REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
TelyHD Pro: terminal wideokonferencji i Skype
Inne
2013-10-07
TelyHD Pro
Na polskim rynku pojawił się TelyHD Pro - zestaw do rozmów wideo zgodny ze standardami wideokonferencji i Skype. Urządzenie wystarczy podłączyć do telewizora/monitora za pomocą kabla HDMI oraz do sieci IP, by móc prowadzić wideorozmowęz użytkownikami popularnych systemów VC: Polycom, LifeSize czy Cisco w standardzie SIP lub wideopołączenie Skype.
Dziś obchodzimy 10. urodziny Skype
Inne
2013-08-29
Android z nowym komunikatorem Skype (wideo)
Systemy
2013-07-16
Genius HS-410F: Słuchawki przyciągające wzrok
Inne
2013-06-24
Skype pozwala na wysyłanie darmowych wiadomości wideo
Inne
2013-06-19
1 | Skype
Skype Video Messaging to usługa, która pozwala na wysłanie krótkiej wiadomości wideo do osoby, która nie może w danym momencie odebrać naszego połączenia. Usługa działa na Windows, Mac, iPhone, iPad, Android oraz BlackBerry.
Ukryte motywy cyberprzestępców
Inne
2013-06-06
Raport
Szczegółowa analiza ataków na użytkowników Skype, wykonana przez specjalistów ds. zagrożeń z laboratorium badawczego Cyberoam, producenta rozwiązań do zintegrowanej ochrony sieci UTM, pozwoliła określić ukryte motywy cyberprzestępców.
Wiosenne ataki na użytkowników komunikatora Skype
Inne
2013-04-09
Skype
Eksperci z Kaspersky Lab wykryli dwa ataki skierowane na Skype’a, w których cyberprzestępcy używają metod socjotechnicznych w celu nakłonienia użytkowników do kliknięcia szkodliwego odsyłacza, pod którym ma się kryć interesujące zdjęcie lub film.
Koniec MSN Messengera, początek ataków
Inne
2013-03-21
Komunikatory
Kaspersky Lab informuje o wzrastającej aktywności cyberprzestępców powiązanej z ogłoszonym niedawno przez Microsoft całkowitym zamknięciem komunikatora MSN Messenger i zastąpieniem go przez Skype’a.
Skype dla Windows Phone 8 z wideorozmowami w jakości HD
Telefony
2013-03-21
Aplikacja
Aplikacja Skype dla Windows Phone'a 8, została zaktualizowana do wersji 2.4.0.108. Najnowsza wersja przedpremierowa została wzbogacona o szerego nowych funkcji dla rozmów wideo. Wyglądają one teraz jeszcze lepiej dzięki obsłudze wideo w jakości HD. Co nowego?
Polscy internauci korzystają z kamerek internetowych
Rynek
2013-02-14
Raport
Kamery cieszą się ogromną popularnością wśród polskich internautów - aż 92% respondentów posiada kamery internetowe, a 4% zamierza je nabyć. Co ciekawe - wśród respondentów dominują kamery mobilne, czyli nie wbudowane w laptopa czy inne urządzenie mobilne.
Aver VC Bridge: wideokonferencje z użytkownikami Skype
Inne
2013-02-06
Alcesoria
Wideokonferencje przestały już być przywilejem wielkich korporacji. Aver VC Bridge w połączeniu z zestawem do wideokonferencji AVer HVC130 lub HVC330 umożliwia łączenie się z użytkownikami Skype, używając mobilnego urządzenia – laptopa, tabletu czy smartfona.
Shylock Banker Trojan dzwoni dwa razy (na Skype)
Inne
2013-01-22
Skype
Trojan Shylock rozszerza swój zasięg na użytkowników Skype. Nowy moduł, nazwany msg.gsm, pozwala trojanowi potajemnie wysyłać wiadomości i przesyłać pliki za pomocą programu Skype, omijając ostrzeżenia i ograniczenia narzucone przez aplikację kliencką.
Skype wreszcie dostępny dla Symbiana Belle FP1 oraz urządzeń z FP2
Inne
2012-12-12
4 | Skype
Wedle informacji jakie można znaleźć w serwisie engadget.com urządzenia Nokii działające pod kontrolą systemu Symbian Belle z FP1 oraz FP2 doczekały się kompatybilnej z nimi wersji programu Skype.
Groźna luka w zabezpieczeniach Skype
Rozrywka
2012-11-15
Skype
Niebezpieczna luka dla użytkowników Skype pojawiła się w systemie odzyskiwania haseł. Dzięki niej niepowołana osoba może przejąć kontrolę nad twoim kontem. W rezultacie Skype zablokował możliwość odzyskania hasła.
Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk
Rynek
2012-10-09
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała rozwiązanie, które umożliwi prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy, użytkownikom Skype, Facebooka, Google Talk i profesjonalnym salom wideokonferencyjnym za pomocą jednego kliknięcia.
Bezprzewodowy telefon VoIP Canyon CNP-VTW1
Telefony
2012-07-18
3 | Canyon CNP-VTW1
Canyon prezentuje bezprzewodowy telefon VoIP do użycia podczas prowadzenia rozmów PC-do-PC oraz PC-do-Telefon z Skype. Aparat posiada wszystkie funkcje tradycyjnego telefonu, a z wyglądu do złudzenia przypomina konwencjonalną słuchawkę.
Strony: 3 z 6     << 1234...6 >>

Skype - karta informacyjna

Skype - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne