Weather Watcher
| Data:  2009-03-14 09:58:44 | Dział: Inne
Strona z

Weather Watcher jest osobistą, mobilną stacją pogodową. automatycznie pobierającą informacje o aktualnych warunkach pogodowych. Program pokazuje szczegółowe prognozy dla ponad 77 000 miast na całym świecie. Tak naprawdę opis programu mógłbym już tu zakończyć. Jednak Weather Watcher jest napisany w bardzo ciekawy sposób i dlatego opiszę go bardziej szczegółowo. Interface programu jest bardzo intuicyjny. Praktycznie jedyna opcją którą musi zrobić użytkownik to wybrać miasto dla którego ma być pokazana prognoza pogody. Oczywiście można wybrać kilka a potem przełączać się między nimi.

Weather Watcher - wersja
Weather Watcher - wersja

Jak widać na screenach pogoda jest pokazywana w różnych trybach. Tryb „teraz” pokazuje jaka pogoda jest w momencie jej aktualizacji. Tryb „godzinowy” pokazuje najbliższą prognozę pogody w odstępie co godzinę. Tryb „dzienny” pokazuje natomiast prognozę na najbliższe dni. Jak widać wybór jest duży.

Weather Watcher Weather Watcher Weather Watcher

Możemy też wybrać tryb „szczegółowy”. Wtedy zobaczymy tekstowy opis prognozy pogody. Ostatnim trybem jest „mapa”. Tutaj widzimy zdjęcie satelitarne interesującego nas obszaru.

Aplikacja ta może nie jest niezbędna ale w dobie pełnej mobilności na pewno znajdzie swojego odbiorcę.

Weather Watcher Weather Watcher - updated

Weather Watcher jest programem freeware I działa w środowisku Windows Mobile. Można ją pobrać ze strony producenta: www.singerscreations.com Wymaga zainstalowanego środowiska .NET Compact Framework 2.0.

Film instruktażowy:

NEO – Artur@telix.plArtykuł pochodzi ze strony Telix.pl
http://www.telix.pl

Link do artykułu:
http://www.telix.pl/article.php?sid=27253