REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange rozszerza swoją ofertę o usługę FortiGate/FortiWiFi-60D
Inne
2014-12-04
1 | Orange
Fortigate FortiWiFi-60D - zintegrowany system bezpieczeństwa dostarczający funkcjonalności: firewall, VPN, antywirus, IPS (ochrona przed atakami), filtrowanie treści WWW, ochrona przed spamem, DLP i dużo więcej, wkrótce trafi do oferty Orange.
Orange szalone dni z Nokia Lumia
Taryfy
2014-12-03
2 | Orange
Orange startuje z kolejną odsłoną szalonych dni, w których możecie kupić smartfony Lumia z dodatkami. Żeby było ciekawiej, niektóre z oferowanych Nokii możecie kupić w zestawie - z drugą Lumią - jak w przypadku Nokia Lumia 635 i 530 albo z tabletem - chodzi o modele Nokia Lumia 635, 735 oraz 530. Za oba urządzenia zapłacicie tylko 2 zł i to nawet z abonamentem za jedyne 39,98 zł.
Płatności mobilne Visa w ING Banku Śląskim
Taryfy
2014-12-02
2 | Visa NFC
Od początku grudnia mobilne płatności zbliżeniowe Visa są dostępne w ING Banku Śląskim. Rozwiązanie wykorzystuje tzw. bezpieczny element na karcie SIM, a partnerem telekomunikacyjnym usługi jest sieć Orange. Dodatkowo, karta zbliżeniowa Visa instalowana na smartfonie została zintegrowana z aplikacją bankowości mobilnej banku. ING pracuje także nad udostępnieniem klientom zbliżeniowych płatności mobilnych Visa wykorzystujących chmurę i technologię HCE.
Orange NFC - płatności zbliżeniowe telefonem z kartą ING Visa NFC
Taryfy
2014-12-02
NFC w Orange
Klienci Orange mogą od dziś korzystać z wygodnych i bezpiecznych płatności zbliżeniowych telefonem, używając karty płatniczej Visa do konta ING Banku Śląskiego. Oferta usługi NFC Pass w Orange jest adresowana do wszystkich klientów - indywidualnych oraz firmowych, korzystających z usług mobilnych na abonament oraz na kartę.
Orange - Prezenty za doładowania (wideo)
Taryfy
2014-12-02
1 | Orange - pre-paid
Orange startuje z kolejną odsłoną reklamy, w ramach której Robert Górski, satyryk z Kabaretu Moralnego Niepokoju żartobliwie zachęca do wzięcia udziału w promocji świątecznych doładowań w ofertach Orange na kartę.
Orange Business Everywhere w pakiecie ze wsparciem informatycznym (wideo)
Taryfy
2014-12-02
Orange reklama
Ruszyła nowa kampania promocji Business Everywhere w pakiecie ze wsparciem informatycznym w Orange dla Firm. Business Everywhere, jako jedyna na rynku oferuje właścicielom małych i średnich firm w ramach jednego abonamentu pakiet zawierający: laptop HP za 0zł na start, nielimitowany mobilny internet LTE oraz zdalne wsparcie informatyczne.
19 zł za groupon obniżający abonament Orange o 30 proc. powraca
Taryfy
2014-12-01
6 | Orange
Z dzisiejszym grouponem możecie kupić kupon 19 zł za groupon obniżający abonament o 30% na 24 miesiące w Orange na orange.pl (oferta dotyczy nowych umów zawieranych w Orange, przy przenoszeniu numeru oraz przedłużaniu abonamentu) – plany taryfowe Smart Plan Multi II i Smart Plan Halo II oraz Smart Plan Multi II na raty i Halo II na raty.
Orange na kartę: 3 GB za 3 zł na 30 dni
Taryfy
2014-12-01
6 | Orange - pre-paid
Orange przygotował Pakiet świąteczny 3 GB za 3 zł na 30 dni, dzięki któremu możecie korzystać z Internetu przez przez cały okres świąteczny aż do 5 stycznia. Można z niego skorzystać w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go.
Serce i Rozum - Spór: Pokój? Gabinet? Kuchnia? Przedpokój? (wideo)
Taryfy
2014-11-29
LTE Orange w warszawskim metrze
Rynek
2014-11-28
1 | LTE Orange
Orange, Play, Plus i T-Mobile dogadały się, prace są na ukończeniu i wszystko powinno być gotowe od razu na otwarcie pierwszego odcinka drugiej linii Metra Warszawskiego - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska. Według zapowiedzi miasta ma to być połowa grudnia br.
Orange Rono, czyli ZTE Blade VEC 4G w barwach Orange
Telefony
2014-11-27
ZTE Blade VEC 4G
Ultra cienki, wyróżniający się wysokimi parametrami smartfon Orange Rono (ZTE Blade VEC 4G) jest jednym z najnowocześniejszych produktów firmy ZTE. Technologia LTE, 5 calowy ekran o rozdzielczości 720x1280 px ułatwią nawigację i udostępnią zdjęcia oraz filmy w jakości HD.
Orange: Czy Polak jest e-gotowy na e-świat? (wideo)
Rynek
2014-11-27
Komentarz eksperta
Rozwój cywilizacji technicznej sprawia, że przychodzi nam żyć w nieustannie zmieniającej się rzeczywistości. Zobaczcie film i posłuchajcie co eksperci mieli do przekazania po burzy mózgów, która odbyła się w Miasteczku.
Pierwszy w Polsce test agregacji 3 pasm częstotliwości w technologii LTE
Rynek
2014-11-27
3 | Test LTE
Orange Polska oraz Huawei pomyślnie zakończyli pierwsze w Polsce testy agregacji 3 pasm częstotliwości w standardzie LTE. Technologia ta pozwala użytkownikom na jednoczesny dostęp do więcej niż jednego bloku częstotliwości, co w konsekwencji znacząco poprawia prędkość przesyłania danych - w trakcie testów wyniosła ona aż 296 Mb/s.
Prezent w Orange na kartę (wideo)
Taryfy
2014-11-27
1 | Orange
W Orange każdy dostaje i to podwójnie - zachęca Robert Górski, gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju - ruszyła kampania reklamowa świątecznych doładowań w ofertach Orange na kartę.
Pancerny smartfony Cat dostępne z abonamentem Orange
Telefony
2014-11-24
4 | Smartfon Cat
Na pewno wśród bliskich znajdą się osoby, dla których ważna jest wytrzymałość i niezawodność aparatu telefonicznego a właśnie takimi cechami charakteryzują się telefony Cat. Chcąc zrobić nietuzinkowy prezent na mikołajki lub święta można wybrać jeden z telefonów Cat: B15, B100 lub B25, dostępnych od teraz z abonamentem w ofercie Orange Polska w sklepach Media Markt i Saturn w promocyjnych cenach.
Z internetu VDSL Orange korzysta już 139 tys. abonentów
Taryfy
2014-11-24
4 | Orange
Październik okazał się rekordowym miesiącem, jeśli chodzi o sprzedaż Neostrady w technologii VDSL. Na zakup internetu o prędkości do 80 Mb/s zdecydowało się 10,5 tys. klientów. Zresztą cały rok jest niezły pod tym względem i teraz z VDSL korzysta już ponad 139 tys. abonentów Orange Polska.
Nju.mobile - Usługa miesio 19 w nju mobile na kartę
Taryfy
2014-11-21
7 | Nju.mobile
Od dziś jeszcze taniej w nju mobile na kartę. Orange uatrakcyjnia usługę „miesio”. Teraz miesięcznie nie zapłacicie więcej niż 19 zł za krajowe rozmowy do komórkowych, 9 zł za krajowe SMS/MMS i 19 zł za internet.
Klienci Orange Polecają - startuje kolejna edycja: Internet Tu i Tam usługą jesieni
Taryfy
2014-11-21
1 | Orange
W jesiennej edycji Klienci Orange Polecają najwięcej głosów zdobył Internet Tu i Tam. Wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią i wskazać usługę Orange, którą najchętniej poleciliby innym, mogą wziąć udział w kolejnej edycji konkursu. Tym razem do wyboru są: FunPack z telewizorem za 1 zł, Smart Plany Multi z zestawem dwóch urządzeń - smartfonem i smartwatch-em, smatband-em lub tabletem oraz mobilny internet Orange Free Net.
Zamów z Orange - szybki dostęp do multimediów w internecie
Taryfy
2014-11-20
Orange
Klienci Orange mogą od dziś korzystać z usługi „Zamów z Orange”, umożliwiającej prosty i szybki dostęp do płatnych treści cyfrowych oraz elektronicznych w wybranych serwisach internetowych. Dzięki usłudze, abonenci Orange mogą korzystać z filmów, muzyki i innych multimediów bez konieczności używania kart kredytowych, wykonywania przelewów czy SMS-ów o podwyższonej opłacie.
Rynek MNO po trzech kwartałach 2014 - kto ma 3,691 mln kart SIM?
Rynek
2014-11-20
2 | MNO
W końcu września br. liczba abonentów i użytkowników (usługi z przedpłatą) telefonii ruchomej (komórkowej) ukształtowała się na poziomie 57,3 mln (w tym 53% to użytkownicy) i była o 2,3% większa niż przed rokiem oraz o 1,3% wyższa niż w końcu grudnia ub. roku. Z opublikowanych przez Operatorów i GUS wynika, ze powstała rozbieżność licząca ok. 3,691 mln.
Strony: 65 z 193     << 1...64 65 666768...193 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne