REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
T-Mobile Zdalny IT Serwis - pomoc na problemy ze sprzętem i oprogramowaniem
Taryfy
2017-01-16
3 | T-Mobile Polska
Sieć T-Mobile przygotowała nową usługę Zdalny IT Serwis z profesjonalnym wsparciem technicznym dla przedsiębiorców. Oferta została przygotowana w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy w codziennej pracy spotykają się z różnorodnymi problemami technicznymi w obsłudze m.in. laptopów, smartfonów, tabletów czy routerów. Ile to kosztuje?
T-Mobile numerem 1 w rankingu Speedtest.pl, co to zmienia?
Taryfy
2017-01-13
22 | T-Mobile Polska - komentarz
Jak co miesiąc opublikowano wyniki rankingu pomiarów najszybszego Internetu mobilnego w Polsce za pośrednictwem aplikacji Speedtest.pl. Już od kilku dni czekaliśmy na podsumowanie grudnia wiedząc jak wiele inwestycji sieciowych zostało zrealizowanych w ostatnim półroczu i że ich efekt będzie widoczny w naszych rezultatach. Wyniki za grudzień odzwierciedlają ten stan w pełni - komentuje T-Mobile Polska.
T-Mobile - 200 zł na realizację swojego postanowienia
Taryfy
2017-01-12
8 | T-Mobile
T-Mobile, prezentując nową ofertę na kartę, zagwarantował, że w 2017 roku będzie prosto, wygodnie i komfortowo. Aby słowa dotrzymać, a jednocześnie zmotywować użytkowników do spełniania swoich noworocznych postanowień – Operator rozpoczyna zabawę, w której każdy może zgarnąć 200 zł na realizację swoich postanowień, jak również pojawić się w kampanii reklamowej obok Bogusława Lindy.
T-Mobile i Macro Games współpracują przy dystrybucji i produkcji gier
Rynek
2017-01-10
2 | Macro Games - T-Mobile
Macro Games zawarło z T-Mobile Polska umowę ramową, która zakłada długofalową współpracę w zakresie produkcji oraz dystrybucji gier mobilnych wykonanych przez Macro Games przy współpracy z T-Mobile, poinformowała spółka.
T-Mobile - Superwyprzedaż w Smartfonerii (wideo)
Taryfy
2017-01-05
1 | T-Mobile Smartfoneria
Mistrzowska T-Mobile oferta na początek stycznia jest prosta – flagowy smartfon Sony Xperia X przeceniony aż o 80%! W Superwyprzedaży w Smartfonerii kosztuje teraz jedynie 199 zł na start, a w pakiecie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y, MMS-y oraz Supernet bez limitu danych. Oraz Netflix bezpłatnie na 2 miesiące. Wszystko za 99,95 zł miesięcznie w specjalnej ofercie T2 i w opcji na 24 raty. Co więcej, smartfon dostępny jest również w opcji na 36 rat za jedyne 1 zł na start.
T-Mobile - będziemy się odwoływać od decyzji UOKiK
Taryfy
2017-01-05
13 | T-Mobile
Zamierzamy odwołać się od decyzji Urzędu z uwagi na brak zasadności nałożonej na firmę kary pieniężnej. Jesteśmy przekonani, że w sytuacji gdy na każdym etapie postępowania w pełni współpracowaliśmy z UOKiK, a po otrzymaniu nowych wytycznych niezwłocznie zmieniliśmy zasady aktywowania usług, kara taka nie znajduje uzasadnienia - komentuje decyzję UOKiK T-Mobile.
T-Mobile zapłaci 15 mln zł kary za brak zgody na dodatkowe opłaty
Taryfy
2017-01-05
15 | UOKiK
Granie na Czekanie, Szafa Gra i Prenumerata – T-Mobile Polska nie uzyskiwała wyraźnej zgody od konsumentów na dodatkowe płatności związane z tymi usługami. Za praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów Prezes UOKiK nałożył 15 mln zł kary. Sprawne działania podjęte przez spółkę doprowadziły do zaniechania pobierania opłat, co obniżyło karę o 30 proc.
T-Mobile na kartę superprosta oferta - Regulaminy
Taryfy
2016-12-31
15 | T-Mobile na kartę - nowa oferta
T-Mobile od 1 stycznia oferuje swoim klientom najwygodniejsze i superproste rozwiązania. W nowej ofercie na kartę mamy proste zasady i wiele korzyści, bez gwiazdek i skomplikowanych regulaminów - wszystkie regualminy.
T-Mobile na kartę - kampania reklamowa z Bogusławem Lindą (wideo)
Taryfy
2016-12-29
10 | T-Mobile - Idzie nowe
Do współpracy w noworocznej kampanii zaproszono jednego z najbardziej utytułowanych i zasłużonych polskich aktorów – Bogusława Lindę. Najnowsza gwiazda T-Mobile pojawi się m.in. w 30-sekundowym spocie, w którym staje się uczestnikiem zabawnej sytuacji. Ta z kolei w łatwy sposób tłumaczy filozofię nowej oferty T-Mobile na kartę – gwarancję prostoty i wygody bez komplikacji.
T-Mobile na kartę - proste zasady i korzyści, bez gwiazdek na Nowy Rok
Taryfy
2016-12-29
42 | T-Mobile na kartę - nowa oferta
T-Mobile przedstawia swoją noworoczną propozycję na kartę: będzie prosto, wygodnie i przyjemnie. Na przekór temu co zazwyczaj dzieje się z noworocznymi postanowieniami, Operator gwarantuje superprostą i najbardziej komfortową ofertę na rynku na stałe. Więcej za mniej, czyli no limit i 10 GB za 25 zł i płać tyle, ile potrzebujesz.
T-Mobile Mix - noworoczne okazje na smartfony Lenovo
Telefony
2016-12-29
8 | T-Mobile Mix - Lenovo
Na Nowy Rok i zbliżający się Karnawał T-Mobile w ofercie Mix proponuje bardzo atrakcyjną cenę na smartfony Lenovo. Nowe ceny dotyczą smartfonów Lenovo B oraz Lenovo K5, które zamiast za 199 zł są teraz dostępne za złotówkę.
T-Mobile - ważny rok dla całego rynku telekomunikacyjnego
Rynek
2016-12-22
10 | Świąteczna kartka od T-Mobile
T-Mobile Polska jeszcze w tym roku uruchomi kolejnych 250 stacji LTE. Zasięg 99% populacji. W całej 20-letniej historii polskiego rynku GSM nie było chyba jeszcze roku tak obfitującego w przełomowe wydarzenia, jak rok 2016. Ostatnie 12 miesięcy było jak dobry film – podsumowuje mijający rok Adam Sawicki Prezes Zarządu T-Mobile Polska.
T-Mobile rusza z czyszczeniem magazynów - przeceny do 700 zł
Taryfy
2016-12-21
4 | T-Mobile noworoczna wyprzedaż
W internetowym sklepie T-Mobile już od jutra rusza noworoczna wyprzedaż. W jej ramach przecenione zostaną smartfony: Sony Xperia X i XA, Huawei P9 Lite, LG Stylus 2 oraz laptop Lenovo Ideapad 100S z routerem.
Huawei P9 Plus trafił do T-Mobile Polska

2016-12-21
T-Mobile
Powiększona wersja flagowca Huawei jest już dostępna w T-Mobile Polska w ofercie promocyjnej z taryfą T. A ile kosztuje przyjemność wejścia w posiadanie tego telefonu? Przy miesięcznej opłacie wysokości 179,95 złotych (ze T3 III Bez limitu GB) zapłacicie na start 199 złotych.
T-Mobile na kartę: 10 GB za 5 zł na Święta dla wybranych
Taryfy
2016-12-20
12 | T-Mobile na kartę
Z Oferty promocyjnej „Internet na Święta” może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, który otrzyma od Operatora zaproszenie. W ramach Oferty Użytkownik ma możliwość zakupu, w cenie 5 zł, promocyjnego pakietu 10 GB Internetu.
T-Mobile: światłowód spowodował problemy z łącznością w całej Polsce
Taryfy
2016-12-20
9 | T-Mobile
T-Mobile najwyraźniej ma poważne problemy techniczne w swojej sieci, które uniemożliwiają wysyłanie i odbieraniem sms-ów oraz wykonywaniem połączeń telefonicznych. Do awarii T-Mobile doszło po godzinie 15. Zgłoszenia dotyczące niedziałających usług T-Mobile napływają z terenu całej Polski.
T-Mobile - gadżety z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny za rejestrację numeru
Inne
2016-12-19
7 | Rebelia opanowuje T-Mobile
Jest dużo powodów, aby zarejestrować numer akurat w T-Mobile na kartę. Ale takiego bonusu nie znajdziecie nigdzie indziej. Teraz rejestrujący numer na kartę w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka otrzymają unikalne, licencjonowane gadżety z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.
Ataki na routery są bardzo dochodowe dla napastników
Inne
2016-12-17
1 | Deutsche Telekom - atak
W miniony weekend 900 tysięcy klientów Deutsche Telekom (T-Mobile) zostało pozbawionych dostępu do Internetu. Awaria była spowodowana atakiem hakerów na routery abonentów. Eksperci uważają, że ataki na abonentów Deutsche Telekom to za-ledwie wierzchołek góry lodowej, w nieodległej przyszłości można spodziewać się większej ilości tego rodzaju przestępstw.
T-Mobile rozdaje Bezpłatne Startery 1 zł w punktach sprzedaży
Taryfy
2016-12-16
6 | T-Mobile na kartę
W okresie do dnia 30.11.2017 r., T-Mobile Polska oferuje możliwość skorzystania z oferty promocyjnej „Bezpłatne Startery w punktach sprzedaży T-Mobile-Edycja Świąteczno-Noworoczna 2016/2017”. Użytkownik, który aktywuje Starter T-Mobile na kartę „Za darmo do wszystkich w T-Mobile” i doładuje konto dowolną dostępną kwotą, będzie miał automatycznie aktywowaną ofertę „Darmowe rozmowy i SMSy w T-Mobile”.
Darmowy Starter T- Mobile z rozmowami i internetem dla wybranych klientów
Taryfy
2016-12-16
4 | T-Mobile na Kartę
T-Mobile do 30.06.2017 r., oferuje Darmowy Starter T- Mobile na kartę, dostępny dla Klientów w ramach akcji promocyjnych. Darmowy Starter T-Mobile na kartę w ramach niniejszej oferty, zawiera taryfę Frii wraz z ofertą „Darmowe rozmowy i SMSY”, „Internet 1GB” a także ofertę „20 Złotówek”.
Strony: 1 z 117     1234...117 >>

T-Mobile - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi abonenta: 602 900 000 lub (22) 413 69 96
  • Tak Tak: Automatyczne Biuro Obsługi abonenta: *9602
  • Tak Tak: Biuro Obsługi Użytkownika: 602 960 200
Konfiguracja telefonów:

T-Mobile - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne