REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Wałęsa. Człowiek z nadziei: kolejna koprodukcja Orange Polska
Rozrywka
2013-10-04
1 | Orange
Na ekrany kin wchodzi najnowszy film Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei". Film jest opowieścią o wielkim przełomie w historii Polski zapoczątkowanym przez stoczniowców, na których czele stanął Lech Wałęsa.
Ochrona przed skutkami utraty pracy dla klientów Orange
Taryfy
2013-10-04
Orange
Abonenci Orange mogą już korzystać z ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów oraz czasowej niezdolności do pracy. Pieniądze uzyskane z polisy można przeznaczyć na dowolny cel. Orange jest pierwszym operatorem komórkowym, który proponuje swoim klientom tego rodzaju ubezpiecznie.
Orange o swojej pozycji na rynku i relacjach z konkurencją
Rynek
2013-10-03
6 | Orange
Dziś na briefingu Orange opowiedział o swojej realnej pozycji na rynku i relacjach z konkurencją. Nie ukrywam, że była to reakcja na nieprawdziwe informacje, jakie pojawiły się na ubiegłotygodniowej konferencji prasowej Polkomtela - skomentował spotkanie Wojciech jabczyński, rzecznik Orange Polska. Orange opublikował także "list otwarty" do prezesa UKE.
Orange: Jesienny mPotwór z bonusem
Taryfy
2013-10-03
Promocja Orange
Zasilenia Orange dokonane za pomocą aplikacji mPotwór z kwotą doładowania (25, 40 lub 50 zł) licząc w okresie 14 dni od daty pierwszego doładowania, Organizator doda bonus kwotowy przy nst. doładowaniu.
Orange: 300 Mb/s do domu
Taryfy
2013-10-01
18 | Internet
Superszybki, niezawodny internet o stałej prędkości aż 300 Mb/s, telewizja HD z ponad setką kanałów i usługą multiroom oraz nielimitowane rozmowy z telefonu domowego – to nowy pakiet usług, z którego od dziś mogą korzystać klienci w wybranych lokalizacjach w Warszawie.
Rusza Orange YES, czyli rozmowy lub SMS-y za 0 zł (wideo)
Telefony
2013-09-30
4 | Telefony
Orange wprowadza kolejną, prostą taryfę w ofercie na kartę. W Orange YES rozmawiacie albo SMS-ujecie za 0 zł ze wszystkimi w naszej, mobilnej sieci. Po prostu wybieracie, co Wam pasuje i korzystacie bez żadnych limitów nawet, jeśli stan konta wynosi 0 zł. Musi być ono tylko aktywne na rozmowy wychodzące.
Orange Yes: plan taryfowy, telefonów na kartę w ofercie Orange: regulaminy (aktualizacja)
Taryfy
2013-09-28
Zmiany na portalu Orange: Twoje konto (PTK)
Taryfy
2013-09-27
4 | orange
Na pewno zauważyliście, że portal orange.pl ma nową szatę graficzną. Strona została uproszczona tak, aby szybciej dotrzeć do interesujących informacji. Zmienił się też wygląd konta po zalogowaniu. Nadal są osobne konta dla usług TP i PTK, ale korzystanie z nich jest prostsze.
Orange Cloud: bezpłatnie dla klientów mobilnych i stacjonarnych (wideo)
Taryfy
2013-09-27
11 | Orange Cloud
Klienci Orange mogą od dzisiaj korzystać z usługi Orange Cloud - wirtualnego dysku w chmurze. Orange to jedyny operator telekomunikacyjny, który daje klientom nawet 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej oraz darmowy transfer danych w obie strony (do i z chmury).
Internet w Plusie szybszy od Neostrady: Sąd oddalił wniosek Orange!
Taryfy
2013-09-26
23 | Plus
Wniosek o udzielenie zabezpieczenia nie zasługuje na uwzględnienie – uznał Sąd Okręgowy w Warszawie w odpowiedzi na wniosek TPSA (Orange) o zabezpieczenie rzekomych roszczeń związanych z reklamą, w której Plus mówi, że jest szybszy od Neostrady.
Nokia 515 i Sony Xperia Z1 w Orange
Telefony
2013-09-26
14 | Orange
Jutro Orange wprowadza do cenników dwa mocno różne telefony. Nokia 515 to model zdecydowanie dla miłośników klasyki w rozsądnej cenie. Drugim jest „odjechany” Sony Xperia Z1, który możecie sprawdzić i wygrać w konkursie Testuj z Orange
Jabczyński: Powtórka z Plusowych nacisków
Rynek
2013-09-25
8 | Rynek
Widać wywiad Zygmunta Solorza-Żaka dla Rzeczpospolitej sprzed dwóch tygodni, to było zdecydowanie za mało. Dlatego dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Argumenty padały podobne. W skrócie: Plus jest pokrzywdzony, jeśli chodzi o częstotliwości, polski rynek telekomunikacyjny zagrożony monopolem Orange i T-Mobile - skomentował informację, że Plus idzie do sądu na Networks!, Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Serce i Rozum: Kto ma małego transfera? (wideo)
Taryfy
2013-09-25
7 | Serce i Rozum
Korporacje rządzą się swoimi prawami, dlatego z reklamą konkurencji zmierzymy się w sądzie, by sprawy nie zostawić bez reakcji. Nic nie stało jednak na przeszkodzie, aby Serce i Rozum dowiedziały się, jak jest naprawdę z tym transferem i ile kosztuje? - komentuje Wojciech Jabczyński, najnowszą reklamę Serca i Rozumu - Baśka, czy warto było rzucać chłopaka!?
Orange: Ostatnia okazja na tani iPhone 4
Telefony
2013-09-24
4 | Orange
W oczekiwaniu na polską premierę iPhone`a 5 S i 5 C, możecie okazyjnie kupić starszy model iPhone 4 z pamięcią 8 GB i 16 GB. Orange ma ostatnie sztuki, które są dostępne w salonach i e-sklepie.
Orange FunSpot w całym kraju: aktualizacja
Inne
2013-09-23
1 | Orange FunSpot
Orange uruchomił FunSpoty w całym kraju. Macie teraz do dyspozycji kilkaset tysięcy OFS. Wystarczy, że znajdziecie się w zasięgu sieci hot-spotów - Orange FunSpot. Tworzą ją modemy Livebox użytkowników Neostrady.
Bruno Duthoit prezesem Orange Polska
Rynek
2013-09-19
1 | Orange
Rada Nadzorcza powołała dziś Bruno Duthoit na stanowisko prezesa Orange Polska. Dotychczasowy prezes Orange Polska, Maciej Witucki został powołany na przewodniczącego Rady Nadzorczej firmy.
Płać w Orange za SMSy Specjalne punktami
Taryfy
2013-09-19
Strony: 65 z 219     << 1...64 65 666768...219 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne