REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nju.mobile - Usługa miesio 19 w nju mobile na kartę
Taryfy
2014-11-21
7 | Nju.mobile
Od dziś jeszcze taniej w nju mobile na kartę. Orange uatrakcyjnia usługę „miesio”. Teraz miesięcznie nie zapłacicie więcej niż 19 zł za krajowe rozmowy do komórkowych, 9 zł za krajowe SMS/MMS i 19 zł za internet.
Klienci Orange Polecają - startuje kolejna edycja: Internet Tu i Tam usługą jesieni
Taryfy
2014-11-21
1 | Orange
W jesiennej edycji Klienci Orange Polecają najwięcej głosów zdobył Internet Tu i Tam. Wszyscy, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią i wskazać usługę Orange, którą najchętniej poleciliby innym, mogą wziąć udział w kolejnej edycji konkursu. Tym razem do wyboru są: FunPack z telewizorem za 1 zł, Smart Plany Multi z zestawem dwóch urządzeń - smartfonem i smartwatch-em, smatband-em lub tabletem oraz mobilny internet Orange Free Net.
Zamów z Orange - szybki dostęp do multimediów w internecie
Taryfy
2014-11-20
Orange
Klienci Orange mogą od dziś korzystać z usługi „Zamów z Orange”, umożliwiającej prosty i szybki dostęp do płatnych treści cyfrowych oraz elektronicznych w wybranych serwisach internetowych. Dzięki usłudze, abonenci Orange mogą korzystać z filmów, muzyki i innych multimediów bez konieczności używania kart kredytowych, wykonywania przelewów czy SMS-ów o podwyższonej opłacie.
Rynek MNO po trzech kwartałach 2014 - kto ma 3,691 mln kart SIM?
Rynek
2014-11-20
2 | MNO
W końcu września br. liczba abonentów i użytkowników (usługi z przedpłatą) telefonii ruchomej (komórkowej) ukształtowała się na poziomie 57,3 mln (w tym 53% to użytkownicy) i była o 2,3% większa niż przed rokiem oraz o 1,3% wyższa niż w końcu grudnia ub. roku. Z opublikowanych przez Operatorów i GUS wynika, ze powstała rozbieżność licząca ok. 3,691 mln.
UOKiK: ws. nieuczciwego konkursu sms-owego BMW od Orange
Taryfy
2014-11-19
7 | Orange
Informowanie konsumentów o tym, że po wysłaniu SMS-a otrzymają nagrodę podczas gdy w rzeczywistości gwarantowany jest tylko udział w jej losowaniu – to praktyka niezgodna z prawem. Potwierdził to Sąd Apelacyjny w Warszawie, podtrzymując decyzję UOKiK dotyczącą loterii BMW od Orange Druga Edycja.
Orange szalone dni z prezentami do 24 listopada
Telefony
2014-11-19
3 | Orange
Orange startuje z kolejną odsłoną szalonych dni, w których możecie kupić po dobrej cenie smartfony. W tej edycji promocja dotyczy nowych klientów oraz tych z Was, którzy przedłużają umowy lub przenoszą numer od konkurencji. Z oferty możecie skorzystać do 24 listopada br. Wszystkie umowy na 24 miesiące.
Orange: świąteczne doładowania w ofertach na kartę
Taryfy
2014-11-19
2 | Orange
Orange dla posiadaczy ofert na kartę Orange oraz Zetafon i Minutofon przygotował Prezenty, które dostaniecie po każdym doładowaniu bez względu na formę doładowania i nominał. Wszystkie Operator premiuje minutami do wszystkich sieci i pakietami na internet.
M. Witucki: nie będziemy korzystać z LTE, ale ze światłowodów (wideo)
Rynek
2014-11-19
3 | Wywiad wideo
Do 24 listopada firmy mogą składać do UKE oferty wstępne w ramach aukcji na częstotliwości 800 oraz 2600 MHz. Ich sprzedaż budzi dużo emocji wśród największych graczy na rynku, bo częstotliwości z pasma 800 MHz są szczególnie ważne dla rozwoju technologii LTE, czyli szybkiego mobilnego internetu. Jednak zdaniem Macieja Wituckiego dla rozwoju sieci i biznesu w Polsce wciąż kluczowa będzie jednak rozbudowa światłowodów.
Orange Polska w gronie klientów SALESmanago
Rynek
2014-11-18
1 | Rynek
Orange Polska wybrał system SALESmanago Marketing Automation. System docelowo ma być wykorzystany do realizacji spersonalizowanych kampanii mailingowych i internetowych. Dodatkowo, posłuży do promocji aplikacji mobilnej Mój Orange oraz rozwiązania Orange On-line.
Ruszyła świąteczna kampania Orange dla Firm (wideo)
Taryfy
2014-11-17
3 | Orange
W kampanii świątecznej Orange podkreśla, rolę drobnych przedsiębiorców, którzy powinni być doceniani za całoroczny trud pracy. Życie przedsiębiorców to nie bajka, dlatego Orange pod koniec roku obdarowuje ich prezentami.
Orange rusza kampanią reklamową ofert świątecznych (wideo)
Taryfy
2014-11-14
1 | Orange - reklama
Świąteczna oferta Orange, to dobra okazja, aby zrobić sobie lub komuś bliskiemu świąteczny prezent. Nikogo nie trzeba przy tym przekonywać, że nowy smartfon, tablet, telewizor, czy elektroniczny gadżet są jednymi z tych najbardziej oczekiwanych. Święta w Orange komunikacyjnie wspiera rodzinka.pl oraz Serce i Rozum.
Świąteczny FunPack - pakiet telewizji nc+, telewizor lub abonament komórkowy
Taryfy
2014-11-13
2 | FunPack
Od 14 listopada wszyscy klienci kupujący FunPack-a otrzymają w prezencie na cały rok pakiet telewizji nc+, a w nim aż 130 kanałów dla całej rodziny. Świąteczna oferta FunPack-a to także okazja, by wymienić stary telewizor na Samsung Smart TV - za symboliczną złotówkę. Z kolei klienci, którzy do Neostrady chcieliby dokupić usługi mobilne, mogą otrzymać darmowy abonament komórkowy na 6 miesięcy, a później obniżyć rachunki za usługi w Orange dzięki rabatowi Orange Open. Z
Orange na święta - smartfony i prezenty do wyboru
Taryfy
2014-11-13
11 | Orange
Świąteczna oferta Orange, to okazja by już za złotówkę zrealizować marzenia o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji zdobyć prezent, który może sprawić radość bliskiej osobie. Kupując jeden z planów abonamentowych - Smart Plan Multi i Multi Max, już za złotówkę można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, smartband’a lub wielofunkcyjnego smartwatch’a.
Bonusy dla klientów przenoszących numer do Orange na kartę
Taryfy
2014-11-13
5 | Orange
Tylko do 30.11.2014 klienci, którzy przeniosą swój numer z dowolnej sieci komórkowej do Orange na kartę otrzymają dodatkowe Bonusy m.in. 50 zł na konto Promocyjne i 100% wartości każdego doładowania na konto Promocyjne.
10proc. więcej za doładowanie konta w Orange Finanse
Taryfy
2014-11-13
Orange
Już teraz możecie uzyskać 10% więcej wartości swojego doładowania za doładowanie konta w Orange Finanse. Bonus wpłynie na konto promocyjne i może być wykorzystany na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci mobilnej Orange a także na połączenia z internetem. Promocja trwa do 31.12.2014 r.
Sięgaj po więcej z Orange (wideo)
Taryfy
2014-11-13
Witucki: nie wyobrażam sobie Europy bez konsolidacji telekomów
Rynek
2014-11-12
2 | Wywiad wideo
Na europejskim – ok. 500-milionowym – rynku działa 120 operatorów telekomunikacyjnych. Amerykański – liczący 300 mln osób – obsługuje trzech operatorów. Tak duże rozdrobnienie powoduje rywalizację między firmami, co obniża ich konkurencyjność w skali światowej - uważa Maciej Witucki, przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska.
Świąteczna oferta Orange w czwartek
Taryfy
2014-11-08
8 | Orange
Choć mróz jeszcze nie ściska, grudzień coraz bliżej. Pora więc rozpocząć świąteczne przygotowania w klimacie choinkowej oferty Orange. Oferta świąteczna Orange zostanie zaprezentowana w czwartek - 13.11.2014 g. 19.00
Orange: nowe, bezpieczniejsze maile z e-fakturami
Inne
2014-11-07
Orange e-faktura
W odpowiedzi na regularnie rozsyłane ostatnimi czasy e-maile, sugerujące jakoby pochodziły od Orange Polska od dzisiaj Operator będzie Wam wysyłać maile według nowych wzorów. W nowych e-mailach znajduje się specjalna „strefa bezpieczeństwa”, która pozwala sprawdzić jeszcze przed otwarciem załączników, czy wiadomość rzeczywiście pochodzi od Orange oraz czy podane w niej dane należą do odbiorcy.
Polski pakiet Homelive w salonach Orange France
Inne
2014-11-07
Technologia
Francuski operator Orange wprowadził właśnie na rynek zestawy automatyki budynkowej Homelive z polskim systemem sensorów FIBARO. Homelive to rozwiązanie, który pozwala na inteligentne zarządzanie domem. Łączy się z większością elektrycznych urządzeń domowych i może być zdalne obsługiwany za pomocą komputera lub smartfona.
Strony: 46 z 173     << 1...45 46 474849...173 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne