REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Skype wreszcie dostępny dla Symbiana Belle FP1 oraz urządzeń z FP2
Inne
2012-12-12
4 | Skype
Wedle informacji jakie można znaleźć w serwisie engadget.com urządzenia Nokii działające pod kontrolą systemu Symbian Belle z FP1 oraz FP2 doczekały się kompatybilnej z nimi wersji programu Skype.
Groźna luka w zabezpieczeniach Skype
Rozrywka
2012-11-15
Skype
Niebezpieczna luka dla użytkowników Skype pojawiła się w systemie odzyskiwania haseł. Dzięki niej niepowołana osoba może przejąć kontrolę nad twoim kontem. W rezultacie Skype zablokował możliwość odzyskania hasła.
Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk
Rynek
2012-10-09
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała rozwiązanie, które umożliwi prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy, użytkownikom Skype, Facebooka, Google Talk i profesjonalnym salom wideokonferencyjnym za pomocą jednego kliknięcia.
Bezprzewodowy telefon VoIP Canyon CNP-VTW1
Telefony
2012-07-18
3 | Canyon CNP-VTW1
Canyon prezentuje bezprzewodowy telefon VoIP do użycia podczas prowadzenia rozmów PC-do-PC oraz PC-do-Telefon z Skype. Aparat posiada wszystkie funkcje tradycyjnego telefonu, a z wyglądu do złudzenia przypomina konwencjonalną słuchawkę.
Polycom zapowiada aplikację do społecznościowego wideoczatu
Inne
2012-07-11
Internet
Współpraca firm HP i Polycom umożliwia wideoczaty między użytkownikami platform społecznościowych Facebook, Skype i gTalk. Bezpłatna wersja aplikacji obsługuje wideoczat HD między trzema uczestnikami.
TelyHD: sprzętowy zestaw wideo Skype na systemie Android
Inne
2012-05-23
4 | Gadżety
TelyHD - zestaw do rozmów wideo Skype do podłączenia do telewizora/monitora za pomocą kabla HDMI. Zestaw udostępnia Skype (rozmowy audio i wideo) na telewizorze lub monitorze, bez korzystania z komputera. Umożliwia korzystanie ze Skype w domu lub biurze, gdzie użytkownikowi zależy na użyciu dużego ekranu.
Słuchawka POP Native Union:
Inne
2012-05-16
Gadżety
ASBIS prezentuje linię designerskich słuchawek POP marki Native Union, stylizowanych na klasyczne słuchawki telefonów stacjonarnych, które można wykorzystać podczas rozmów prowadzonych z telefonów komórkowych czy za pomocą Skype’a na komputerze.
RTX DUALphone 4088: bezprzewodowy telefon do Skype i PSTN
Telefony
2012-05-10
RTX DUALphone 4088
Firma KONTEL-TELECOM, przedstawiciel marki RTX w Polsce wprowadziła na nasz rynek bezprzewodowy telefon do Skype – RTX DUALphone 4088. Prapremierowa prezentacja nowego zestawu do VoIP miała miejsce podczas targów CeBIT w Niemczech.
Skype dla Windows Phone już jest (video)
Inne
2012-04-23
Aplikacja
Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Windows Phone 7 już mogą dołączyć do wielomilionowej społeczności korzystającej z komunikatora Skype. Aplikacja umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych i wideo z innymi jej użytkownikami.
Samsung reklamodawcą Skype w Polsce
Rynek
2012-02-17
Rynek
Samsung jest pierwszą firmą w Polsce, która zamieściła swoją reklamę w serwisie Skype. W jednym z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie pojawiła się kampania Samsung Galaxy Note.
Dostępny na telewizorach Panasonic serwis VOD iplex.pl
Rozrywka
2011-11-30
1 | Panasonic z VOD iplex.pl
Firma Panasonic Polska ma przyjemność poinformować, że serwis iplex.pl dostępny dla użytkowników telewizorów Panasonic z usługą VIERA Cast / VIERA Connect jest najpopularniejszą z polskich aplikacji w Europie i jedną z pięciu najpopularniejszych aplikacji dostarczanych w ramach usługi VIERA Cast / VIERA Connect.
Skype pozwala na rozmowy wideo z użytkownikami Facebooka (video)
Inne
2011-11-21
2 | Skype
Skype udostępnił wersje Beta komunikatora na platformy Mac i Windows, która pozwala prowadzić rozmowy wideo i rozmowy głosowe ze znajomymi z Facebooka. Do tej pory, możliwe było jedynie prowadzenie rozmów wideo wewnątrz serwisu.
Microsoft finalizuje przejęcie Skype
Rynek
2011-10-15
10 | Microsoft
Microsoft poinformował, że umowa przejęcia Skype została sfinalizowana w miniony piątek. Od teraz Skype będzie istniał jako nowa dywizja firmy Microsoft. Na stanowisku CEO Skype Division Microsoft pozostanie Tony Bates.
Nowa wersja Skype dla smartfonów i tabletów z Androidem (video)
Telefony
2011-09-29
Luka w Skype dla iOS (video)
Inne
2011-09-22
3 | Skype & Apple
Luka w najnowszej wersji aplikacji Skype przeznaczonej dla iPhone’a i iPada ułatwia kradzież książki telefonicznej - aby paść ofiarą ataku wystarczy otworzyć specjalnie spreparowaną wiadomość, ostrzega Phil Purviance z AppSec Consulting.
Cideko Chatting: rozmawiaj bez ograniczeń z dowolnego miejsca
Inne
2011-09-15
Cideko Chatting
Firma Signo Distribution Polska wprowadziła na rynek klawiaturę bezprzewodową Cideko Chatting. Możliwość podłączenia do komputera z zainstalowanym programem Skype oraz podłączenia słuchawek i mikrofonu do wbudowanych wejść 3.5mm, przekształca klawiaturę Cideko Chatting w urządzenie posiadające funkcje zbliżone do telefonu komórkowego.
Przednia kamera w telefonach Windows Phone Mango razem z integracją ze Skype
Systemy
2011-08-25
2 | Skype w Windows Phone Mango
Plotki na temat wyposażenia smartfonów z Windows Phone Mango w przednią kamerę krążą w internecie od dłuższego czasu. Microsoft potwierdził, że w Windows Phone Mango posiada wsparcie dla przedniej kamery. Ponadto dowiedzieliśmy się, że wkrótce pojawi się integracja Skype w Windows Phone Mango.
Skype ogłosił wprowadzenie aplikacji Skype dla iPadów: oficjalnie
Tablety
2011-08-05
1 | Skype
Dla 25 milionów użytkowników urządzeń iPad1 oznacza to możliwość wykonywania połączeń wideo za pośrednictwem Skype'a, dostosowanego do możliwości tabletów. Nową wersję komunikatora Skype dla iPadów można pobierać za pośrednictwem strony sklepu iTunes App Store firmy Apple.
Strony: 4 z 6     << 1...23456 >>

Skype - karta informacyjna

Skype - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne