Sony - Android 8.0 Oreo trafi na Xperie
| Data:  2017-08-31 13:50:08 | Dział: Systemy
Strona z

Sony dziś ujawnił, na które modele trafi nowy Android 8.0 Oreo.


Będzie udostępniony na następujące modele Xperii: Xperia X, Xperia X Performance, Xperia XZ, Xperia X Compact, Xperia XZ Premium, Xperia XZs, Xperia XA1, Xperia XA1 Ultra, Xperia Touch, Xperia XA1 Plus (Xperia XZ1 i Xperia XZ1 Compact zostaną uruchomione od razu na Androidzie Oreo).

Szczegóły aktualizacji nablogu http://blog.sonymobile.com oraz na Twitterze ‒ @SonyMobileNews.

Najważniejszym hasłem, które Google opisuje Oreo to "mądrzejszy, bezpieczniejszy i jeszcze potężniejszy", a nowościami są: obraz w obrazie, Autofill oraz Android Treble - mechanizm, który ma ograniczyć fragmentację systemu.

Android Oreo zadebiutował z całkowitym zaćmieniem Słońca

Dostępna będzie gama akcesoriów, w tym stylowe osłony dotykowe w kolorach odpowiadających barwom Xperii XZ1 i stylowe osłony-podstawki w kolorach odpowiadających kolorystyce Xperii XZ1 i Xperii XZ1 Compact. W sprzedaży pojawi się także ładowarka Quick Charger UCH12Wvii, dzięki której bateria będzie działać przez wiele godzin po zaledwie kilku minutach ładowania. Nowy zestaw słuchawkowy SBH24 Stereo Bluetooth do bezprzewodowego słuchania muzyki oraz rozmawiania oraz zestaw słuchawkowy STH32 Stereo dostępne będą w kolorach idealnie dopasowanych do obu smartfonów.

Nowe produkty stanowią doskonałe uzupełnienie znanego już i docenianego modelu Xperia XZ Premium, który dostępny we wszystkich sieciach w całej Polsce.


Wprowadzenie na rynek nowych smartfonów Sony zbiegnie się z kampanią reklamową obejmującą wszystkie flagowe modele Xperia (XZ Premium, XZ1 oraz XZ1 Compact). Już od 31 sierpnia w mediach społecznościowych, w telewizji, Internecie, w centrach handlowych i formach sponsoringowych można będzie dostrzec ciekawe formaty reklamowe promujące rodzinę smartfonów Xperia.

źródło: Sony

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81329