REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
MDM od IS kontroluje ponad 1000 urządzeń mobilnych w FM Bank PBP
Rynek
2015-01-12
Raport
Integrated Solutions, integrator należący do Orange Polska, wdrożył system do zarządzania urządzeniami mobilnymi (Mobile Device Management) w FM Bank PBP SA. Rozwiązaniem objęto ponad 1000 urządzeń - smartfonów i tabletów. Dzięki systemowi MDM bank zyskał większą kontrolę nad przepływem informacji, łatwiejszy sposób zarządzania i rozliczania usług mobilnych.
Orange: Rozmowy bez limitu w Orange YES
Taryfy
2015-01-12
7 | Orange
Od 12 stycznia w ofercie Orange na kartę można korzystać z nowej usługi – „Rozmowy bez limitu do wszystkich”. Klienci, którzy z niej skorzystają, już za 7 złotych będą mogli rozmawiać bez ograniczeń dzwoniąc pod numery w Orange, Nju Mobile, T-Mobile, Plus i Play. Usługa jest dostępna w taryfie Orange Yes, do wyboru są dwa warianty aktywujące ją na 7 lub 31 dni.
Orange: łap karnawałowe okazje - Przebieraniec (wideo)
Taryfy
2015-01-12
Orange reklama
Łap karnawałowe okazje! Kupując Neostradę internet mobilny w Orange dostaniecie za 0 zł, a do tego wybrany tablet i router, każdy po 1 zł - Ruszyła kolejna odsłona karnawałowych okazji Orange.
Orange: nawet 30 GB za doładowanie w internecie
Taryfy
2015-01-08
9 | Orange
Od dziś, jeśli korzystacie z Orange Free na kartę i Orange SMART na kartę, dostaniecie 5 razy większe bonusy na transmisję danych niż dotychczas. Nawet ekstra 30 GB. Bonusy wykorzystujecie w pierwszej kolejności, czyli przed środkami pochodzącymi z doładowań. Promocja obowiązuje do 31.12.2015 r
Pierwsze Kluby Sportowe Orange wybrane
Rynek
2015-01-08
Orange
Znamy zwycięzców pierwszej edycji programu Klubów Sportowych Orange. 50 klubów, będzie rozwijać swoją przygodę ze sportem przy wsparciu Orange. Do programu zgłosiło się w sumie 2725 grup z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 z nich, z których jury wybrało najciekawsze i najbardziej odpowiadające założeniom programu.
Środy z Orange przez kolejne dwa lata w Multikinie
Taryfy
2015-01-07
1 | Środy z Orange
Klienci Orange wraz z przyjaciółmi i bliskimi będą mogli przez kolejne dwa lata korzystać ze Śród z Orange w sieci kin Multikino. W ramach akcji klienci Orange do kupionego biletu do kina na środowy seans otrzymują drugi w prezencie dla zaproszonej przez siebie osoby. Do tej pory z akcji skorzystało blisko 6,5 mln widzów.
Orange: zmiana w naliczaniu opłat za połączenia z infoliniami obsługowymi
Taryfy
2014-12-27
Orange
Z dniem 25.12.2014 w Orange zostały wprowadzone zmiany polegające na obniżeniu opłaty za połączenia z numerem * 200 - dotychczas obowiązująca opłata została zniesiona. Obniżka cen w ofercie wynika z nowych przepisów ustawy o prawach konsumenta, zmieniony został sposób taryfikacji połączeń z infoliniami i opłata jest naliczana sekundowo.
Dolicz do rachunku w Orange - wygodne płatności w Windows Phone i Google Play
Taryfy
2014-12-18
2 | Orange
Klienci Orange mogą od dziś korzystać z nowego narzędzia – „Dolicz do rachunku w Orange”. Dzięki niemu, za zakupy w dwóch najpopularniejszych sklepach dla użytkowników urządzeń z systemem Android oraz Windows Phone zapłacą razem z miesięcznym rachunkiem za telefon.
Orange rozpędził internet mobilny do 450 Mb/s
Rynek
2014-12-18
9 | Test Orange LTE
W tym tygodniu Orange Labs - z wykorzystaniem urządzeń Huawei - pomyślnie przetestował agregację 3 pasm częstotliwości w standardzie LTE. Osiągnęliśmy rekordowe 450 Mb/s w kierunku do klienta. Wynik naprawdę robi wrażenie biorąc pod uwagę, że mówimy o internecie mobilnym - skomentował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Nowa oferta Orange - większe bezpieczeństwo firmowej sieci
Taryfy
2014-12-17
1 | Orange
Orange Polska przygotował nową propozycję dla firm, które chcą zabezpieczyć swoją sieć przed cyberatakami, a także skutecznie chronić firmowe dane oraz dane swoich klientów. Ochronę sieci LAN zapewni urządzenie firmy Fortinet, udostępniane klientom w modelu abonamentowym, znacznie korzystniejszym niż jego samodzielny zakup.
Orange Sport przejdzie do historii?
Rynek
2014-12-17
Orange Sport
Oferta stacji Orange sport to wiadomości i transmisje wydarzeń sportowych. Nadal nie została zawarta umowa przejęcia od Orange Polska kanału Orange Sport przez spółkę RMVC, kontrolowaną przez Romana Młodkowskiego, co potwierdził rzecznik Orange Polska Wojciech Jabczyński. Może to oznaczać likwidację kanału.
Dolicz do rachunku w Orange za płatności w Google Play
Taryfy
2014-12-16
BlackBerry Passport trafił do oferty biznesowej Orange
Telefony
2014-12-16
7 | Orange
Kwadratowy BlackBerry Passport właśnie trafił do oferty Orange. Sprzedajemy go tylko w wyższym segmencie biznesowym, bo urządzenie zostało zaprojektowane zdecydowanie z myślą o ludziach biznesu, szukających niezawodnego narzędzia do komunikacji - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Blog Orange świętuje 6 urodziny - infografika
Rynek
2014-12-15
1 | Blog Orange
Oficjalny blog firmowy Orange, źródło wiedzy o aktualnej ofercie sieci Orange. Kompendium wiedzy o aktualnych promocjach i nowinkach sieci Orange obchodzi 6 urodziny. Zobaczcie jak te minione 6 lat wygląda w liczbach.
Orange o współpracy ze Sferią ws. jednej sieci
Rynek
2014-12-13
Orange LTE
Od dawna mówimy, że jesteśmy otwarci na wszystkie możliwości, aby jak najefektywniej wykorzystać dobro rzadkie jakim są częstotliwości, odpowiada Orange na komunikat Sferii o poparciu koncepcji jednej sieci - napisał na Blogu Orange Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange - świąteczne szalone dni do 23 grudnia
Taryfy
2014-12-12
Orange
Dzisiaj Orange rusza z kolejnymi szalonymi dniami, w których macie okazję kupić telefony po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. promocja potrwa do 23 grudnia i dotyczy nowych klientów, przenoszących numer od konkurencji i przedłużających umowę z Orange.
Orange Polska z najlepszym raportem społecznym
Rynek
2014-12-11
1 | Orange
„Raport społecznej odpowiedzialności Orange Polska 2013” zdobył główną nagrodę w 8. edycji konkursu „Raporty Społeczne”. Doceniono go za wyjątkową klarowność prezentacji misji społecznej firmy oraz wzorcową formę przedstawienia działalności CSR przez Orange Polska. Podkreślono także zaangażowanie interesariuszy w proces przygotowania raportu.
Środy z Orange - kilka faktów
Taryfy
2014-12-10
Środy z Orange
Akcja Środy z Orange trwa od 6 lat i będzie nadal cieszyć kinomaniaków. Ciekawostką, jest że 10% osób, nie chodziłoby do kina, gdyby zabrakło takiej akcji. Do tej pory skorzystało z tego ponad 3 miliony klientów Orange, kupując łącznie niemal 6 milionów biletów na seanse.
Strony: 46 z 176     << 1...45 46 474849...176 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne