REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange ma 700 tys. klientów TV i walczy dalej
Rozrywka
2013-03-21
6 | nC+
Dzisiaj nC+ zdradził swoje plany i jeszcze silniej pójdzie w HD. Oznacza to korzystne zmiany także w ofercie telewizyjnej Orange. Mamy ponad 700 tys. klientów TV i walczymy dalej - poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Libon: głosowo: tekstowy komunikator Orange dla iOS i Androida (wideo)
Taryfy
2013-03-21
Aplikacja
Orange Polska udostępnił nowoczesny komunikator pozwalający rozmawiać oraz wysyłać wiadomości głosowe i tekstowe, korzystając wyłącznie z transmisji danych oraz VoIP. Bezpłatną aplikację komunikatora można zainstalować w smartfonach z systemem iOS oraz Android.
Grupa Orange chce sprzedać część stacjonarną?
Rynek
2013-03-21
7 | Rynek
Grupa Telekomunikacja Polska pracuje nad koncepcją oddzielenia od spółki części stacjonarnej – zarówno głosowej, jak i internetowej – wynika z informacji "Dziennika Gazety Prawnej". Nie szykujemy się do sprzedaży sieci stacjonarnej - odpowiada "DGP" Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Serce i Rozum: Pogromcy liMitów (wideo)
Taryfy
2013-03-19
2 | Reklama
Czy przez żołądek trafia się do serca? Czy można dostać małpiego Rozumu? Czy Serce jest z kamienia? Zobacz jak Serce i Rozum obalają liMity. I weź udział w grze, w której możesz wygrać maskotki i koszulki.
UOKiK przeanalizuje wyższe stawki za połączenia do Play
Taryfy
2013-03-18
8 | UOKiK
Czy stosowanie wyższych stawek za połączenia do sieci Play przez trzech największych operatorów sieci komórkowej, właścicieli marek Orange, Plus i T-Mobile stanowi praktykę ograniczającą konkurencję? Wyjaśni to postępowanie wszczęte dziś przez Prezes UOKiK.
Orange Polska kupuje Datacom System wzmacniając pozycję Integrated Solutions
Rynek
2013-03-18
Orange
Orange Polska powiększa się o kolejną spółkę - Datacom System, jedną z najdłużej działających w Polsce firm z branży IT, specjalizującą się m.in. w usługach integratorskich. Orange Polska nie ujawnia wartości transakcji i jednocześnie nie wyklucza kolejnych akwizycji w obszarze ICT.
Orange: 29 gr./m do Play i Centernet za SMS-a (aktualizacja)
Taryfy
2013-03-18
19 | Orange
Orange wprowadził dziś nową ofertę dla klientów korzystających z telefonu na kartę, w której obniżono stawki za połączenia do sieci Play, CenterNet i innych operatorów wirtualnych. W ofercie „Taniej do Play i CenterNet”, koszt połączenia do tych sieci wyniesie 29 groszy za minutę. Regulamin
Orange ws. wypowiedzi Piechocińskiego o kontroli w Orange Polska
Rynek
2013-03-14
Orange
Jesteśmy w pełni transparentni i spełniamy wszystkie wymogi w zakresie informacji, jakości relacji inwestorskich oraz ładu korporacyjnego - skomentował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska dla Telix, wypowiedź wicepremiera Janusza Piechocińskiego dla Agencji Informacyjnej Newseria, że Resorty gospodarki i finansów przyjrzą się Orange Polska.
Orange: Nowe ceny Neostrady i FunPack-a
Taryfy
2013-03-14
9 | Orange
Zgodnie z zapowiedziami Orange Polska obniża ceny najszybszych opcji Neostrady: do 40 Mb/s i do 80 Mb/s. Teraz możecie je mieć za 69 zł i 79 zł w umowach na 24 miesiące. Wraz obniżkami, spadły też ceny FunPack`a (telewizja, internet, telefon), Neostrady z TV i Neostrady z Nielimitowanymi Rozmowami (Internet i telefon domowy).
Resorty gospodarki i finansów przyjrzą się Orange Polska (wideo)
Rynek
2013-03-14
4 | Wywiad
Ministerstwo Gospodarki zamierza zwiększyć kontrolę nad działalnością międzynarodowych firm, które zarabiają w Polsce. Niepokój resortu wzbudziły przedstawione w połowie lutego wyniki Telekomunikacji Polskiej (Orange Polska), które skutkowały spadkiem cen akcji spółki o 40 proc.
Havas Worldwide Warsaw z najnowszą kampanią Orange dla Firm (wideo)
Rynek
2013-03-13
Reklama
Agencja Havas Worldwide Warsaw przygotowała kreację do najnowszej kampanii marki Orange dla Firm, której przewodzi hasło „Klienci Orange dla Firm minut nie liczą”. W ramach oferty Klienci Orange dla Firm nie muszą się martwić o wysokość rachunków za telefon komórkowy, ponieważ mają do dyspozycji plany bez limitów.
Jabczyński: NetWorks! zgodnie z planem
Rynek
2013-03-13
9 | Rynek
Modernizacja sieci mobilnej Orange robiona przez NetWorks! idzie zgodnie z planem i mamy już ponad 2 800 wież, w większości gotowych pod LTE - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange i szalone ceny smartfonów: kolejna odsłona
Taryfy
2013-03-13
3 | Orange
Orange ruszama z szalonymi dniami w e-sklepie, które potrwają od dziś do 18 marca. Ponadto w normalnych cennikach Operator obniżył cenę smartfonu Nokia Lumia 510.
Orange: dwudniowy karnet na Orange Warsaw Festival 2013
Taryfy
2013-03-13
1 | Orange
Każdy, kto wykupi abonament za min. 89,90 zł otrzyma w prezencie karnet na 2 dni trwania. Promocja „Orange Warsaw Festiwal” obowiązuje do 18 marca 2013 r.
M.Gaca: Orange ma pozycję lidera na wszystkich ważnych dla niej rynkach
Rynek
2013-03-12
5 | Wywiad
We wszystkich naszych podstawowych rynkach jesteśmy liderem, łącznie z rynkiem komórkowym w zakresie wartości. Czy ta pozycja została zachwiana? Mamy strategię, mamy właściciela, który nas w tej strategii wspiera – mówi dla Agencji Informacyjnej Newseria Mariusz Gaca, prezes zarządu PTK Centertel.
Orange Polska uruchamia portal M2M
Inne
2013-03-11
3 | Internet
Orange Polska uruchomił pierwszy w Polsce portal internetowy, dzięki któremu można m.in. obserwować dom lub firmę, sprawdzić czy dziecko jest bezpieczne oraz monitorować pożyczony komuś samochód.
Strony: 46 z 183     << 1...45 46 474849...183 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne