REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange Szalone ceny do 20 maja z miesięczną kwotą doliczaną abonamentu
Telefony
2014-05-13
Orange
Rusza kolejna odsłona szalonych cen na smartfony Orange, która potrwa do 20 maja. Nowością szalonych cen jest możliwość skorzystania z innej formy kupienia telefonu, płacąc za niego miesięcznie kwotę doliczaną abonamentu. Promocja polega na tym, że ta miesięczna cena telefonu jest obniżona.
Orange Fab: trzy projekty w finale (wideo)
Taryfy
2014-05-13
Orange
Aplikacja bezpieczeństwa usług w chmurze SESAME+, system rezerwacji elektronicznej Wizyta.pl oraz kreator e-biuletynów PublishSoSimply – to projekty, które zakwalifikowały się do etapu finałowego pierwszej polskiej edycji programu Orange Fab. Teraz czeka je 12 tygodni akceleracji, czyli dopracowywania finalnej wersji produktu i jego modelu biznesowego.
Jabczyński: No limit czasami nie należy brać dosłownie
Taryfy
2014-05-13
13 | Orange
Oferty bez limitu stały się stałym elementem naszego rynku, ale też często jego leitmotivem marketingowym. Niekiedy można jednak przedobrzyć jak to się właśnie okazało z ofertą Formuła Europa Unlimited naszego szacownego konkurenta - komentuje ostanie działania Play, w ramach tej taryfy Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange Yomi: brandowany smartfon Alcatela
Telefony
2014-05-13
3 | Orange Yomi
Orange Yomi to nowy, kompaktowy smartfon stworzony we współpracy z Alcatelem. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Orange Yomi jest dostępny już od złotówki w wybranych taryfach dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.
Klienci Orange Polecają: kod rabatowy na Smart Plan Multi (wideo)
Taryfy
2014-05-12
Orange
Klienci Orange Polecają to nowa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią wybierając najlepszą ich zdaniem ofertę. Najlepszą ofertę będzie można wybierać kilka razy w roku, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
Orange: dostajesz największy zasięg szybkiego internetu i coś więcej (wideo)
Taryfy
2014-05-12
7 | Orange
Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa sieci Orange. Znajdziecie w niej to, co znacie i bardzo lubicie w Orange. Ponadto Operator prezentuje coś, co staje się jednym z najistotniejszych wyróżników Orange, czyli największy zasięg szybkiego internetu w Polsce.
Orange Polska i Integrated Solutions wybudują sieć szerokopasmową w Łódzkiem
Rynek
2014-05-09
Rynek
Orange Polska i Integrated Solutions wygrały przetarg na drugi etap budowy światłowodowej sieci szkieletowo-dystrybucyjnej w województwie łódzkim. To kolejne postępowanie przetargowe w ramach Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej (ŁRST), które wygrały te firmy.
Rusza Miasteczko Myśli Orange (wideo)
Taryfy
2014-05-09
Orange: zmiana numeru telefonu bez wychodzenia z domu
Taryfy
2014-05-09
5 | Orange
Orange wprowadził nową usługę, czyli „Zmień swój numer telefonu”. Dzięki niej możecie zmienić swój numer telefonu bez wymiany karty SIM i bez wychodzenia z domu. Wszystkie środki zgromadzone na koncie, aktywne usługi i pakiety macie zachowane.
Orange: Wybierz swój numer na kartę (wideo)
Taryfy
2014-05-09
1 | Orange
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej, z Robertem Górskim, w ramach której Orange promuje ofertę na kartę „Wybierz swój numer". To jedyny taki starter w Polsce. Kup starter "wybierz swój numer", wybierz swój numer telefonu i rozmawiaj za 0zł z Orange.
Orange: Rabat 20 proc. przez 24 miesiące
Taryfy
2014-05-09
7 | Orange
Oferta rabat 20% przez 24 miesiące, to promocja dostępna dla osób, które zawierają umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony w ofercie Smart Plan Halo II , Smart Plan Multi II , Smart Plan Halo II na raty, Smart Plan Multi II na raty, za pośrednictwem sklepu internetowego orange.pl, i zechcą wykorzystać promocyjny kod rabatowy.
nju.mobile: jest już aplikacja do zarządzania kontem
Taryfy
2014-05-08
7 | nju.mobile
nju.mobile udostępnił użyteczną aplikację, która pozwala sprawdzić stan konta czy zarządzać swoimi usługami. Logowanie do aplikacji odbywa się przy użyciu konta, które założyliście na stronie www.njumobile.pl
Orange ze smartfonem Samsung i biletem OWF
Taryfy
2014-05-08
Orange Festpromocja
Jeżeli potrzebujecie lub planujecie zmienić sobie telefon, Orange zachęca do skorzystania z Festpromocji, która została przygotowana przez Orange Polska wraz z firmą Samsung. Dodatkowo przy zakupie smartfona Samsung w Orange możecie wygrać bilet na tegoroczny Orange Warsaw Festival.
Orange: bilet zamiast starego telefonu
Telefony
2014-05-07
1 | Orange
Używanym telefonom komórkowym można dać drugie życie. W Orange ruszył konkurs, w ramach którego sprzedając stary telefon możecie wygrać 1 z 10 biletów na Orange Warsaw Festival.
Klimczyk: Kto skorzysta na rozwiązaniach M2M
Rynek
2014-05-07
1 | Komentarz eksperta
Wzrost na poziomie minimum 20 proc. rocznie – taką prognozę prezentują analizy dla rozwiązań Machine to Machine (M2M) w Polsce. Zdaniem Grzegorza Klimczyka, Dyrektora Sprzedaży M2M w Orange, wysoka dynamika to zasługa zastosowania M2M w wielu branżach: od przemysłu, po administrację publiczną, zdrowie czy nieruchomości. Potencjał inwestycyjny jest naprawdę duży.
Orange: na majówkę doładowania z 30-proc. bonusem
Taryfy
2014-04-30
4 | Orange
W dniach 1-3 maja, za doładowanie konta w ofertach Orange na Kartę, kwotą 25, 40 lub 50 zł, otrzymacie ekstra aż 30% więcej na swoje konto główne, które możecie wykorzystania na co tylko chcecie.
KRRiT: Orange zapłaci karę za emisję reklamy piwa
Taryfy
2014-04-30
7 | Reklama
Orange Polska, właściciel Orange Sport, będzie musiał zapłacić 50 tys. zł za emisję reklamy piwa w czasie chronionym. ”Emitowanie reklamy piwa w czasie ustanowionym przez ustawodawcę jako chroniony, w telewizji o takim profilu jest szczególnie naganne” – stwierdził regulator.
Strony: 46 z 219     << 1...45 46 474849...219 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne