REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange: 30 proc. więcej za doładowanie z mPotworem
Taryfy
2013-02-25
12 | Orange
Aby skorzystać z promocji, doładujcie swoje konto dwa razy takim samym nominałem za pomocą aplikacji mPotwór. Każde drugie doładowanie jest promowane bonusem w kwocie do 30zł.
Orange: Premia na kartę za regularne doładowywanie konta
Taryfy
2013-02-25
9 | Orange
W Orange na kartę nie musicie podpisywać umowy, aby dostać rabat na telefon. Możecie otrzymać nawet 300 zł rabatu na nowy telefon dzięki usłudze Premia na kartę. Wystarczy aktywować usługę i regularnie doładowywać konto.
Pakiet Orange (Pakiet minut): Nowa Orange Strefa
Taryfy
2013-02-25
Orange
Pakiet Orange (Pakiet minut) to usługa dostępna dla Abonentów taryfy Orange strefa oraz Nowa Orange strefa. W ramach Usługi Abonent otrzymuje pakiet 200 minut miesięcznie na połączenia głosowe do sieci Orange oraz na numery stacjonarne w Polsce do wykorzystania przez całą dobę.
Pakiet weekendowy: Nowa Orange Strefa
Taryfy
2013-02-25
4 | Orange
Pakiet weekendowy to usługa dostępna dla Abonentów taryfy Orange strefa oraz Nowa Orange strefa. W ramach Usługi Abonent otrzymuje pakiet 720 minut miesięcznie na połączenia głosowe do sieci Orange oraz na numery stacjonarne w Polsce realizowane w weekendy, tj. od godz. 00:00 w soboty do godz 24:00 w niedziele.
Orange Polska rozszerza współpracę z McAfee
Rynek
2013-02-22
1 | Internet
Cyberbezpieczeństwo jest jednym z ważniejszych wyzwań XXI wieku. Dlatego Orange Polska stosuje najnowocześniejsze technologie w zakresie zabezpieczeń internetowych stale je rozwijając i dostosowując do pojawiających się potrzeb.
Nauka języków obcych z Orange: na komputerze lub smartfonie
Taryfy
2013-02-21
1 | Orange
Orange przygotował dla swoich klientów usług mobilnych kolejną usługę multimedialną – tym razem umożliwiającą naukę języków obcych. Można dzięki niej doskonalić znajomość języków w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu - wystarczy mieć przy sobie laptop czy smartfon.
Virtualo dostarcza kontent do wypożyczalni e-booków Orange
Tablety
2013-02-21
3 | Rynek
Czytelnia Tu i Tam, to nowy serwis dla miłośników wirtualnych książek z ponad 12 tysiącami e-booków do pobrania na tablety i smartfony przygotowany przez Orange i Empik Digital. Kontent do mobilnej wypożyczalni dostarcza Virtulo - dynamicznie rozwijająca się spółka z Grupy Empik i jednocześnie największy polski dystrybutor treści cyfrowych.
Orange: marcowe smartfony Sony i HTC
Telefony
2013-02-20
3 | Orange
Sony Xperia Z na wyłączność w białej wersji, w ofercie Orange od początku marca. Drugą nowością z najwyższej półki będzie nowy HTC One, którego premiera odbyła się wczoraj. W ofercie Orange pojawi się w przyszłym miesiącu.
Play apeluje o sądowe sprawdzenie cen MTR
Taryfy
2013-02-19
21 | MTR
Stanowiska dotyczące projektów decyzji w sprawie zmiany umów o połączeniu sieci pomiędzy P4 a Polską Telefonią Cyfrową, Polkomtelem i PTK Centertel w zakresie wprowadzenia nowych stawek rozliczeń międzyoperatorskich.
Femtokomórki w Orange
Taryfy
2013-02-18
8 | Orange
Orange wprowadza usługę „Ekstra Sygnał”, która daje lepszy zasięg 3G wewnątrz budynku, kiedy ze względu na specyfikę lokalizacji nie jest on wystarczający. Aby skorzystać wystarczy mieć stacjonarny dostęp do Internetu o minimalnym transferze 1 Mb/s - pobieranie i 512 kb/s - wysyłanie.
Orange: bilet na mecz z Ukrainą za nową aktywację
Taryfy
2013-02-18
1 | Orange
Jako sponsor reprezentacji Orange przygotował dla Was ofertę darmowych biletów na mecz z Ukrainą, który odbędzie się 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jak je zdobyć?
PGE i Orange Polska podpisały umowę o współpracy
Rynek
2013-02-18
Rynek
Orange Polska i PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie wzajemnego oferowania własnych produktów i usług w swoich sieciach sprzedaży. Firmy rozważają także kooperację w innych obszarach działalności, a w szczególności stworzenie w przyszłości wspólnej unikalnej oferty dla klientów.
emporiaCLICK dostępna w sieci Orange
Telefony
2013-02-15
3 | Telefon
emporiaCLICK jest nie tylko pierwszym łatwym w obsłudze telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym i funkcją połączeń alarmowych firmy emporia. Dzięki praktycznej, składanej konstrukcji świetnie towarzyszy użytkownikowi w drodze i oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak przesyłanie wiadomości MMS, łączność Bluetooth i duży, kolorowy wyświetlacz.
Orange i Alcatel-Lucent wdrożyły kanał optyczny 400 Gb/s
Rynek
2013-02-14
Technologia
France Telecom-Orange i Alcatel-Lucent uruchamiają pierwszy na świecie kanał optyczny o przepływności 400 Gb/s. Przełomowa technologia zastosowana w sieci DWDM dalekiego zasięgu zapewnia połączenie między Paryżem i Lyonem, oferując czterokrotnie wyższą przepustowość niż dotychczasowe rozwiązania.
Orange Open Family: rachunki niższe nawet o 70 złotych
Taryfy
2013-02-14
3 | Orange
Orange Polska rozszerza możliwości oszczędzania w ramach oferty łączonej Orange Open. W promocji Orange Open Family można dostać rabaty za zakup usług mobilnych tej samej kategorii, np. za drugi telefon komórkowy czy internet mobilny.
Orange: Rozmowy bez limitu z osobą z dowolnej sieci (wideo)
Taryfy
2013-02-14
7 | Reklama
Ruszyła kolejna odsłona Promocji Orange, w ramach której, w Orange na kartę możemy rozmawiać z osobą z dowolnej sieci za darmo. Bez doładowań i na zawsze.
Kampania reklamowa z Orange pozytywnie wpłynęła na firmy
Rynek
2013-02-13
4 | Orange
Niemal 70% przedsiębiorców, którzy otrzymali od Orange pakiet reklamowy, odczuło pozytywny wpływ kampanii na prowadzoną działalność gospodarczą.
Jabczyński: Podzielone częstotliwości za dużą kasę
Rynek
2013-02-13
9 | Orange
Poznaliśmy wyniki przetargu UKE na pięć bloków pasma 1800 MHz. Nie jestem zaskoczony wynikami, a teraz najbardziej ciekawi mnie, czy Play wyłoży zadeklarowane pół miliarda zł za wszystkie trzy bloki, a T-Mobile drugie pół miliarda za dwa. Duże kwoty do dźwignięcia, a wojna cenowa w pełni - pyta na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Strony: 46 z 180     << 1...45 46 474849...180 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne