REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Pakiety nc+ dostępne z FunPack-iem w Orange Polska
Rozrywka
2013-04-05
7 | Telewizja
W ofercie Orange Polska są od dziś (5 kwietnia) dostępne pakiety telewizyjne platformy nc+, które zastąpiły dotychczasową ofertę telewizji n. Mogą z nich skorzystać użytkownicy Neostrady z telewizją i FunPack-a (pakietu składającego się z internetu, telewizji i telefonu).
Orange: Wybieracie, co chcecie z Media Markt i Saturn
Taryfy
2013-04-05
4 | Orange
Od 5 kwietnia rusza w sklepach Media Markt i Saturn nowa promocja Orange. Klienci kupujący tam produkty Orange, dostaną dodatkowo możliwość wybrania dowolnego produktu z oferty Media Markt i Saturn, po atrakcyjnej cenie. Rabaty mogą sięgać nawet 1 tys. zł.
Muszyński: Orange szykuje się do walki o częstotliwości w paśmie 800 i 2600 MHz (wideo)
Rynek
2013-04-05
6 | Wywiad
Orange chce zdobyć dostęp do częstotliwości w paśmie 800 i 2600 MHz, które umożliwią oferowanie dostępu do szybkiego internetu w technologii LTE. – Ta technologia wymaga odpowiedniej ilości pasma – mówi Agencji Informacyjnej Newseria Piotr Muszyński, wiceprezes Orange.
Wieczorek: Uderz w stół, a nożyce się odezwą
Rynek
2013-04-03
Rynek
Uderz w stół, a nożyce się odezwą... Tak właśnie skojarzył mi się wpis, podpisany nazwiskiem Wojciecha Jabczyńskiego, rzecznika Orange, w którym krytykowane są nasze informacje o wysokim poziomie wskaźnika polecalności (NPS) - odpowiada swojemu odpowiednikowi Karol Wieczorek, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Netii.
Jabczyński: nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszych wyników
Rynek
2013-04-03
5 | Orange
Uwielbiam informacje w stylu zobaczcie, jacy jesteśmy wspaniali, a konkurencja kiepska. I do tego uwiarygniające badanie przeprowadzone na niewielkiej grupie klientów. Oczywiście wybranych losowo i nie wiedzących dla kogo jest robione - skomentował badanie Netii Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Twoja Perspektywa: ruszyła V edycja ogólnopolskiego programu dla studentów
Rynek
2013-04-03
Orange
Studenci z 16 uczelni partnerskich będą uczestniczyć w projektach i badaniach Orange. Program Twoja Perspektywa, wspiera innowacyjne środowiska akademickie i pomaga zbliżyć je do świata biznesu.
29 zł za bon wart 300 zł do wydania na Groupon za abonament w Orange
Taryfy
2013-04-03
4 | Orange
Oferta obejmuje: 29 zł za bon wart 300 zł do wydania na Groupon.pl po zawarciu nowej umowy z Orange na telefon, modem lub laptop w ofercie z abonamentem.
ZTE: lepsze zarządzanie usługami prepaid w Orange Polska
Rynek
2013-04-03
3 | Rynek
ZTE Poland wraz z PTK Centertel (Orange) zakończyli wymianę platformy sieci inteligentnej (IN) dla mobilnych usług prepaid Orange Polska, z których korzysta około 13,5 miliona klientów. Nowa platforma umożliwia lepsze zarządzanie usługami oraz większą elastyczność w tworzeniu usług dodanych.
Kandydatury do Rady Nadzorczej TP, w tym były Minister Finansów RP
Rynek
2013-04-03
1 | Rynek
Na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu TP (Grupa Orange Polska), które odbędzie się w dniu 11 kwietnia 2013 r., France Telecom zamierza zgłosić kandydatury następujących osób na Członków Rady Nadzorczej TP: pan Gervais Pellissier, pan Eric Debroeck, pan Marc Ricau i pan Mirosław Gronicki jako kandydat niezależny.
Orange: Rozmowy bez limitu z wybranym numerem
Taryfy
2013-04-02
1 | Orange
Orange wprowadził usługę „Rozmowy bez limitu z wybranym numerem", z której mogą korzystać abonenci Smart Planów oraz Delfina, Pantery i Pelikana. Regulamin usługi.
Orange Smart na kartę jaki?
Taryfy
2013-03-31
16 | Orange
1 kwietnia przypada Prima Aprilis. Tego dnia wszyscy, którzy mają naturę dowcipnisiów mogą się wykazać. Jak wiemy Orange pracuje nad nową marką pre-paid, czyli taryfami Smart. Ofera przygotowana specjalnie pod użytkowników smartfonów. Dlatego w ramach zabawy napiszcie, jak Waszym zdaniem ma ona wyglądać.
Orange: Telefon ratunkowy w miejsce Przelewu SMS i wiele wyłączonych usług
Taryfy
2013-03-29
9 | Orange
W miejsce Przelewu SMS, który wg Orange był wykorzystywany przez niektórych do nadużyć, Operator wprowadzamy tzw. Telefon ratunkowy. Dzięki niemu klienci prepaid, którzy będą próbowali połączyć się przy pustym koncie, otrzymają bezpłatną możliwość kontaktu z wybraną osobą. W ramach dalszej walki z fraudem, a także wygaszania starszych ofert, Orange wkrótce wyłączymy kilka usług.
Orange: Nielimitowane SMS-y do wszystkich (Regulamin)
Taryfy
2013-03-29
8 | Orange
Jeszcze przed Świętami Orange ruszył z promocją nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci, które otrzymacie po każdym doładowaniu za co najmniej 5 zł. Zasada jest prosta. Im wyższe doładowanie, tym dłużej cieszycie się darmowymi SMS-ami.
Orange: Testuj smartfona z BlackBerry Z10
Telefony
2013-03-29
Orange
Zgodnie z wtorkową zapowiedzią, Orange zaprasza Was do sprawdzenia, jak sprawuje się kolejny smartfon. Właśnie ruszyły zapisy do kolejnej edycji konkursu Testuj z Orange, której bohaterem jest BlackBerry Z10.
Nowy Cennik usługi Orange Freedom Pro
Taryfy
2013-03-29
2 | Orange
Od 28 marca 2013 r. obowiązuje nowy Cennik Usługi Orange Freedom Pro. Orange Freedom Pro to usługa oparta o technologię CDMA, w miejscach gdzie nie ma możliwości technicznych na podłączenie tradycyjnego łącza umożliwiającego korzystanie z dostępu kablowego.
Orange Smart dopiero w kwietniu
Taryfy
2013-03-28
10 | Orange
Jeżeli czekacie na Smarta w Orange, mamy informację, że start oferty został przesunięty na kwiecień. W myśl zasady, że lepiej dopieścić techniczne i marketingowe detale, niż później poprawiać - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Nagroda dla Orange Polska za działania na rzecz bezpieczeństwa w Internecie
Rynek
2013-03-28
1 | Rynek
Wspólne działania Orange Polska i Fundacji Dzieci Niczyje na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie zostały nagrodzone w polskiej edycji międzynarodowego konkursu w dziedzinie odpowiedzialnego biznesu - European CSR Award Scheme. Współpracę tę uznano za najlepsze partnerstwo firmy z organizacją społeczną.
Bez limitu w Orange dla Firm (wideo)
Taryfy
2013-03-28
Orange
W ofercie Orange dla Firm, wybierając taryfę „Bez Limitu" za 79zł (+VAT) zyskujecie: nielimitowane rozmowy z telefonu stacjonarnego z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce, USA, Kanadzie i Australii oraz nielimitowane rozmowy z telefonu stacjonarnego z numerami stacjonarnymi w UE.
Strony: 46 z 185     << 1...45 46 474849...185 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne