Recenzja Czytelnika Telix.pl Htc Hero
| Data:  2009-09-02 09:19:00 | Dział: Telefony
Strona 1 z 5

Jest to jedna z pierwszych recenzji tego telefonu w Polsce. Starałem się pozostać obiektywny, jeśli chodzi o ocenę tego telefonu. Artykuł został podzielony na kilka części.

Htc Hero - przód
Htc Hero - przód

Słowa wstępu

Pewnego razu firma zwana Google zdecydowała się na wydanie telefonu, który oparty był na ich własnym systemie operacyjnym. Erę Androida, bo o nim właśnie mowa zapoczątkował telefon firmy HTC – G1 wydany w 2008 roku, telefon miał stanowić konkurencję dla Iphone patrząc jednak z punktu widzenia czasu Google skonstruował system stabilny jak i unikatowy. Sam telefon nie zdobył aż tak wielkiego uznania wśród użytkowników oraz potencjalnych klientów. W mojej opinii był to jeden z najmniej urodziwych telefonów, które pojawiły się w 2008 roku.

Nastawienie do firmy HTC ma zmienić, nasz tytułowy „Bohater” telefon nie posiada logo firmy Google, co pozwoliło producentowi na stworzenie własnego menu oraz edycję systemu operacyjnego za pomocą interfejsu/nakładki HTC Sense. Ponadto telefon posiada pełną obsługę multitouch, przeglądarkę wspierająca obsługę stron opartych na technologii Flash, obudowę wykonaną z teflonu. Telefon aktualnie sprzedawany jest tylko i wyłącznie w sieci Play.

Htc Hero - pudełko
Htc Hero - pudełko

Co znajdziemy w pudełku?

Zawartość zestawu:

 • kabel usb
 • ładowarka sieciowa (całkiem inna niż w modelu G1, Magic –kolejny raz widać tutaj inspirację HTC firmą Apple – do ładowarki podłączana jest osobno kabel usb oraz wtyk zasilający)
 • zestaw słuchawkowy wraz z pilotem pozwalającym na odbieranie telefonu, korzystanie z funkcji play/pause.
 • karta gwarancyjna
 • kartę pamięci MicroSD Kingston 2GB w pudełku
 • krótka przewodnik po telefonie Htc Hero oraz po akcesoriach dostępnych dla tego modelu telefonu
 • W zestawie niestety na próżno szukać pokrowca na telefon czy chociażby ściereczki, która pozwoliłaby na wyczyszczenie ekranu. Przy takiej klasie telefonu producent powinien przywiązywać większą wagę do takich drobiazgów.

  Htc Hero - pudełko
  Htc Hero - pudełko
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw
  Htc Hero - zestaw  Artykuł pochodzi ze strony Telix.pl
  http://www.telix.pl

  Link do artykułu:
  http://www.telix.pl/article.php?sid=30042