REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
UOKiK: Orange niezgodnie z przepisami zawierała umowy na odległość
Taryfy
2014-04-15
4 | Orange
Polska Telefonia Komórkowa Centertel (obecnie Orange Polska) działała niezgodnie z prawem utrudniając konsumentom przeczytanie umowy przed jej zawarciem. Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się ze stanowiskiem UOKiK
Orange Open dla Firm: obniżony rachunek do 70 zł + VAT/mc
Systemy
2014-04-14
Orange
Dziś Orange wystartował z nową ofertą: Nowy Orange Open dla Firm. Wysokość Rabatu od Faktury wynosić może minimalnie 5 zł (6,15 zł z VAT), zaś maksymalnie 70 zł (86,10 zł z VAT) miesięcznie i uzależniona jest od liczby jednocześnie posiadanych Uprawnionych Produktów Mobilnych i Uprawnionego Produktu Stacjonarnego.
Orange: Ochrona Wyświetlacza za 2,99 zł/mies
Taryfy
2014-04-14
15 | Orange
Orange, przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa oferuje ubezpieczenie Ochrona Wyświetlacza chroniące ekran urządzenia w razie stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania, które powstało w wyniku dewastacji lub przypadkowego uszkodzenia przez osoby trzecie.
LeadR: najbardziej zadowoleni użytkownicy z usług sieci Play, najgorzej oceniany jest Plus
Rynek
2014-04-14
10 | Raport
Zgodnie z badaniem „Zadowolenie z jakości usług telekomunikacyjnych” Orange i T-Mobile są wybierane ze względu na bliskich, którzy mają komórkę w tej sieci lub z przyzwyczajenia. Do sieci Plus klienci również są przywiązani. Mają też do niego największe zaufanie i doceniają dostępność usługi operatora. O wyborze Play decydują korzystne ceny; ma także lepsze oceny w zakresie obsługi klienta oraz technicznej jakość usługi. Sieć wybierana jest częściej od innych ze względu na dobre opinie zarówno znajomych, jak i opinie w internecie.
Smart Plan Multi Wiosna cudów: piknik, regulaminy i cenniki telefonów (wideo)
Taryfy
2014-04-11
4 | Orange
Orange Polska wprowadza dziś do sprzedaży cztery nowe Smart Plany z największymi na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. Regulaminy promocji i cennik telefonów w ofertach.
Pierwszy wspólny salon Orange i Samsung otwarty w Łodzi
Rynek
2014-04-11
Rynek
Dzisiaj w łódzkiej Manufakturze został otwarty pierwszy w Polsce wspólny sklep Samsung i Orange. Podczas ceremonii można było się zapoznać z ofertami Orange i produktami marki Samsung, w tym z najbardziej oczekiwanym smartfonem roku Samsung GALAXY S5, zegarkiem Gear 2 oraz opaską dla aktywnych Gear Fit.
Wiosna cudów według Orange (wideo)
Taryfy
2014-04-10
IT dla Firm w Orange: co po 8 kwietnia z Windows XP
Systemy
2014-04-10
Orange
Jak już informowaliśmy, programiści Microsoftu przestali pracować nad aktualizacjami Windows XP. W ramach usługi IT dla Firm w Orange przedsiębiorstwa mogą skorzystać z nowoczesnych komputerów, profesjonalnego i licencjonowanego oprogramowania, a w razie awarii – może otrzymać wsparcie informatyczne i sprzęt zastępczy - przypomina Orange.
Kwietniowe Doładowania Orange z bonusem 40 proc. w biletomatach ASEC
Taryfy
2014-04-09
4 | Orange
Wraz z początkiem kwietnia wystartowała wyjątkowa promocja „Kwietniowe Doładowania” skierowana do użytkowników telefonów Orange na kartę. Orange dodaje bonus – 40 procent do doładowania zakupionego w żółto-niebieskich biletomatach ASEC. Co należy zrobić, aby otrzymać bonus?
Orange LTE: 29 proc. populacji kraju ok. 11 mln Polaków
Rynek
2014-04-08
7 | Orange LTE
Oprócz nowych planów taryfowych, poinformowano także, że dzięki dobiegającemu końca programowi kompleksowej modernizacji, w zasięgu LTE Orange są 504 miasta i miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, czyli łącznie niemal 11 mln klientów. W ofercie Orange znajdziecie 29 smartfonów i 6 tabletów z LTE.
Nowy Orange Open: rachunki nawet o 65 zł/m niższe
Taryfy
2014-04-08
2 | Orange Open
Nowa odsłona promocji Orange Open to dowód, że warto być w Orange i korzystać z jak największej liczby usług. Proste i elastyczne zasady Orange Open sprawiają, że każdy może łatwo stworzyć własny, najlepszy dla siebie i najbliższych zestaw usług i korzystać z coraz większego rabatu z każdą kolejną usługą.
Orange Neostrada tańsza, z prezentem lub mobilnym internetem
Taryfy
2014-04-08
7 | Orange Neostrada
W wiosennej ofercie Orange przygotował trzy możliwości kupienia Neostrady w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Przede wszystkim szybki domowy internet bez limitów można dostać w niższej cenie.
Orange nowe Smart Plany: smartfon co rok i roaming w abonamencie
Taryfy
2014-04-08
18 | Orange
Od 11 kwietnia Orange Polska wprowadza cztery nowe Smart Plany z największymi na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. To jedyna taka oferta na rynku.
Orange: zmienia fakturę za usługi stacjonarne (wideo)
Taryfy
2014-04-04
Orange
Orange zmienił system do wystawiania faktur. Teraz dane zostały przeniesione do nowego systemu. Zobaczcie na co zwrócić uwagę na pierwszej fakturze z nowego systemu rozliczeniowego i co to dla Ciebie oznacza?
Samsung Galaxy S5 w przedsprzedaży Orange
Telefony
2014-04-03
6 | Orange
Flagowy smartfon koreańskiego koncernu jest już dostępny dla Was w Orange i to jeszcze przed jego oficjalną premierą w Polsce, która nastąpi 11 kwietnia. Od dziś do 10 kwietnia do północy telefon jest dostępny w przedsprzedaży w Orange e-sklepie.
Orange YES: Górski i kosmos (wideo)
Taryfy
2014-04-01
2 | Orange YES
Robert Górski – polski artysta kabaretowy, w nowej odsłonie kampanii reklamowej taryfy Orange Yes. W Orange YES możecie rozmawiać za darmo ze wszystkimi w sieci, nawet przy pustym koncie.
Orange: Kwietniowe promocje doładowań 30 i 40 proc.
Taryfy
2014-04-01
Orange
Tylko dziś - i nie jest to prima aprilis - możecie skorzystać w Orange z promocji doładowań, w której dostaniecie 30 proc. bonusu na konto główne. Kto przegapi lub nie chce doładować się dzisiaj, przez cały kwiecień będzie mógł skorzystać z innej promocji. Tym razem to 40 proc. bonus na konto promocyjne, od doładowań za 25 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł i 200 zł.
Orange: 30 proc. ekstra za doładowanie konta w Prima Aprilis
Taryfy
2014-03-31
5 | Orange
Tylko 1 kwietnia w Orange, za doładowanie konta przez portal doladowania.orange.pl kwotą 25, 40 lub 50 zł, otrzymacie 30% więcej do wykorzystania do wszystkich sieci, w Promocji Prima Aprilis w Orange. Regulamin promocji doładowań „30% więcej za doładowanie w Prima Aprilis”
Strony: 65 z 174     << 1...64 65 666768...174 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne