REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange: Nowe plany taryfowe dla firm (wideo)
Taryfy
2015-05-26
Chmura Orange: domeny, hosting, e-sklepy i bezpieczne witryny
Taryfy
2015-05-26
3 | Chmura Orange
Klienci Orange mogą od dziś korzystać z http://chmura.orange.pl - nowoczesnej platformy oferującej kompleksowe rozwiązania technologiczne i usługi umożliwiające łatwe rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności w internecie. Wszystkie pakiety oferowane na platformie są dostępne w abonamencie rocznym lub miesięcznym.
Orange mPotwór daje wysokie bonusy (wideo)
Taryfy
2015-05-25
Orange - pre-paid
Ruszyła kolejna promocja doładowań, która wykorzystuje aplikację mPotwór. Jeśli zasilicie się za 30, 40 lub 50 zł, otrzymacie odpowiednio bonus 15,20 lub 30 zł, który w całości trafi do Was, jako kolejne doładowanie.
Orange: poglądy polityczne Karolaka, to jego prywatna sprawa
Rynek
2015-05-22
28 | Rynek
Tomasz Karolak, który jest jedną z twarzy reklamowych Orange Polska, mocno zaangażował się w kampanię wyborczą Bronisława Komorowskiego. Kilka dni temu niemal wszystkie media obiegło nagranie video z przemówieniem aktora na wiecu urzędującego prezydenta. Poniekąd uderzyło to rykoszetem w jednego z operatorów komórkowych, którego twarzą jest właśnie Karolak.
Orange VoIP - aplikacja na smartfony i tablety od Orange
Inne
2015-05-21
3 | Orange VoIP
Nowa aplikacja Orange VOIP pozwala na korzystanie z telefonii stacjonarnej Orange świadczonej w technologii VoIP. Dzięki niej będziecie mogli korzystać ze swojego numeru VOiP także poza miejscem gdzie macie podłączoną usługę.
Na fanpage Serca i Rozumu od dzisiaj rządzi L.I.C.H.O. (Aktualizacja)
Inne
2015-05-21
5 | Serce i Rozum zhakowany? (wideo)
Od wczoraj na fanpage'u "Serce i Rozum" pojawiają się nietypowe wpisy. Ktoś włamał się na profil strony?, nie, to Serce i Rozum walczy o bezpieczny internet, w ramach programu Orange "Bezpiecznie Tu i Tam".
Orange: Smartfony stały się popularnym narzędziem do słuchania muzyki
Rynek
2015-05-21
Wywiad - wideo
Dariusz Boduch z Orange Polska: smartfon jest idealnym urządzeniem do „konsumpcji” multimediów, w szczególności muzyki. Jak podkreślił po debacie "Miasteczko Myśli", zorganizowanej przez Orange Polska, z powodu trwającej wojny cenowej na rynku, trudno odróżnić się ceną. Operatorzy komórkowi stawiają na usługi dodane, oferta Orange jest w tym zakresie bardzo konkurencyjna.
Pracownia Orange - Fundacja Orange zakłada darmowe multimedialne świetlice
Rynek
2015-05-20
Pracownia Orange
W ramach programu społecznego Fundacji Orange powstaną multimedialne Pracownie Orange w miejscowościach do 40 tysięcy osób. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do technologii, wzmocnienie ich cyfrowych kompetencji i stworzenie przestrzeni wspólnych działań.
Orange: szalone dni do 26 maja
Taryfy
2015-05-19
2 | Orange
Dzisiaj Orange rusza z kolejnymi szalonymi dniami, w których macie okazję kupić telefony po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. promocja potrwa do 26 maja i dotyczy nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji i przedłużających umowę z Orange.
Grupa Onet.pl korzysta z chmury Orange
Rynek
2015-05-18
Rynek
Wiele kanałów komunikacji dostępnych w jednym narzędziu i większa mobilność pracowników - to korzyści, jakie uzyskała Grupa Onet.pl decydując się na usługę UCaaS od Orange i Integrated Solutions.
Orange na kartę - rozmowy i SMS-y bez limitu
Taryfy
2015-05-15
19 | Orange na Kartę
Orange wprowadził nową ofertę na rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i to dla użytkowników większości naszych taryf czyli: Orange YES, Orange SMART, Orange ONE, Orange POP i Nowe Orange GO.
Orange: Upominek od HTC z ONE M9
Taryfy
2015-05-14
HTC ONE M9
W ramach Akcji „Upominek od HTC”, każdy Klient, który złoży zamówienie w czasie trwania promocji na usługi telekomunikacyjne i zakupi telefon: HTC One M9 do 30.06 2015 r. otrzyma Kartę podarunkową w postaci karty plastikowej do sklepu Pandora o wartości 450 pln.
Orange Polska nagrodzony za zasługi dla kultury
Rynek
2015-05-14
1 | Orange
Orange Polska otrzymał Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kategorii Mecenas Kultury. Firma doceniona została szczególnie za wkład w powstanie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.
Orange: nielimitowany transfer LTE w telefonie za 10 zł (wideo)
Taryfy
2015-05-13
3 | Orange LTE
Jeśli macie smart plany, ale intensywnie korzystacie i szybko wykorzystujecie zaszyte w nich pakiety na internet, Orange ma dla Was ciekawą propozycję. Za 10 zł miesięcznie dostaniecie nielimitowany transfer LTE w telefonie z maksymalną prędkością do 5 Mb/s.
Rodzice unikają rozmów z dziećmi na temat internetu
Inne
2015-05-13
Wywiad - wideo
Aż 69 proc. rodziców powiedziało, że najczęstszą metodą nadzoru nad korzystaniem ich dzieci z sieci, jest sprawdzenie historii otwieranych stron – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS dla Orange Polska we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje. Oznacza to, że o tym, co dziecko robiło w sieci, dowiadują się po fakcie.
Orange Klif - smartfon z Firefox OS w Orange
Telefony
2015-05-11
Orange Klif
Pierwsze smartfony z Firefox OS weszły do sprzedaży w Senegalu i na Madagaskarze w tym tygodniu. Orange oferuje najnowszy telefon z Firefox OS – Orange Klif. Ten smartfon 3G jest dostępny wyłącznie sieci Orange.
HTC One M8s w Orange na wyłączność do 21 maja
Telefony
2015-05-07
Orange
W ofercie Orange znajdziecie trzy nowe smartfony, na które bez wątpienia warto zwrócić uwagę. Warto zainteresować się HTC One M8s, na który Operator ma wyłączność do 21 maja. To młodszy brat ubiegłorocznego flagowca M8.
Bezpiecznie Tu i Tam - nowy program edukacyjny Orange
Taryfy
2015-05-06
Orange
Specjalny serwis internetowy, konkurs grantowy oraz działania edukacyjne to odpowiedź Orange na wyzwania związane z zagrożeniami w sieci. Kompleksowy program Bezpiecznie Tu i Tam powstał, aby internet był bezpieczniejszym miejscem, szczególnie dla dzieci.
Orange: Majowe szalone dni do 13 maja
Taryfy
2015-05-06
1 | Orange
Dzisiaj Orange rusza z kolejnymi szalonymi dniami, w których macie okazję kupić telefony po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. promocja potrwa do 13 maja i dotyczy nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji i przedłużających umowę z Orange.
TU Europa ubezpiecza smartfony abonentów korporacyjnych Orange
Taryfy
2015-05-05
1 | TU Europa
Towarzystwo Ubezpieczeń Europa rozszerza współpracę z operatorem telefonii komórkowej Orange. Firma zaoferowała klientom korporacyjnym operatora program „Ochrona Wyświetlacza”, zapewniający ubezpieczenie ekranu smartfona przed uszkodzeniami. Dla abonentów indywidualnych ten rodzaj naszego ubezpieczenia jest dostępny od ub.r., korzysta z niego już 400 000 osób.
Strony: 46 z 185     << 1...45 46 474849...185 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne