REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
CERT Orange Polska: Nie instaluj byle czego na smartfonie
Telefony
2014-08-07
4 | Poradnik bezpieczeństwa
Co może zrobić złośliwe oprogramowanie, zainstalowane na Twoim telefonie? W zasadzie... wszystko. W ostatnich dniach eksperci CERT Orange Polska mieli okazję przyjrzeć się dokładnie jednemu złośliwemu "okazowi", udającemu program Kaspersky Mobile Security.
Orange: podwójna wyprzedaż w szalonych dniach
Taryfy
2014-08-06
Orange
Szalone dni Orange, to dla niektórych z Was okazja do zakupu nowych smartfonów w zdecydowanie niższej cenie. W tej edycji zyskujecie podwójnie, ponieważ wyprzedaż obejmuje również niektóre gadżety. Promocja dotyczy nowych klientów oraz tych z Was, którzy przedłużają umowy lub przenoszą numer z konkurencji.
Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2014: już ponad 40 tysięcy widzów
Rozrywka
2014-08-06
Orange Kino Letnie
Za nami miesiąc wakacji, czyli 31 dni plenerowych projekcji w dwóch największych polskich kurortach. Filmy w kinach pod gwiazdami na sopockim molo i przy zakopiańskich Krupówkach, oraz w podróżującym pomiędzy miastami Wagonie Filmowym Orange Kino Letnie, obejrzało już ponad 40 tysięcy widzów.
Orange rzuca koło ratunkowe klientom T-Mobile Polska (wideo)
Taryfy
2014-08-05
10 | Orange
Wojna cenowa między operatorami telefonii komórkowej i działania regulatora dramatycznie obniżyły ceny rozmów telekomunikacyjnych w Polsce. Albo dopłacasz 5 zł albo przechodzisz automatycznie do taryfy Jump! i Blueconnect, komunikuje swoim klientom T-Mobile Polska. Orange Polska "Rzuca koło ratunkowe" i zachęca ich nową ofertą.
Orange: najlepsze smartfony za 0zł na start
Taryfy
2014-08-05
3 | Orange
Najlepsze smartfony za 0 zł na start, to najnowsza propozycja Orange, w ramach której możemy kupić smartfony i nie płacić nic przy odbiorze przesyłki. Dostępne w ofercie są m.in takie smartfony jak Samsung Galaxy S5, iPhone 5s, Sony Xperia Z2, czy Nokia Lumia 1020.
Orange: dziś 30 proc. więcej za doładowanie
Taryfy
2014-08-05
Orange
Użytkownicy telefonów w sieci Orange mają okazję otrzymać bonus w postaci 30% ekstra na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych. Promocja obowiązuje tylko dziś, tj. 5 sierpnia 2014 r.
Facebook za darmo w  Orange Smart na kartę (wideo)
Taryfy
2014-08-05
4 | Orange Facebook
Dla klientów Orange, a zarazem miłośników, a zaraz dzielenia się informacjami i zdjęciami ze swoimi znajomymi mamy dobrą wiadomość. Pomarańczowa sieć w taryfie Orange SMART udostępniła darmowy dostęp do Facebooka. Pakiet transmisji danych aktywuje sms o treści OW wysłany na numer 351.
Orange ws. zgody KE na deregulację internetu na terenie 76 gmin w Polsce
Rynek
2014-08-04
Orange
Cieszymy się, że Komisja Europejska podzieliła zdanie UKE i poparła zmiany regulacyjne na polskim rynku, które mają kluczowe znaczenie dla rozwoju rynku i konkurencji w Polsce, czytamy w stanowisko Orange Polska w sprawie zgody Komisji Europejskiej na deregulację internetu na terenie 76 gmin w Polsce.
Bruksela: tak dla na deregulacji internetu na terenie 76 gmin w Polsce
Rynek
2014-08-04
1 | Komisja Europejska
Komisja Europejska w swojej decyzji z 30 lipca 2014 r. zaakceptowała ustalenia Prezesa UKE dotyczące konkurencyjności rynku na 76 obszarach. Komisja przyznała, że konkurencja na tych obszarach rynku 5 wynika głównie z obecności infrastruktury alternatywnych dostawców, a nie regulowanych produktów opartych na infrastrukturze Orange.
Neostrada Orange z ofertą Internet Tu i Tam w salonach Neonet
Taryfy
2014-08-04
7 | Promocja
Neonet we współpracy z Orange przygotował specjalną ofertę dla Klientów w związku z usługą Neostrada. Wykupując ją w Neonet Klient za symboliczną złotówkę otrzymuje warte łącznie 250 zł Router WIFI oraz pakiet usług konfiguracyjnych, w ramach którego instalator Neonet podłączy i skonfiguruje usługę Internetu stacjonarnego i mobilnego w domu nabywcy.
Jabczyński: Dropss w oczekiwaniu na uwolnienie internetu
Taryfy
2014-07-31
9 | Komentarz
Netiowy Dropss wygląda mi na ostatnią szansę wyciągnięcia, co się da z regulacji na rynku dostępu do internetu - skomentował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, nową ofertę internet bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza Netii.
Orange: połowa klientów korzysta z e-faktur i e-toperz z przyjaciółką
Taryfy
2014-07-30
4 | Orange e-faktura
W ostatnich latach Orange mocno promuje elektroniczną formę rozliczeń, a dzisiaj poinformował, że połowa faktur za usługi stacjonarne i mobilne jest wystawiana elektronicznie. W sumie jest to ok. 3,5 miliona e-faktur miesięcznie.
Dropss: internet na kablach Orange, bez opłaty za utrzymanie łącza
Taryfy
2014-07-29
23 | Dropss
Internet do 20 Mb/s na kablach Orange Polska, bez limitów transmisji danych, bez przymusowego abonamentu telefonicznego lub opłaty za utrzymanie łącza. Taki jest Dropss Powered by Netia - oferta „czystego internetu” za 49,90 zł miesięcznie, dostępna m.in. dla dotychczasowych abonentów usługi Neostrada Orange
Z Orange sięgaj po więcej (wideo)
Rynek
2014-07-28
3 | Orange reklama
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej pomarańczowej sieci "Z Orange sięgaj po więcej". To pierwsza od dłuższego czasu kampania, która opiera komunikację na wyjątkowych inicjatywach, jakie Orange ma dla swoich konsumentów.
Voice HD: teraz także w Orange głos brzmi bardziej naturalnie
Taryfy
2014-07-28
8 | HD Voice
HD Voice (Wide Band-AMR) to nowa funkcjonalność połączeń głosowych umożliwiająca przekaz głosu o bardzo dobrej jakości. Klienci Orange mogą od dziś korzystać z wysokiej jakości połączeń głosowych realizowanych w technologii HD Voice.
nju z wizz air: z kuponem 80,00 PLN
Taryfy
2014-07-28
5 | Nju.mobile
Promocja „nju z wizz air”, w ofercie nju z rachunkiem dostępna jest dla obecnych jak i nowych klientów nju mobile. Abonent w ramach Promocji otrzymuje kupon o wartości 80,00 PLN brutto do wykorzystania na wycieczkę lub lot z wizz air.
HD Voice w sieci Orange Polska już działa komercyjnie
Taryfy
2014-07-28
5 | HD Voice
Orange Polska poinformował, że skończył testy i możecie korzystać z HD Voice. Dotyczy to zarówno klientów Orange, jak i nju mobile.
Orange: lato w z@sięgu
Taryfy
2014-07-26
1 | Orange
W ramach oferty "lato w z@sięgu Orange", możecie kupić sześć smartfonów w cenie już od 1 zł.
Orange testuje usługę HD voice
Telefony
2014-07-25
14 | Orange HD voice
Codziennie każdy z nas odbywa kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt rozmów telefonicznych. Czasami można odnieść wrażenie, że głos naszego rozmówcy dociera z innego wymiaru, a trzaski i zniekształcenia głosu skutecznie utrudniają komunikację. Technologia HD Voice eliminuje ten problem. Testujemy usługę HD voice - mówi Telix Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange.
nju.mobile ma 565 tys kart SIM. LTE do końca wakacji
Rynek
2014-07-25
6 | Nju.mobile
Baza klientów marki nju mobile, wzrosła o 80 tys. przyłączeń netto, z tego 23 tys. wybrało abonament, osiągając poziom 565 tys. kart SIM. Użytkownicy tej marki będą mogli korzystać z LTE, jeszcze w te wakacje - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Strony: 65 z 183     << 1...64 65 666768...183 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne