REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange: nowe, bezpieczniejsze maile z e-fakturami
Inne
2014-11-07
Orange e-faktura
W odpowiedzi na regularnie rozsyłane ostatnimi czasy e-maile, sugerujące jakoby pochodziły od Orange Polska od dzisiaj Operator będzie Wam wysyłać maile według nowych wzorów. W nowych e-mailach znajduje się specjalna „strefa bezpieczeństwa”, która pozwala sprawdzić jeszcze przed otwarciem załączników, czy wiadomość rzeczywiście pochodzi od Orange oraz czy podane w niej dane należą do odbiorcy.
Polski pakiet Homelive w salonach Orange France
Inne
2014-11-07
Technologia
Francuski operator Orange wprowadził właśnie na rynek zestawy automatyki budynkowej Homelive z polskim systemem sensorów FIBARO. Homelive to rozwiązanie, który pozwala na inteligentne zarządzanie domem. Łączy się z większością elektrycznych urządzeń domowych i może być zdalne obsługiwany za pomocą komputera lub smartfona.
GALAXY Note Edge: chcesz smartfona z zakrzywionym ekranem w Europie? - zagłosuj
Telefony
2014-11-06
Smartfon Samsung
Samsung przyzwyczaił użytkowników do niezmordowanej pogoni za nietypowymi akcjami. Przykładem takiego zachowania jest akcja, jaką przeprowadza właśnie niemiecki oddział Samsunga. Zwrócił się on bowiem, z prośbą do swoich niemieckim fanów, by pokazali ilu z nich jest zainteresowanych nowym Galaxy Note Edge.
Ugoda z Netią będzie Orange kosztować 145 mln zł
Rynek
2014-11-05
5 | Rynek
Grupa Netia zawarła ugodę pozasądową z Orange Polska, w ramach której strony dokonały ostatecznego rozliczenia wzajemnych roszczeń. W wyniku wzajemnych ustępstw strony Ugody uzgodniły, że rozliczenie wzajemnych roszczeń nastąpi poprzez zapłatę przez Orange Polska na rzecz Netia kwoty 145 mln PLN netto. Kwota ta została zapłacona w dniu podpisania Ugody.
Orange obniżył ceny 6 telefonów
Telefony
2014-11-05
1 | Orange
Jeśli szukacie ciekawych smartfonów, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Orange właśnie obniżył ceny 6 telefonów, w tym m.in. topowego Samsunga Galaxy S5 o tysiąc złotych, które możecie kupić przez e-sklep w wybranych abonamentach.
nc+: mobilny internet Orange przez rok za darmo
Taryfy
2014-11-05
Taryfy
W nowej ofercie łączonej nc+ i Orange klienci mogą otrzymać mobilny internet aż przez rok za darmo. Jest ona adresowana zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów nc+. Przy podpisaniu umowy abonent może wybrać jeden z bogatych pakietów telewizji od nc+ i otrzymać 12 miesięcy mobilnego internetu gratis.
Szalone dni z Orange - dwa i za 2 zł
Taryfy
2014-11-05
Orange
Orange startuje z kolejną odsłoną szalonych dni, w których możecie kupić po dobrej cenie zestaw składający się dwóch urządzeń - smartfona i tabletu. W tej edycji promocja dotyczy nowych klientów oraz tych z Was, którzy przedłużają umowy lub przenoszą numer od konkurencji. Z oferty możecie skorzystać do 13 listopada br. Wszystkie umowy na 24 miesiące.
Mój Orange - tutorial Natalii Boskiej (wideo)
Taryfy
2014-11-03
1 | Aplikacja
Sprawdzaj wygodnie faktury za telefon, zwiększaj pakiet internetowy, doładowuj telefon - wszystkie opcje dostępne w jednym miejscu. Orange wystartował z kampanią promującą aplikację Mój Orange, która ułatwiająca zarządzanie usługami telekomunikacyjnymi. W spocie wystąpiła Małgorzata Kożuchowska w roli Natalii Boskiej z serialu „Rodzinka.pl”.
Z Orange Open oszczędza już 0,5 mln abonentów Neostrady
Taryfy
2014-10-31
Trzy bonusy od mPotwora - promocja wachlarzowa
Taryfy
2014-10-31
4 | Orange pre-paid
Klienci Orange na kartę mogą skorzystać z promocji mPotwora, wystarczy doładować telefon kwotą 30, 40 lub 50 zł aby otrzymać 100% gratis. Z takiej promocji można skorzystać 3 razy, w dowolnej kompozycji bonusów.
Orange MNP: 6 m-cy za 1 zł w promocji Smartfony w Orange Biz 60 na raty
Taryfy
2014-10-30
Orange
Od dziś Orange wprowadza nową promocję Smartfony w Orange Biz 60 na raty, dzięki której Klient otrzyma dłuższy rabat na abonament podczas przenoszenia numeru z konkurencji. W promocji dostępne jest m.in. 6 miesięcy opłaty abonamentowej obniżonej do 1 zł.
Podwojenie za przeniesienie numeru i doładowanie 50 zł
Taryfy
2014-10-29
mBank mobile
Przenosząc numer do Orange w modelu pre-paid, klient mBank mobile otrzymuje jednorazowe doładowanie konta kwotą 50 zł. Dodatkowo przez kolejne trzy miesiące Orange zapewnia podwójne doładowania konta, bez limitu kwoty i limitu liczby doładowań.
ITS pożądanym rozwiązaniem Smart City
Rynek
2014-10-29
Raport
Aż 74 proc. ankietowanych przedstawicieli samorządów i spółek miejskich zamierza w najbliższym czasie wykorzystać fundusze Unii Europejskiej do realizacji projektów Smart City – wynika z raportu Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowanego integratora ICT należącego do Orange Polska.
Kradzież telefonu Maffashion, akcją reklamową Orange - Wielki finał  (wideo)
Telefony
2014-10-27
3 | Orange - kampania reklamowa
W październiku na Facebooku Julii Kuczyńskiej pojawił się post, w którym blogerka wyznała, że zgubiła telefon, sugerując, że być może został ukradziony. Maffashion poinformowała, że nieświadomy złodziej robi nim zdjęcia i nagrywa filmy, które później trafiają do chmury.
ZTE MF283 - router LAN / WIFI dostępny w sieci Orange
Taryfy
2014-10-27
1 | Taryfy
ZTE wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy model domowego routera internetowego obsługującego technologię 4G LTE CAT4. Urządzenie umożliwia dostęp do internetu mobilnego zarówno za pośrednictwem sieci LAN jak i WIFI. Router ZTE MF283+ dostępne będzie w ofercie sieci Orange.
Nowa funkcja w aplikacji Mój Orange
Systemy
2014-10-27
1 | Aplikacja
Od niedawna użytkownicy Mój Orange mogą skontaktować się z właściwym Doradcą już z poziomu aplikacji. Wystarczy w menu aplikacji wybrać „kontakt z Biurem Obsługi Klienta”, a następnie jeden z dostępnych tematów rozmowy i poczekać na zgłoszenie się Doradcy.
Orange: zmiany w ofercie Business Everywhere w Pakiecie
Taryfy
2014-10-24
Strony: 31 z 219     << 1...30 31 323334...219 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne