T-Mobile z nową ofertą nielimitowanego Internetu domowego
| Data:  2017-09-12 13:34:48 | Dział: Taryfy
Strona z

T-Mobile dziś prezentuje prezentuje nową ofertę Internetu domowego. Testy trwają w Sanoku i Brzegu.- Chcemy grać kluczowa role na polskim rynku. Polska reprezentuje 20% populacji na rynkach europejskich, w których działa T-Mobile - mówi CEO T-Mobile Polska.


- Rekrutujemy 500 osób do naszych placówek i 200 osób do obsługi klienta. Chcemy otwierać nasze własne placówki żeby rozwinąć dużą i nowoczesną sieź sprzedaży - dodają przedstawiciele T-Mobile.


Testy nowej oferty internetu domowego trwają w Sanoku i Brzegu.
- Wprowadzamy produkt dla domu. Uważamy, że polski konsument ma za niski poziom usług jeśli chodzi o internet w domu. Wprowadzamy nielimitowany internet w domu - ujawniają przedstawiciele T-Mobile Polska.

W ramach usługi dostępny będzie internet mobilny LTE Huawei B525. Wpinany do gniazdka i uruchamiany w ciągu 30 sekundHuawei B525 to stacjonarny router 4G LTE (do 300 Mb/s), dzięki któremu mozecie korzystać z bezprzewodowego internetu w domu lub biurze. Dzięki aplikacji HiLink (dostępnej na Android i IOS), urządzeniem można zarządzać zdalnie przy pomocy swojego smartfona.
źródło: wł.

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81523