Viasat History w otwartym oknie dla abonentów Vectry
| Data:  2017-09-08 10:05:31 | Dział: Rozrywka
Strona z

Do 30 września abonenci Vectry mają dostęp do kanału Polsat Viasat History w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Polsat Viasat History to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Vectry znajdą kanał na pozycjach 516 (wersja HD) i 518 (wersja SD). We wrześniu na antenie można obejrzeć między innymi dokument „Szpiegując rodzinę królewską”. Na najgłośniejszy królewski romans XX w. możemy dziś spojrzeć z nowej perspektywy, sięgając do dokumentów i notatek ludzi, którzy szpiegowali Wallis Simpson i Edwarda VIII — brytyjskiego monarchę, który abdykował z miłości do amerykańskiej rozwódki. Z dokumentu dowiemy się, jak FBI podsłuchiwało i śledziło Edwarda na polecenie samego prezydenta USA. Tajne do niedawna informacje ukazują, że wywiady Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych uznawały byłego króla za poważne zagrożenie bezpieczeństwa państwa, głównie ze względu na jego związki z nazistami. W tym programie poznamy powstałe zapiski i dokumenty, usłyszymy także opowieści żyjących do dziś naocznych świadków tamtych wydarzeń. Fascynujące rekonstrukcje pozwolą nam spojrzeć na te wydarzenia z nowej perspektywy.

Vectra i Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów. Szczegóły na stronie www.vectra.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta.

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 960 tys. klientów w 386 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej i analogowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 245, w tym 109 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to Internet 700 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom.

Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TV Everywhere (bezpłatny dostęp do 101 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 710 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 577 tys. odbiorców internetu stacjonarnego oraz 192 tys. abonentów telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra oferuje również usługi dla biznesu i jest atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, także innych operatorów telekomunikacyjnych.

źródło: Polsat Viasat

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81474