REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Netia - sprzedaż usług B2C za pośrednictwem Telefonii Dialog
Rynek
2017-11-17
Netia
Netia informuje, że Spółka podjęła decyzję, iż począwszy od dnia 20 listopada 2017 roku, nowa sprzedaż na sieci Netia na rynku B2C będzie skoncentrowana za pośrednictwem wybranego podmiotu z Grupy Kapitałowej Netii – tj. Telefonii Dialog.
M. Godlewski: w ciągu dwóch lat marka Dialog zniknie z rynku (video)
Rynek
2012-06-11
2 | Dialog
Przygotowania do działania pod jednym szyldem trwają od kilku miesięcy, kiedy Netia kupiła Telefonię Dialog i Crowley Data Poland. Ze względu na większą rozpoznawalność, marką wiodącą pozostanie Netia, co oznacza, że dwie pozostałe będą powoli znikać z rynku - mówi Mirosław Godlewski, prezes Zarządu Netii.
Dialog łączy się z Grupą Netia
Rynek
2012-05-11
Rynek
Telefonia Dialog dołączyła do Grupy Netia. Podobnie jak inni Klienci Netia, już wkrótce, abonenci Dialogu będą mogli korzystać z szerszej oferty nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, dopasowanych do ich potrzeb i będących w atrakcyjnych cenach.
Dialog zamyka usługę NewFon
Rynek
2012-04-01
NewFon
Od 30 kwietnia 2012 roku polscy internauci nie będą mogli korzystać z połączeń telefonicznych przy pomocy Telefonii Internetowej NewFon. Platforma komunikacyjna Telefonii DIALOG zostanie zamknięta.
Bezpłatny Discovery OD wzbogaca VoD DIALOGu
Rozrywka
2012-03-22
VoD
Użytkownicy telewizji cyfrowej DIALOGu mogą już korzystać z bezpłatnego, interaktywnego serwisu na żądanie – Discovery OD. W ofercie znajdują się programy i superprodukcje z Discovery, Animal Planet, TLC, ID Investigation i Discovery Science – kanałów dla ciekawych świata i chcących poszerzać swoje horyzonty.
Dane finansowe Grupy Kapitałowej Dialog za 2011 rok
Rynek
2012-02-29
Rynek
Grupa Telefonii Dialog w IV kwartale 2011 roku (do 15 grudnia) miała 30,1 mln zł zysku netto z działalności zaniechanej wobec 49,78 mln zł w analogicznym okresie 2010 roku - podał w raporcie kwartalnym KGHM, który 16 grudnia 2011 sfinalizował sprzedaż Dialogu na rzecz Netii.
Nowość w DIALOGu: gry na ekranie telewizora
Rozrywka
2012-02-06
DIALOG
W znane i lubiane gry, m.in. sudoku, memo i statki można już grać na ekranie telewizora. Z takiej możliwości mogą skorzystać abonenci telewizji cyfrowej DIALOGu, którzy wybiorą usługę Gry TV.
Facebook i wideo on-line w telewizorze
Rozrywka
2012-02-01
Dialog
Portale społecznościowe na ekranie telewizora, nieodpłatnie i w podstawowej ofercie telewizji cyfrowej DIALOGu – to nowa usługa dla abonentów operatora. Abonenci DIALOGu otrzymali także nieodpłatny dostęp do bazy filmów poradnikowych.
DIALOG: Surfowanie na ekranie TV
Rozrywka
2012-01-30
DIALOG
Przy pomocy pilota telewizyjnego można sprawdzać aukcje internetowe, stan konta bankowego czy wiadomości w poczcie elektronicznej. Z takich możliwości mogą skorzystać użytkownicy telewizji cyfrowej DIALOGu, którzy aktywują usługę Internet TV na ekranie swoich telewizorów.
DIALOG ogólnopolskim liderem innowacji
Rynek
2012-01-27
DIALOG
DIALOG (Grupa Netia) został zwycięzcą ogólnopolskiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2011”. Spółka otrzymała nagrodę za produkt i-Konferencja w kategorii: Innowacyjna usługa, w podkategorii: Firma duża.
Netia ma 100 proc. akcji Telefonii Dialog
Rynek
2011-12-16
Netia ma zgodę UOKiK na przęcie Telefonii Dialog
Rynek
2011-12-09
2 | Netia
Netia otrzymała decyzję Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyrażającą bezwarunkową zgodę na dokonanie koncentracji poprzez przejęcie kontroli nad spółką Telefonia Dialog - poinformowała Spółka w komunikacie.
Świąteczna promocja filmowa w VoD DIALOGu
Rozrywka
2011-12-07
2 | Telefonia Dialog
„Święta z DIALOGiem” – spokojne, familijne klimaty oraz dawka energii i optymizmu – taką mieszankę przygotował DIALOG w ostatniej tegorocznej promocji VoD. W prezencie na gwiazdkę i długie, grudniowe wieczory operator proponuje filmy już od 2,90 zł.
Nowe kanały w telewizji cyfrowej DIALOGu
Rozrywka
2011-12-01
2 | Telefonia Dialog
Od dziś abonenci telewizji cyfrowej DIALOGu korzystają z nowych kanałów: TVP Seriale, Eurosport 2 HD i FOXLife HD. Poszerzona oferta programowa jest dostępna w Pakiecie Domowym oraz Pakiecie Domowym+HD – bez żadnych dodatkowych opłat.
DIALOG uruchomił specjalny serwis dla małych firm
Rynek
2011-11-29
1 | Telefonia Dialog
twojafirma.dialog.pl to adres nowego serwisu internetowego, który DIALOG uruchomił dla małych firm. Portal w sposób bardzo przejrzysty prezentuje specjalną ofertę DIALOGu i ułatwia kontakt z operatorem, także na czacie on-line.
DIALOG, Netia oraz Ericsson w konsorcjum dla szerokopasmowej Polski
Rynek
2011-11-29
1 | Telefonia Dialog
DIALOG, Netia, Budimex oraz Ericsson to sygnatariusze podpisywanego dziś Listu Intencyjnego, którego celem jest m.in. wspólny udział w realizacji projektów budowy regionalnych sieci szerokopasmowych, takich jak „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” i „Internet dla Mazowsza”.
Nowa kampania: DIALOG promuje ofertę dla małych firm
Taryfy
2011-11-24
Telefonia Dialog
W internecie rozpoczęła się kampania DIALOGu skierowana do małych firm. Jej celem jest wzmocnienie świadomości marki i wizerunku operatora jako dostawcy usług telekomunikacyjnych dla małego biznesu. Sercem kampanii jest nowy, specjalnie uruchomiony serwis internetowy twojafirma.dialog.pl.
Ocean możliwości 2: startuje nowa kampania DIALOGu (video)
Taryfy
2011-11-24
Telefonia Dialog
Świąteczną odsłonę kampanii DIALOGu ponownie wyróżnia oryginalna kreacja – barwny i bogaty podwodny świat, odkrywany przez życzliwą i przyjazną rybkę. Jeszcze lepsze pakiety z TV, internetem i komórką.
Sklep TV: nowa funkcjonalność telewizji cyfrowej Telefonii Dialog
Taryfy
2011-11-10
2 | Sklep TV
Abonenci DIALOGu jako pierwsi w Polsce mogą robić zakupy na ekranie swoich telewizorów. Do złożenia zamówienia wystarczy zwykły telewizyjny pilot. Sklep TV to nowa funkcjonalność telewizji cyfrowej operatora, dostępna dla klientów bez żadnych dodatkowych opłat czy aktywacji.
Dialog ma 45 tys. kart SIM MVNO
Rynek
2011-11-10
3 | Telefonia Dialog
DIALOG po trzech kwartałach 2011 roku zwiększa wynik EBITDA i wynik na sprzedaży. Rośnie również baza klientów – przede wszystkim w obszarze usług mobilnych i cyfrowej telewizji. Lliczba aktywnych kart SIM i modemów transmisji danych (w ramach usługi telefonii komórkowej Diallo, uruchomionej w lutym 2010 r.), wyniosła łącznie 45 tys.
Strony: 1 z 3     123 >>

Telefonia Dialog - karta informacyjna
logoStrona www: Kontakt:
  • Infolinia 801 700 700 lub 71 791 01 01

Telefonia Dialog - Ostatnie promocje


Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne