IFA 2017: Acer Swift 5, Spin 5 i Switch 7 Black Edition
| Data:  2017-08-31 07:15:48 | Dział: Tablety
Strona z

Acer podczas targów #IFA w Berlinie rozszerzył swoje portfolio ultra-smukłych urządzeń Swift i hybrydowych Spin oraz Switch. Nowe urządzenia są wyposażone w wydajne procesory Intel Core 8. generacji i zabezpieczenia biometryczne wspierające Windows Hello.

Switch 7 Black Edition Hybrydowy Acer Switch 7 Black Edition to pierwszy na świecie pasywnie chłodzony notebook wyposażony w dedykowaną kartę graficzną. Za chłodzenie tego smukłego i wydanego urządzenia odpowiada pasywnych system chłodzenia cieczą Dual LiquidLoop. Dzięki procesorowi Intel Core i7 8. generacji oraz karcie grafiki NVIDIA GeForce MX150, Switch 7 Black Edition sprawdzi się w wymagających zadaniach, kreatywnej produkcji oraz streamingu. Model zaprojektowano z myślą o mobilnych użytkownikach - po odłączeniu klawiatury waży 1,15 kg, a dzięki obudowie ze szczotkowanego aluminium jest odporny na zarysowania.

Acer Switch 7 Black Edition
Acer Switch 7 Black Edition

Switch 7 Black Edition to pierwsze urządzenie firmy Acer, w którym wykorzystano Acer AutoStand™, opatentowaną podpórkę, która może być automatycznie wysuwana i chowana.

Rozwiązanie to umożliwia posługiwanie się urządzeniem jedną ręką z taką samą łatwością, jak w przypadku otwierania i regulacji pochylenia ekranu w klasycznych notebookach.

Acer Switch 7 Black Edition
Acer Switch 7 Black Edition

Dzięki dużemu, 13,5” wyświetlaczowi IPS[1] o rozdzielczości 2256x1504, Switch 7 Black Edition oferuje szczegółowy obraz o szerokich kątach widzenia. Posiada także wbudowany rysik, wyposażony w technologię Wacom EMR, zapewniającą 4096 poziomów nacisku. Za pomocą pochylenia rysika można sterować kątem nacisku, szerokością cyfrowego rysowania, a także uruchomić cieniowanie.

Swift 7 Black Edition posiada optyczny czytnik odcisków palców z funkcją POA (włączenia po potwierdzeniu tożsamości), która pozwala użytkownikom włączać urządzenie i logować się jednym dotknięciem.

Swift 5 – mobilność bez kompromisów wydajności

Nowy Swift 5 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach oczekujących mobilności, solidnej wydajności oraz stylowego wyglądu. Magnezowo-litowa obudowa zapewnia wytrzymałość konstrukcji oraz wagę poniżej 1 kg. Miejsce podparcia nadgarstków dodatkowo wzmocniono stopem magnezowo-aluminiowym dla zwiększenia sztywności.

Acer Swift 5
Acer Swift 5

Wykorzystując w pełni moc procesorów Intel Core 8 generacji, Swift 5 oferuje wysoką wydajność przy 8-godzinnym[1] czasie pracy na baterii. Dzięki Windows 10 oraz łączu bezprzewodowym 2x2 w standardzie 802.11ac, użytkownik może wydajnie pracować w ruchu przez cały dzień - a dzięki podświetlanej klawiaturze również nocą.

Acer Swift 5
Acer Swift 5

Dotykowy ekran HD IPS2 oraz wąska ramka wokół ekranu zapewniają, że laptop zwraca na siebie uwagę. Technologie Acer TrueHarmony oraz Dolby Audio Premium zapewniają klarowny dźwięk, zaś certyfikat Skype for Business gwarantuje stabilne i wyraźne telekonferencje oraz świetną współpracę z Cortaną.

Spin 5

Lekki, przenośny i zamknięty w efektownej metalowej obudowie, Spin 5 jest propozycją dla osób szukających kompromisu między pracą i rozrywką. Wielofunkcyjna, konwertowalna forma urządzenia pozwala użytkownikom na płynne przechodzenie między trybami pracy laptopa, tabletu, wyświetlacza i namiotu.

Acer Spin 5
Acer Spin 5

Spin 5 występuje w wersjach z 13,3-calowym i 15,6-calowym ekranem. Mniejsza wersja waży 1,5 kg i ma zaledwie 15,9 mm grubości, a jego większa - niewiele ponad 2 kg i mierzy 17,9 mm grubości. Obie wersje wyposażono w procesory Intel Core 8 generacji, do 16 GB pamięci DDR4, baterię zapewniającą do 13 godzin[1] pracy oraz dedykowaną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050 w modelu 15,6”.

Acer Spin 5
Acer Spin 5

Dzięki technologiom Acer TrueHarmony, Dolby Audio Premium oraz dwóm skierowanym do przodu, Spin 5 oferuje czyste wrażenia dźwiękowe niezależnie od trybu, w którym jest używany. Cztery sprzężone mikrofony dysponujące technologią rozpoznawania głosu, pozwalają na dostęp do Cortany z odległości nawet czterech metrów.

Acer Switch 7 będzie dostępny w regionie EMEA w grudniu, w cenach od €1,999. Acer Swift 5 będzie dostępny w regionie EMEA w grudniu, w cenach od €1,099. Acer Spin 5 dostępny będzie w cenach zaczynających się od €899 za model 13” oraz €999 za model 15”.

źródło: Acer

KanArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=81312