REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Internet Tu i Tam w Orange, czyli połączenie internetu domowego i mobilnego
Taryfy
2014-04-24
1 | Orange
Startuje Internet Tu i Tam - oferta domowego i mobilnego internetu Orange w jednym, korzystnym pakiecie. Decydując się na Internet Tu i Tam otrzymają także tablet oraz router 3G, za symboliczną złotówkę każdy. Pakiet jest dostępny już od 69,90 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i biznesowych.
nju mobile zaprasza na pierwsze urodziny
Rynek
2014-04-24
13 | nju mobile
W poniedziałek tj. 28.04, marka nju mobile obchodzi pierwsze urodziny. Oferta Nju Mobile została wprowadzona by zaadresować wszystkie segmenty cenowe i skorzystać z popytu na tanie usługi mobilne.
NFC Pass: płatności zbliżeniowe telefonem różnych banków w Orange
Taryfy
2014-04-24
NFC Pass
Orange wprowadza usługę i aplikację NFC Pass, która umożliwia korzystanie za 
pomocą smartfona z kart zbliżeniowych różnych banków. Rozwiązanie pozwala bezpiecznie płacić smartfonem NFC w sklepach oraz punktach handlowo-usługowych, tak jak zwykłą kartą zbliżeniową.
Orange: roaming tańszy o połowę w pre-paid
Taryfy
2014-04-24
1 | Orange
W ramach Usługi „Go Europe i Go Wakacje” abonenci Orange na kartę mają możliwość wykonywania połączeń do Polski w cenie obniżonej o 50%. Koszt jednego wariantu Usługi wynosi 5zł. Ważność usługi to 15 dni.
Orange: 3x większy pakiet tygodniowy na Internet w UE
Taryfy
2014-04-24
3 | Orange
Od dziś Orange do Pakietów Roamingowych Data wprowadza nowy pakiet tygodniowy 150 MB na Internet w Unii Europejskiej za 59 zł. To aż 3 razy większy pakiet MB niż dotychczas z jedyne 5 zł więcej.
Orange: Świąteczny rabat na Orange Warsaw Festival
Taryfy
2014-04-18
Orange
W czasie świąt, od 19 do 21 kwietnia bilety na Orange Warsaw Festiwa, możecie kupić o 15 proc. niż normalnie w punktach sprzedaży Eventim lub przez www.eventim.pl. Jeśli dodatkowo jesteście klientami Orange, to znajdziecie dla siebie jeszcze atrakcyjniejszą propozycję.
Wiosenna Dieta Cud: Orange Open (wideo)
Taryfy
2014-04-18
NetWorks!: internet Orange do 21 Mb/s wokół Trójmiasta i Bydgoszczy
Rynek
2014-04-17
2 | Orange
Mam dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w okolicach Trójmiasta i Bydgoszczy. Na tym terenie Orange zakończył właśnie kolejny etap rozbudowy sieci UMTS900. Jeśli chodzi o technologię LTE, dostępna jest już w 504 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
Orange: zabłyśnij z HTC One
Telefony
2014-04-17
Jabczyński: Czy Urząd słusznie karze operatora za kuriera?
Taryfy
2014-04-16
8 | Orange
Wczoraj UOKiK ogłosił na swojej stronie, że wygrał w sądzie z Orange. Chodziło o sprawę z 2010 roku, gdzie kurierzy mieli wywierać na klientach niedopuszczalną presję, by Ci podpisywali umowy z firmą w ich obecności. A sprawa nie jest oczywista - skomentował decyzję UOKiK Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange: Trzy miliony e-faktur
Taryfy
2014-04-15
2 | Raport
Już ponad 3 miliony klientów Orange zrezygnowało z papierowych faktur na rzecz bardziej ekologicznych - elektronicznych. Grupa Orange stara się zachęcać do tego swoich klientów.Ostatni przykład nowe smart plany, które wprowadzono 11 kwietnia. Klienci, którzy wybiorą e-fakturę zapłacą o 5 zł niższy abonament.
UOKiK: Orange niezgodnie z przepisami zawierała umowy na odległość
Taryfy
2014-04-15
4 | Orange
Polska Telefonia Komórkowa Centertel (obecnie Orange Polska) działała niezgodnie z prawem utrudniając konsumentom przeczytanie umowy przed jej zawarciem. Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się ze stanowiskiem UOKiK
Orange Open dla Firm: obniżony rachunek do 70 zł + VAT/mc
Systemy
2014-04-14
Orange
Dziś Orange wystartował z nową ofertą: Nowy Orange Open dla Firm. Wysokość Rabatu od Faktury wynosić może minimalnie 5 zł (6,15 zł z VAT), zaś maksymalnie 70 zł (86,10 zł z VAT) miesięcznie i uzależniona jest od liczby jednocześnie posiadanych Uprawnionych Produktów Mobilnych i Uprawnionego Produktu Stacjonarnego.
Orange: Ochrona Wyświetlacza za 2,99 zł/mies
Taryfy
2014-04-14
15 | Orange
Orange, przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa oferuje ubezpieczenie Ochrona Wyświetlacza chroniące ekran urządzenia w razie stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania, które powstało w wyniku dewastacji lub przypadkowego uszkodzenia przez osoby trzecie.
LeadR: najbardziej zadowoleni użytkownicy z usług sieci Play, najgorzej oceniany jest Plus
Rynek
2014-04-14
10 | Raport
Zgodnie z badaniem „Zadowolenie z jakości usług telekomunikacyjnych” Orange i T-Mobile są wybierane ze względu na bliskich, którzy mają komórkę w tej sieci lub z przyzwyczajenia. Do sieci Plus klienci również są przywiązani. Mają też do niego największe zaufanie i doceniają dostępność usługi operatora. O wyborze Play decydują korzystne ceny; ma także lepsze oceny w zakresie obsługi klienta oraz technicznej jakość usługi. Sieć wybierana jest częściej od innych ze względu na dobre opinie zarówno znajomych, jak i opinie w internecie.
Smart Plan Multi Wiosna cudów: piknik, regulaminy i cenniki telefonów (wideo)
Taryfy
2014-04-11
4 | Orange
Orange Polska wprowadza dziś do sprzedaży cztery nowe Smart Plany z największymi na rynku pakietami danych i dużym pakiem minut na roaming do wykorzystania w krajach Unii Europejskiej. Prócz tego klienci dostaną możliwość wyboru nowego telefonu w promocyjnej cenie już rok od podpisania umowy, bez czekania na koniec kontraktu. Regulaminy promocji i cennik telefonów w ofertach.
Pierwszy wspólny salon Orange i Samsung otwarty w Łodzi
Rynek
2014-04-11
Rynek
Dzisiaj w łódzkiej Manufakturze został otwarty pierwszy w Polsce wspólny sklep Samsung i Orange. Podczas ceremonii można było się zapoznać z ofertami Orange i produktami marki Samsung, w tym z najbardziej oczekiwanym smartfonem roku Samsung GALAXY S5, zegarkiem Gear 2 oraz opaską dla aktywnych Gear Fit.
IT dla Firm w Orange: co po 8 kwietnia z Windows XP
Systemy
2014-04-10
Orange
Jak już informowaliśmy, programiści Microsoftu przestali pracować nad aktualizacjami Windows XP. W ramach usługi IT dla Firm w Orange przedsiębiorstwa mogą skorzystać z nowoczesnych komputerów, profesjonalnego i licencjonowanego oprogramowania, a w razie awarii – może otrzymać wsparcie informatyczne i sprzęt zastępczy - przypomina Orange.
Strony: 31 z 202     << 1...30 31 323334...202 >>

Orange - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Biuro obsługi klientów indywidualnych: *100 lub 510 100 100
  • Biuro obsługi klientów biznesowych: *600 lub 510 600 600
Konfiguracja telefonów:

Orange - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne