REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Rynek komórkowy po 1kw.2014 r.: T-Mobile liderem
Rynek
2014-05-15
6 | MNO
W końcu marca br. liczba abonentów i użytkowników (usługi z przedpłatą) telefonii ruchomej ukształtowała się na poziomie 56,734 mln (w tym ok. 54% to użytkownicy) i była o 3,4% wyższa niż przed rokiem oraz o 0,4% większa niż w końcu grudnia ub. roku - podał Główny Urząd Statystyczny. Z opublikowanych przez Operatorów raportów wynika, że liderem rynku mobilnego Polsce pod względem posiadania kart SIM nadal jest T-Mobile Polska.
Orange Polska skuteczny w dialogu z klientami na Facebooku
Rynek
2014-05-14
6 | Orange
Po raz kolejny Orange Polska znalazł się w pierwszej dziesiątce światowego rankingu firm, które są najbardziej skuteczne w mediach społecznościowych, udzielając odpowiedzi na zadawane tam pytania klientów.
Ruszyła kampania wizerunkowa Orange: Z Orange sięgaj po więcej (wideo)
Taryfy
2014-05-14
Orange
Orange Polska rozpoczął kampanię wizerunkową „Z Orange sięgaj po więcej”. To pierwsza od dłuższego czasu kampania, która opiera komunikację na wyjątkowych inicjatywach, jakie Orange ma dla swoich konsumentów. Autorem kreacji jest Havas Worldwide Warsaw.
Orange: Premia na kartę za regularne doładowywanie konta
Taryfy
2014-05-13
3 | Orange
W Orange ruszyła nowa odsłona usługi promocyjnej „Premia na kartę”. W ramach Usługi nie musicie podpisywać umowy, aby dostać nawet 300 zł rabatu na nowy telefon. Wystarczy aktywować usługę i regularnie doładowywać konto. Po zakończeniu usługi otrzymacie kupon rabatowy do wykorzystania na zakup telefonu lub innego urządzenia w Sklepie Orange.
Orange Szalone ceny do 20 maja z miesięczną kwotą doliczaną abonamentu
Telefony
2014-05-13
Orange
Rusza kolejna odsłona szalonych cen na smartfony Orange, która potrwa do 20 maja. Nowością szalonych cen jest możliwość skorzystania z innej formy kupienia telefonu, płacąc za niego miesięcznie kwotę doliczaną abonamentu. Promocja polega na tym, że ta miesięczna cena telefonu jest obniżona.
Orange Fab: trzy projekty w finale (wideo)
Taryfy
2014-05-13
Orange
Aplikacja bezpieczeństwa usług w chmurze SESAME+, system rezerwacji elektronicznej Wizyta.pl oraz kreator e-biuletynów PublishSoSimply – to projekty, które zakwalifikowały się do etapu finałowego pierwszej polskiej edycji programu Orange Fab. Teraz czeka je 12 tygodni akceleracji, czyli dopracowywania finalnej wersji produktu i jego modelu biznesowego.
Jabczyński: No limit czasami nie należy brać dosłownie
Taryfy
2014-05-13
13 | Orange
Oferty bez limitu stały się stałym elementem naszego rynku, ale też często jego leitmotivem marketingowym. Niekiedy można jednak przedobrzyć jak to się właśnie okazało z ofertą Formuła Europa Unlimited naszego szacownego konkurenta - komentuje ostanie działania Play, w ramach tej taryfy Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange Yomi: brandowany smartfon Alcatela
Telefony
2014-05-13
3 | Orange Yomi
Orange Yomi to nowy, kompaktowy smartfon stworzony we współpracy z Alcatelem. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Google Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Orange Yomi jest dostępny już od złotówki w wybranych taryfach dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.
Klienci Orange Polecają: kod rabatowy na Smart Plan Multi (wideo)
Taryfy
2014-05-12
Orange
Klienci Orange Polecają to nowa propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się swoją opinią wybierając najlepszą ich zdaniem ofertę. Najlepszą ofertę będzie można wybierać kilka razy w roku, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.
Orange: dostajesz największy zasięg szybkiego internetu i coś więcej (wideo)
Taryfy
2014-05-12
7 | Orange
Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa sieci Orange. Znajdziecie w niej to, co znacie i bardzo lubicie w Orange. Ponadto Operator prezentuje coś, co staje się jednym z najistotniejszych wyróżników Orange, czyli największy zasięg szybkiego internetu w Polsce.
Orange Polska i Integrated Solutions wybudują sieć szerokopasmową w Łódzkiem
Rynek
2014-05-09
Rynek
Orange Polska i Integrated Solutions wygrały przetarg na drugi etap budowy światłowodowej sieci szkieletowo-dystrybucyjnej w województwie łódzkim. To kolejne postępowanie przetargowe w ramach Łódzkiej Regionalnej Sieci Teleinformatycznej (ŁRST), które wygrały te firmy.
Rusza Miasteczko Myśli Orange (wideo)
Taryfy
2014-05-09
Orange
12 maja rozpoczyna działalność Miasteczko Myśli. Zostało ono pomyślane jako miejsce inicjowania debat na najważniejsze tematy dla Orange Polska i rynku, nie tylko telekomunikacyjnego.
Orange: zmiana numeru telefonu bez wychodzenia z domu
Taryfy
2014-05-09
5 | Orange
Orange wprowadził nową usługę, czyli „Zmień swój numer telefonu”. Dzięki niej możecie zmienić swój numer telefonu bez wymiany karty SIM i bez wychodzenia z domu. Wszystkie środki zgromadzone na koncie, aktywne usługi i pakiety macie zachowane.
Orange: Wybierz swój numer na kartę (wideo)
Taryfy
2014-05-09
1 | Orange
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej, z Robertem Górskim, w ramach której Orange promuje ofertę na kartę „Wybierz swój numer". To jedyny taki starter w Polsce. Kup starter "wybierz swój numer", wybierz swój numer telefonu i rozmawiaj za 0zł z Orange.
Orange: Rabat 20 proc. przez 24 miesiące
Taryfy
2014-05-09
7 | Orange
Oferta rabat 20% przez 24 miesiące, to promocja dostępna dla osób, które zawierają umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas określony w ofercie Smart Plan Halo II , Smart Plan Multi II , Smart Plan Halo II na raty, Smart Plan Multi II na raty, za pośrednictwem sklepu internetowego orange.pl, i zechcą wykorzystać promocyjny kod rabatowy.
Orange: Happy Week z czytnikiem Kindle 5
Taryfy
2014-05-09
nju.mobile: jest już aplikacja do zarządzania kontem
Taryfy
2014-05-08
7 | nju.mobile
nju.mobile udostępnił użyteczną aplikację, która pozwala sprawdzić stan konta czy zarządzać swoimi usługami. Logowanie do aplikacji odbywa się przy użyciu konta, które założyliście na stronie www.njumobile.pl
Orange ze smartfonem Samsung i biletem OWF
Taryfy
2014-05-08
Orange Festpromocja
Jeżeli potrzebujecie lub planujecie zmienić sobie telefon, Orange zachęca do skorzystania z Festpromocji, która została przygotowana przez Orange Polska wraz z firmą Samsung. Dodatkowo przy zakupie smartfona Samsung w Orange możecie wygrać bilet na tegoroczny Orange Warsaw Festival.
Serce i Rozum Para doskonała: karaoke (wideo)
Taryfy
2014-05-07
Serce i Rozum
Taka oferta, że chce się śpiewać! Zaśpiewaj z Sercem i Rozumem chińskie karaoke! Zobaczcie także, co jedzą w chińskiej restauracji Serce i Rozum oraz mistrz Do-ping.
Orange: bilet zamiast starego telefonu
Telefony
2014-05-07
1 | Orange
Używanym telefonom komórkowym można dać drugie życie. W Orange ruszył konkurs, w ramach którego sprzedając stary telefon możecie wygrać 1 z 10 biletów na Orange Warsaw Festival.
Strony: 31 z 205     << 1...30 31 323334...205 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne