REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
DIALOG, Netia oraz Ericsson w konsorcjum dla szerokopasmowej Polski
Rynek
2011-11-29
1 | Telefonia Dialog
DIALOG, Netia, Budimex oraz Ericsson to sygnatariusze podpisywanego dziś Listu Intencyjnego, którego celem jest m.in. wspólny udział w realizacji projektów budowy regionalnych sieci szerokopasmowych, takich jak „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” i „Internet dla Mazowsza”.
Nowa kampania: DIALOG promuje ofertę dla małych firm
Taryfy
2011-11-24
Telefonia Dialog
W internecie rozpoczęła się kampania DIALOGu skierowana do małych firm. Jej celem jest wzmocnienie świadomości marki i wizerunku operatora jako dostawcy usług telekomunikacyjnych dla małego biznesu. Sercem kampanii jest nowy, specjalnie uruchomiony serwis internetowy twojafirma.dialog.pl.
Ocean możliwości 2: startuje nowa kampania DIALOGu (video)
Taryfy
2011-11-24
Telefonia Dialog
Świąteczną odsłonę kampanii DIALOGu ponownie wyróżnia oryginalna kreacja – barwny i bogaty podwodny świat, odkrywany przez życzliwą i przyjazną rybkę. Jeszcze lepsze pakiety z TV, internetem i komórką.
Sklep TV: nowa funkcjonalność telewizji cyfrowej Telefonii Dialog
Taryfy
2011-11-10
2 | Sklep TV
Abonenci DIALOGu jako pierwsi w Polsce mogą robić zakupy na ekranie swoich telewizorów. Do złożenia zamówienia wystarczy zwykły telewizyjny pilot. Sklep TV to nowa funkcjonalność telewizji cyfrowej operatora, dostępna dla klientów bez żadnych dodatkowych opłat czy aktywacji.
Dialog ma 45 tys. kart SIM MVNO
Rynek
2011-11-10
3 | Telefonia Dialog
DIALOG po trzech kwartałach 2011 roku zwiększa wynik EBITDA i wynik na sprzedaży. Rośnie również baza klientów – przede wszystkim w obszarze usług mobilnych i cyfrowej telewizji. Lliczba aktywnych kart SIM i modemów transmisji danych (w ramach usługi telefonii komórkowej Diallo, uruchomionej w lutym 2010 r.), wyniosła łącznie 45 tys.
Netia złożyła w UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad Telefonią Dialog
Rynek
2011-10-19
1 | Netia
Netia, która we wrześniu br. podpisała warunkowe umowy kupna 100 proc. akcji Telefonii Dialog za 944 mln zł i 100 proc., złożyła w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad Telefonią Dialog - podał urząd na stronach internetowych.
Netia podpisała umowy kupna Telefonii Dialog i Crowley Data Poland
Rynek
2011-09-30
1 | Netia
Netia podpisała warunkowe umowy kupna 100 proc. akcji Telefonii Dialog za 944 mln zł i 100 proc. udziałów w Crowley Data Poland za 31,8 mln USD. Część środków na sfinansowanie transakcji pochodzić będzie z bankowych kredytów - poinformowała Netia w kilku oddzielnych komunikatach.
Dialog: nawet pięć usług w jednym pakiecie
Taryfy
2011-09-29
1 | Telefonia Dialog
Po raz pierwszy klienci DIALOGu w jednej ofercie promocyjnej mogą skorzystać aż z pięciu usług: oferty telewizyjnej z VoD, internetu stacjonarnego do 50 Mb/s, internetu mobilnego, telefonu komórkowego i domowego. Każdą usługę można też wybrać oddzielnie.
Dla studentów internet 6 Mb/s DIALOGu bez lojalki
Taryfy
2011-08-29
Dialog
Szybki internet już od 54,99 zł brutto miesięcznie, bez lojalki i konieczności zakupu telefonu to tegoroczna oferta DIALOGu dla studentów. Usługę można zamówić m.in. na czacie on-line na stronie internetowej operatora.
Diallo ma 38,9 tys. aktywnych kart SIM
Rynek
2011-08-12
Dialog
Liczba aktywnych usług IPTV na koniec czerwca 2011 r. wyniosła 40,9 tys. Natomiast liczba aktywnych kart SIM i modemów transmisji danych (w ramach usługi telefonii komórkowej Diallo), wyniosła łącznie 38,9 tys. - podał w raporcie kwartalnym KGHM, który jest właścicielem Dialogu.
DIALOG nakręci Wrocławski Rower Miejski
Rynek
2011-07-26
1 | DIALOG
DIALOG jest pierwszą firmą, która realizuje kampanię reklamową na ponad 100 pojazdach Wrocławskiego Roweru Miejskiego (WRM). Rowery stają się bowiem coraz ciekawszą alternatywą dla dotychczasowych form reklamy zewnętrznej.
Dialog wybuduje 9-kilometrowy światłowód w Gdańsku
Rynek
2011-07-14
Dialog
Infrastruktura światłowodowa na odcinku o długości ok. 9 km powstanie w tym roku w Gdańsku. Inwestycję adresowaną do biznesu zrealizuje Telefonia Dialog. W zasięgu sieci będzie osiem centrów biurowych i biznesowych, oferta obejmuje m.in. telefonię stacjonarną i komórkową, internet stacjonarny i mobilny oraz telewizję cyfrową.
Hawe zrezygnowało z kupna Telefonii Dialog
Rynek
2011-06-21
Rynek
Hawe zrezygnowało z kupna Telefonii Dialog. Spółka nie rezygnuje jednak z akwizycji, a w granicach jej zainteresowań są firmy telekomunikacyjne posiadające własną infrastrukturę światłowodową - poinformował Hawe w komunikacie prasowym.
DIALOG na chacie on-line
Rynek
2011-06-21
Dialog
LiveChat z konsultantem to nowa funkcjonalność, którą DIALOG uruchomił na swojej stronie internetowej. Rozmowa odbywa się w czasie rzeczywistym, w oknie przeglądarki, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów czy instalowania oprogramowania na komputerze.
Seniorzy w internecie
Rynek
2011-06-13
Internet
– Coś mi się zdaje, że kiedy wnuczek będzie przebywał w szkole, komputer nie będzie już stał bezczynnie (…). – To bardzo ciekawa inicjatywa. Komputer i jego obsługa przestają być dla mnie wielką tajemnicą – to tylko wybrane opinie uczestników szkolenia „Surfuj z Seniorem”, które odbywały się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters.
Best Practices Award 2010 dla DIALOGu
Rynek
2011-05-26
Dialog
Według „Analizy rynku IPTV w Europie Środkowo-Wschodniej”, najnowszego raportu Frost & Sullivan, rynek ten w regionie CEE uzyskał w roku 2010 przychody w wysokości 90 milionów EUR, a do końca 2017 r. mają one wzrosnąć do 270 milionów EUR. W Polsce pod koniec 2010 roku z usługi IPTV korzystało niemal 215 tys. gospodarstw domowych, co przełożyło się na penetrację na poziomie 2%.
Konkurs DIALOGu i kanału 13TH STREET
Rozrywka
2011-05-18
Dialog
11 iPodów nano czeka na zwycięzców interaktywnego konkursu DIALOGu i kanału 13TH STREET. Wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące serialu „Dexter" i być użytkownikiem DIALOGmedia – cyfrowej telewizji operatora. Zabawa rozpoczyna się 20 maja.
Polska trzecia pod względem korzystania z usługi IPTV w regionie
Rynek
2011-05-17
Rynek
Według najnowszego raportu Frost & Sullivan, globalnej firmy doradczej, wprowadzenie do oferty telekomunikacyjnej pakietów usług jest jednym ze skuteczniejszych sposobów zatrzymania klientów przez operatorów działających w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce liderem pozostaje Telekomunikacja Polska, jednak liczba użytkowników usługi IPTV dostarczanej przez operatorów alternatywnych szybko wzrasta.
Dialog ma 30,7 tys. aktywnych kart SIM Diallo
Rynek
2011-05-13
1 | Dialog
Telefonia Dialog w I kwartale 2011 roku miała 30,7 tys. aktywnych kart SIM i modemów transmisji danych (w ramach usługi telefonii komórkowej Diallo, uruchomionej w lutym 2010 r.), - podał w raporcie za I kwartał KGHM, który jest właścicielem Dialogu.
i-Konferencja DIALOGu zyskuje zwolenników
Rynek
2011-05-05
Dialog
Wprowadzona na początku roku przez DIALOG usługa i-Konferencji cieszy się rosnącym zainteresowaniem klientów. Ponad 200-proc. wzrost czasu połączenia na mostku telekonferencyjnym świadczy, że abonenci cenią to nowoczesne i oszczędne narzędzie komunikowania w biznesie.
Strony: 2 z 3     << 123 >>

Telefonia Dialog - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Infolinia 801 700 700 lub 71 791 01 01

Telefonia Dialog - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne