitoruje nie tylko wszystkie nasze aktywności fizyczne, ale także fazy snu.


W skład zestawu, który otrzymałem do testów wchodzi opaska SmartyFit 2 oraz kabel USB służący do ładowania. Pasek wykonany jest z elastycznego tworzywa, które zapina się bardzo prosto, na charakterystyczny „klips”.


Do czego mógłbym się przyczepić, to do długości poliuretanowego, maksymalny obwód ręki, na jakim się zapnie, to ok. 210 mm, sam pasek ma 250 mm. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się ona wystarczająca dla płci pięknej, to producenci zapomnieli, że są osoby, których nadgarstek potrzebuje trochę dłuższych pasków. W moim przypadku zapinałem go na ostatnią dziurkę. Wpływało to trochę na komfort codziennego użytkowania oraz spokój dotyczący obaw o ewentualne zgubienie opaski.


Sam moduł opaski bez przeszkód można wyjąć z gumowego paska oraz na przykład umieścić w jego innej wersji kolorystycznej. Najbardziej istotny jest fakt, że silikon, z którego wykonano pasek, jest stosunkowo gruby i sprawiający wrażenie wytrzymałego. Dobrze też trzyma rdzeń, w której znajduje się cała elektronika potrzebna do jego działania. Przez kilka dni testowania, jestem pewny, że możemy wyzbyć się obaw, że może nam ono wypaść i się zgubić. Jest to o tyle ważne, że do ładowania ów rdzeń musimy niestety wyjmować. Kabel do ładowania ma typową końcówkę microUSB.Artykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81679