REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange - szybki internet dla mieszkańców woj. pomorskiego (wideo)
Rynek
2014-10-06
2 | Orange
Pomorskie to drugie województwo (po lubuskim), w którym lokalni operatorzy mają zagwarantowany niemal wszędzie dostęp do światłowodowej sieci szkieletowej. Każdy z nich może zbudować sieć dostępową i świadczyć usługi detaliczne klientom. Orange Polska zakończył budowę regionalnej sieci szerokopasmowej w Pomorskiem.
Orange wprowadza bank w smartfonie - benefity da klientów
Taryfy
2014-10-02
4 | Orange Finanse
Orange Finanse to wspólny projekt Orange Polska i mBanku, który ciągu najbliższych trzech lat ma pozwolić pozyskać około miliona nowych klientów. Sprzyjać temu ma Konto bankowe w kilka kliknięć na smartfonie - bez wychodzenia z domu i podpisywania dokumentów. Do tego nawet 600 zł zwrotu za płatności zbliżeniowe, 4 proc. na koncie oszczędnościowym oraz darmowy limit kredytowy na start.
Orange: 30 proc. więcej za doładowanie nową kwotą 30 zł
Taryfy
2014-10-02
2 | Orange pre-paid
„Doładowanie za 30zł +30% extra”to promocja doładowań umożliwiająca Abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta. Zasilcie telefon za 30 zł, a bonus będzie Wasz. Promocja trwa do 15 listopada.
Usługi bankowe Orange i mBanku - Limit na start
Taryfy
2014-10-02
Orange Finanse
2 października br. oficjalnie powstanie mobilny bank detaliczny - Orange Polska i mBank. Przedstawiamy kolejne szczegóły współpracy. Otwierając konto w Orange Finanse klient może otrzymać - Limit na start.
Orange Finanse: produkty bankowe mBank
Taryfy
2014-10-01
2 | Orange
2 października br. oficjalnie powstanie mobilny bank detaliczny - Orange Polska i mBank - dla użytkowników smartfonów i tabletów. Usługi finansowe świadczone będą pod marką Orange. Przedstawiamy taryfę prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse.
Pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci - przedłużenie promocji
Taryfy
2014-10-01
2 | Orange
W związku z tym, że Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 10 zł na 30 dni cieszy się nieustającą popularnością wśród klientów Orange na kartę promocja została przedłużona do odwołania.
Orange obchodzi 20.urodziny. Orange Polska chce umacniać pozycję lidera nad Wisłą (wideo)
Rynek
2014-10-01
Orange wywiad
Przez dwie dekady Orange zyskał ponad 230 mln klientów na całym świecie. Co dziesiąty to mieszkaniec lub mieszkanka Polski, dlatego Orange Polska chce umacniać pozycję lidera nad Wisłą. Dzięki prowadzonej modernizacji w zasięgu sieci 3G pod koniec października będzie 99 proc. społeczeństwa. Do końca roku 61 proc. populacji znajdzie się w zasięgu technologii LTE.
Energia od Orange: szczegóły oferty
Taryfy
2014-10-01
Orange
Od 1 października Orange Polska rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ci, którzy zdecydują się na naszą propozycję otrzymają rabaty i pakiety powitalne, dzięki którym zaoszczędzą nawet kilkaset złotych - cenniki i regulaminy.
Darmowe WiFi dla mobilnych klientów Orange w całej Polsce
Taryfy
2014-09-30
2 | Orange FunSpot
Darmowe Orange WiFi dostępne jest dla klientów korzystających z abonamentowych usług telefonii komórkowej lub internetu mobilnego. Aplikację działającą w systemie android można ściągnąć ze sklepu Google Play. Pozostałe systemy operacyjne będą dostępne wkrótce.
Tańsza energia od Orange Polska
Taryfy
2014-09-30
5 | Orange
Od 1 października Orange Polska rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ci, którzy zdecydują się na ofertę otrzymają atrakcyjne rabaty i pakiety powitalne, dzięki którym zaoszczędzą na rachunkach za prąd nawet kilkaset złotych. Największe korzyści można uzyskać łącząc zakup energii elektrycznej z co najmniej jedną usługą telekomunikacyjną Orange Polska.
Rusza mobilny bank Orange i mBank
Rynek
2014-09-29
3 | Orange i mBank
2 października br. oficjalnie powstanie mobilny bank detaliczny dla użytkowników smartfonów i tabletów - przynajmniej tak wynika z Zaproszenia na wspólną konferencję prasową Orange Polska i mBank. Usługi finansowe świadczone będą pod marką Orange. To kolejny podobny mariaż na naszym rynku.
MobileIron zabezpieczy urządzenia mobilne klientów Orange Polska
Telefony
2014-09-29
Rynek
Integrated Solutions rozszerza ofertę usług mobilnych o platformę do zarządzania urządzeniami mobilnymi firmy MobileIron. Administrator IT może zarządzać całym cyklem życia urządzenia i zainstalowanych na nim narzędzi - od rejestracji aż do wycofania sprzętu z użytku.
Orange zrealizowało projekt E-społeczeństwo Łochowa
Rynek
2014-09-24
1 | Orange
Infokioski, sieć publicznych hot-spotów i system łączności VoIP – dzięki inwestycjom w nowoczesne rozwiązania mieszkańcy Łochowa i odwiedzający go turyści mogą szybko pozyskać najważniejsze informacje o regionie i skontaktować się z władzami miasta. W gminie zastosowano pionierskie rozwiązanie w zakresie połączeń VoIP dzięki wykorzystaniu technologii CDMA.
Piotr Muszyński: Orange skończył modernizację sieci. 98 proc. obszaru Polski w zasięgu internetu 3G
Rynek
2014-09-24
8 | Orange - wywiad (wideo)
Po ponad dwóch i pół roku Orange kończy program inwestycyjny, dzięki któremu 98 proc. Polaków znalazło się w zasięgu internetu 3G. W tym czasie liczba stacji bazowych wzrosła o 60 proc. Zwiększenie zasięgu to szansa na zaoferowanie nowych usług w zakresie mobilnego dostępu do internetu.
Orange ma najnowocześniejszą sieć komórkową w Polsce
Rynek
2014-09-23
12 | Orange LTE
Orange Polska kończy blisko dwuipółletni projekt gruntownej rozbudowy i modernizacji sieci komórkowej. Dzięki niej klienci Orange mogą korzystać z szybkiego internetu praktycznie w każdym zamieszkałym miejscu w Polsce. Do dyspozycji mają ponad 10 tys. stacji bazowych, nowe usługi jak np. HD Voice czy technologię LTE, w zasięgu której jest już ponad 58 proc. populacji, czyli 22 miliony Polaków zamieszkałych w 1440 miastach i miejscowościach.
Załóż swój Klub Sportowy Orange (wideo)
Rynek
2014-09-22
Kluby Sportowe Orange
Orange Polska wesprze lokalne społeczności, promując zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży. Z pomocą firmy do końca 2015 roku powstanie w całej Polsce 100 Klubów Sportowych Orange. Wnioski uczestnictwa w programie można składać od 22 września. Nabór potrwa 6 tygodni .
Strony: 46 z 169     << 1...45 46 474849...169 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne