REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Genius HS-M505X - słuchawki dla smartfona
Inne
2014-12-20
Akcesoria muzyczne
Dzięki mikrofonowi, umieszczonemu na przewodzie, słuchawki sprawdzą się w zastosowaniach multimedialnych, takich jak rozmowy przez Skype czy Google Hangouts. Genius HS-M505X posiadają przycisk, który pozwala na odbieranie połączeń przychodzących, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.
Microsoft Skype Translator: tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym
Inne
2014-12-15
2 | Skype Translator
Microsoft rozpoczął testy programu Skype Translator, który może być początkiem wielkich zmian, jeśli chodzi o komunikację między osobami mówiącymi różnymi językami. Aplikacja pozwala na tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym, na razie w języku angielskim i hiszpańskim.
Skype Qik - grupowe wiadomości wideo
Inne
2014-10-15
1 | Aplikacja
Microsoft przedstawił Skype Qika (nazwa Qik pochodzi od angielskiego słowa „quick” — szybko): bezpłatny komunikator wideo służący do uwieczniania wyjątkowych chwil i dzielenia się uśmiechem przez cały dzień.
Wideokonferencje, rozmowy telefoniczne w pierwszych etapach rekrutacji
Rynek
2014-08-27
Wywiad (wideo)
Wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i za pośrednictwem Skype’a pozwalają zaoszczędzić czas i dają możliwość sprawdzenia większej liczby kandydatów. Do wirtualnych rozmów należy się dobrze przygotować, tak jak do bezpośredniego spotkania z pracodawcą.
Jest nowy Skype dla Androida
Inne
2014-07-25
2 | Aplikacja mobilna
Skype zaktualizował program dla urządzeń z systemem Android, który pozwoli Wam cieszyć się wszystkimi zaletami telefonii VoIP. Aktualizacja ma wprowadzić możliwość połączenie Skype'a z książką adresową telefonu.
Skype: miesiąc bezpłatnych rozmów z całym światem
Taryfy
2014-07-07
2 | Skype
Skype daje w prezencie miesiąc rozmów bez ograniczeń (o wartości 10,49 € / 12,06 € z VAT). W ten sposób, poza prowadzeniem zwykłych bezpłatnych rozmów z użytkownikami Skype'a, możecie także dzwonić do znajomych i rodziny na telefony komórkowe i stacjonarne.
Microsoft zaprezentował wczesną wersję Skype Translator (wideo)
Rynek
2014-05-28
4 | Aplikacja
Satya Nadella, CEO Microsoft wraz z Gurdeepem Pallem, wiceszefem działu usług Skype oraz Lync zaprezentowali wczesną wersję Skype Translator. Aplikacja dla systemu Windows 8.1 będzie dostępna w wersji beta w wybranych językach do końca bieżącego roku. Skype Translator tłumaczy rozmowę audio na dany język w czasie rzeczywistym.
Skype: grupowe wideokonferencje za darmo (wideo)
Taryfy
2014-04-30
5 | Skype
Microsoft chcąc zachęcić internautów do korzystania ze Skype, udostępnił właśnie, opcję grupowych wideorozmów w swoim komunikatorze zupełnie za darmo. Do tej pory konwersacja z co najmniej dwoma osobami wymagała konta Premium i uiszczać comiesięczny abonament w wysokości 8,99 USD.
ART AP-60B: słuchawki do domu i na spacer
Inne
2014-04-30
Gadżety
Firma ART powiększyła swoją ofertę akcesoriów multimedialnych o dwa nowe modele słuchawek: nauszne AP-60 i douszne AH-19. Pierwsze przeznaczone są do użytku domowego, a drugie zaprojektowano z myślą o urządzeniach mobilnych.
Office 365 Personal: 20 GB w OneDrive i 60 min w Skype dla użytkowników indywidualnych
Systemy
2014-04-16
5 | Office 365 Personal - infografika
Microsoft wprowadza nowy wariant subskrypcji Office 365 dla użytkowników indywidualnych – Office 365 Personal. Ponadto w pakiecie otrzymamy 20 GB przestrzeni dyskowej OneDrive oraz 60 minut rozmów w programie Skype.
Skype dla Androida oszczędniejszy
Inne
2014-03-19
Aplikacja
Skype zaktualizował program dla urządzeń z systemem Android, który pozwoli Wam cieszyć się wszystkimi zaletami telefonii VoIP. Aktualizacja ma wprowadzić duże oszczędności energii przy zasilaniu bateryjnym.
Creative Senz3D: kamera internetowa rozpozna gesty
Inne
2014-03-10
Gadżety
Era tradycyjnych komputerów PC powoli dobiega końca. Przyszłość należy do systemów reagujących na gesty, ruchy gałek ocznych, a także rozpoznających mowę. Na polskim rynku pojawiła się kamera internetowa Creative Senz3D. To innowacyjne rozwiązanie rozpoznające głębię obrazu oraz gesty.
Skype Premium za darmo na rok
Taryfy
2013-12-18
14 | Skype
Microsoft, przygotował nie lada gratkę dla użytkowników Skype'a. Wystarczy wejść na stronę rejestracyjną, podać swój dowolny adres email i można korzystać z usługi Skype Premium, za darmo przez okrągły rok.
Uwaga na zainfekowane wiadomości na Skype
Inne
2013-11-20
2 | VOiP
Specjaliści z Doctor Web ostrzegają przed trojanami z rodziny BackDoor.Caphaw, które wykradają m.in. hasła do logowania w systemach bankowości elektronicznej. W celu zainstalowania złośliwego oprogramowania na komputerach, cyberprzestępcy posłużyli się wiadomościami wysyłanymi przez komunikator internetowy Skype.
TelyHD Pro: terminal wideokonferencji i Skype
Inne
2013-10-07
TelyHD Pro
Na polskim rynku pojawił się TelyHD Pro - zestaw do rozmów wideo zgodny ze standardami wideokonferencji i Skype. Urządzenie wystarczy podłączyć do telewizora/monitora za pomocą kabla HDMI oraz do sieci IP, by móc prowadzić wideorozmowęz użytkownikami popularnych systemów VC: Polycom, LifeSize czy Cisco w standardzie SIP lub wideopołączenie Skype.
Dziś obchodzimy 10. urodziny Skype
Inne
2013-08-29
Genius HS-410F: Słuchawki przyciągające wzrok
Inne
2013-06-24
Strony: 2 z 6     << 1234...6 >>

Skype - karta informacyjna

Skype - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne