REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Skype for Business kontra Amazon Chime. Co wybrać?
Taryfy
2017-03-21
1 | Senetic - komentarz ekspercki
Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że współpraca bez sprawnej komunikacji ma coś wspólnego z wydajnością, byliście w błędzie. Narzędzia wspierające szybkie przekazywanie informacji skutecznie skracają dystans, przyczyniając się do rozwoju. Najlepszym przykładem jest Skype for Business, będący niezbędnym elementem wyposażenia biurowego nowoczesnych organizacji. Ostatnio na horyzoncie pojawił się konkurent. Amazon Chime to aplikacja do prowadzenia rozmów i wideokonferencji.
Lifesize Skype for Business w ofercie Veracomp
Rynek
2017-02-02
Lifesize Skype for Business
Lifesize, amerykański producent systemów wideokonferencyjnych, wprowadził na rynek nowy produkt - Skype for Business Room-based Subscription Plan. Pozwala on firmom korzystającym z programu Skype for Business nawiązywać połączenia wideo i głosowe z pozostałymi platformami wideokonferencyjnymi.
Skype dla firm - nowy klient na komputery Mac już do pobrania
Inne
2016-11-03
Skype
Microsoft ogłosił, że nowy klient Skype dla firm na komputery Mac jest już publicznie dostępny do pobrania. Użytkownicy aplikacji mobilnej Skype dla Firm na smartfonach iOS oraz Android otrzymają również dodatkowe rozszerzenie.
Skype znika z mobilnego Windowsa 8 i 8.1
Telefony
2016-08-14
5 | Telefony
Zaledwie cztery lata temu, w maju 2011 roku, Microsoft zakupił Skype za 8 i pół miliarda dolarów. Rozwój tej aplikacji na platformę Windows Phone nie okazał się jednak bardzo zyskownym przedsięwzięciem i redmondzki gigant zdecydował się zakończyć wsparcie Skype dla pewnych systemów operacyjnych.
Polycom RealPresence Clariti dla transmisji głosu i wideo przez internet
Inne
2016-06-30
Software
Polycom udostępnił infrastrukturalne oprogramowanie Unified Communications (UC – komunikacja zunifikowana): RealPresence Clariti. Rozwiązanie zapewnia firmom każdej wielkości dostęp do zaawansowanych usług transmisji głosu, treści i wideo w jakości HD oraz współpracy przez internet.
Polycom RealConnectRealConnect - połączenia wideo Skype for Business jednym kliknięciem
Inne
2016-06-22
Polycom RealConnectRealConnect
Polycom RealConnect to technologia, która rozwiązuje kluczowy problem w prowadzeniu biznesowych wideokonferencji – łączenie wideo Skype for Business z rozwiązaniami innych producentów. Dzwonienie jednym kliknięciem: wystarczy jedno kliknięcie, żeby dołączyć do spotkania Microsoft Skype for Business z dowolnego miejsca i urządzenia. Ulepszone widoki listy uczestników: każdy uczestnik spotkania jest widoczny na ekranie i można współdzielić z nim treść tak samo, jak w tradycyjnej sali zebrań.
Tely 200 - terminal wideokonferencyjny za 7500 PLN netto
Telefony
2015-11-07
1 | Tely 200
ConferencePro.pl wprowadziło do sprzedaży Tely 200, terminal wideokonferencyjny do małych i średnich sal konferencyjnych, który jest zgodny z popularnymi systemami wideo, oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 oraz możliwość dzielenia dokumentów.
Skype - ogólnoświatowa awaria komunikatora internetowego
Taryfy
2015-09-21
Skype
Skype, jeden z największych komunikatorów internetowych uległ poważnej awarii. Na problemy z zalogowaniem się do serwisu, skarżą się Użytkownicy z całego świata. Nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta ani jaka jest jej przyczyna.
Skype - uważaj na te znaki, powodują błędy w aplikacji
Inne
2015-06-08
Skype
Pewien użytkownik na forum producenta zgłosił błąd, w którym wysłanie znaków http://: powoduje zawieszenie się i zamknięcie aplikacji. Wyczyszczenie wiadomości również nie rozwiązuje problemu, ponieważ historia rozmów pobierana jest z serwera Skype i ponownie zawieszać będzie aplikację.
Skype for Business - ruszają testy (wideo)
Taryfy
2015-03-23
Microsoft - software
Microsoft ogłosił rozpoczęcie technicznych testów Skype for Business, czyli zapowiedzianej w listopadzie 2014 roku nowej wersji usługi Lync. Klient Skype for Business, Skype for Business Server oraz usługa zintegrowana z Office 365 będą stopniowo udostępniane użytkownikom już od kwietnia.
Genius HS-M505X - słuchawki dla smartfona
Inne
2014-12-20
Akcesoria muzyczne
Dzięki mikrofonowi, umieszczonemu na przewodzie, słuchawki sprawdzą się w zastosowaniach multimedialnych, takich jak rozmowy przez Skype czy Google Hangouts. Genius HS-M505X posiadają przycisk, który pozwala na odbieranie połączeń przychodzących, bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.
Microsoft Skype Translator: tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym
Inne
2014-12-15
2 | Skype Translator
Microsoft rozpoczął testy programu Skype Translator, który może być początkiem wielkich zmian, jeśli chodzi o komunikację między osobami mówiącymi różnymi językami. Aplikacja pozwala na tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym, na razie w języku angielskim i hiszpańskim.
Skype Qik - grupowe wiadomości wideo
Inne
2014-10-15
1 | Aplikacja
Microsoft przedstawił Skype Qika (nazwa Qik pochodzi od angielskiego słowa „quick” — szybko): bezpłatny komunikator wideo służący do uwieczniania wyjątkowych chwil i dzielenia się uśmiechem przez cały dzień.
Wideokonferencje, rozmowy telefoniczne w pierwszych etapach rekrutacji
Rynek
2014-08-27
Wywiad (wideo)
Wideokonferencje, rozmowy telefoniczne i za pośrednictwem Skype’a pozwalają zaoszczędzić czas i dają możliwość sprawdzenia większej liczby kandydatów. Do wirtualnych rozmów należy się dobrze przygotować, tak jak do bezpośredniego spotkania z pracodawcą.
Jest nowy Skype dla Androida
Inne
2014-07-25
2 | Aplikacja mobilna
Skype zaktualizował program dla urządzeń z systemem Android, który pozwoli Wam cieszyć się wszystkimi zaletami telefonii VoIP. Aktualizacja ma wprowadzić możliwość połączenie Skype'a z książką adresową telefonu.
Skype: miesiąc bezpłatnych rozmów z całym światem
Taryfy
2014-07-07
2 | Skype
Skype daje w prezencie miesiąc rozmów bez ograniczeń (o wartości 10,49 € / 12,06 € z VAT). W ten sposób, poza prowadzeniem zwykłych bezpłatnych rozmów z użytkownikami Skype'a, możecie także dzwonić do znajomych i rodziny na telefony komórkowe i stacjonarne.
Microsoft zaprezentował wczesną wersję Skype Translator (wideo)
Rynek
2014-05-28
4 | Aplikacja
Satya Nadella, CEO Microsoft wraz z Gurdeepem Pallem, wiceszefem działu usług Skype oraz Lync zaprezentowali wczesną wersję Skype Translator. Aplikacja dla systemu Windows 8.1 będzie dostępna w wersji beta w wybranych językach do końca bieżącego roku. Skype Translator tłumaczy rozmowę audio na dany język w czasie rzeczywistym.
Skype: grupowe wideokonferencje za darmo (wideo)
Taryfy
2014-04-30
5 | Skype
Microsoft chcąc zachęcić internautów do korzystania ze Skype, udostępnił właśnie, opcję grupowych wideorozmów w swoim komunikatorze zupełnie za darmo. Do tej pory konwersacja z co najmniej dwoma osobami wymagała konta Premium i uiszczać comiesięczny abonament w wysokości 8,99 USD.
ART AP-60B: słuchawki do domu i na spacer
Inne
2014-04-30
Gadżety
Firma ART powiększyła swoją ofertę akcesoriów multimedialnych o dwa nowe modele słuchawek: nauszne AP-60 i douszne AH-19. Pierwsze przeznaczone są do użytku domowego, a drugie zaprojektowano z myślą o urządzeniach mobilnych.
Office 365 Personal: 20 GB w OneDrive i 60 min w Skype dla użytkowników indywidualnych
Systemy
2014-04-16
5 | Office 365 Personal - infografika
Microsoft wprowadza nowy wariant subskrypcji Office 365 dla użytkowników indywidualnych – Office 365 Personal. Ponadto w pakiecie otrzymamy 20 GB przestrzeni dyskowej OneDrive oraz 60 minut rozmów w programie Skype.
Strony: 1 z 5     1234...5 >>

Skype - karta informacyjna

Skype - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne