REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Play - niższe ceny paczek danych w roamingu UE
Taryfy
2016-04-28
1 | Play - roaming
Dzisiaj Play wprowadził obniżkę, która ucieszy osoby wybierające się na wypoczynek za granicę. Teraz będziecie mogli skorzystać z tańszych pakietów internetu w roamingu. Maleją ceny 100, 300 i 500 MB. Paczka ważna jest 14 dni od daty aktywacji i dotyczy ofert abonamentowych, MIX a także ofert na kartę.
PureCloud Engage - nowa chmurowa usługa Interactive Intelligence
Taryfy
2016-04-28
PureCloud Engage
Firma Interactive Intelligence udostępniła w Polsce nową chmurową usługę do budowania zaangażowania klientów. PureCloud Engage zbudowano w formie niezależnych mikrousług, które działają w skalowalnej chmurze Amazon Web Services.
Polacy otwarci na nowe formy płatności
Taryfy
2016-04-28
1 | MasterCard - raport
Firma MasterCard opublikowała wyniki „Badania otwartości polskich konsumentów na innowacyjne metody płatności” przeprowadzonego we współpracy z domem badawczym Maison & Partners. Wynika z niego, że jesteśmy oswojeni z płatnościami bezgotówkowymi, a szczególnie polubiliśmy te zbliżeniowe. Większość z nas wykazuje też postawę otwartości wobec najbardziej innowacyjnych form płatności, takich jak portfele cyfrowe czy płatności mobilne.
UKE - od 30 kwietnia nowe opłaty roamingowe
Taryfy
2016-04-27
2 | UKE
UKE przypomina, że od 30 kwietnia 2016 r. nastąpi ujednolicenie i obniżenie kosztów połączeń pomiędzy krajami Unii Europejskiej, dzięki temu za połączenia roamingowe możemy płacić mniej.
Nju.mobile rozdaje gigabajty, a Diverse ciuchy
Taryfy
2016-04-27
4 | nju&Diverse
W ramach nowej promocji Nju.mobile do końca września będziecie mogli korzystać nie z 5 GB lecz 13 GB, czyli o 8 GB więcej. Ponadto jeżeli jesteście nowym klientem nju z rachunkiem dostaniecie 50 zł na zakupy w sklepach Diverse.
Korzystając z bankowości internetowej zachowajmy czujność
Taryfy
2016-04-26
Engave przypomina
Firma IBM X-force poinformowała o tym, że polskie banki zostały zaatakowane przez złośliwe oprogramowanie – GozNym. To najszerzej zakrojony tego typu atak w Polsce – zaatakowano 17 banków komercyjnych oraz 230 banków spółdzielczych. O tym, jak można uchronić się przed takim atakiem opowiada Wojciech Chmielewski, ekspert firmy Engave.
Telefonica pakiet usług zabezpieczeń urządzeń mobilnych
Taryfy
2016-04-26
Telefónica
Nowa oferta Telefónica, hiszpańskiego operatora zapewnia ochronę smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym iOS i Android, używanych w przedsiębiorstwach dowolnej wielkości, przed zagrożeniami cybernetycznymi rozpowszechnionymi w ogólnoświatowym środowisku mobilnym.
Mobile Vikings - Darmowe doładowania i 19 Punktów dla nowych
Taryfy
2016-04-25
Mobile Vikings - punkty dla nowych
Nowi Vikingowie, którzy dołączą do Mobile Vikings na zaproszenie swoich kompanów dotychczas korzystających już z usług sieci, dostaną bonus w postaci Punktów Vikinga. Mobile Vikings wprowadza modyfikacje w swoim programie lojalnościowym. Zmiany w „Darmowych doładowaniach” to nie jedyne nowości w Mobile Vikings.
GG Dysk - polska chmura przechodzi do historii
Taryfy
2016-04-25
4 | GG Dysk
Zespół GG z powodu niewystarczającego zainteresowania rezygnuje z funkcjonalności polskiego odpowiednika Dropboksa, czyli wirtualnej przestrzeni, z której mogą korzystać użytkownicy komunikatora GG. UsługaGG Dysk będzie dostępna do 30 czerwca 2016 r. Po tej dacie wszelkie dane znajdujące się na GG Dysku zostaną usunięte.
PayU - usługa cykliczne doładowanie telefonu już dostępna
Taryfy
2016-04-25
PayU
Cyklicznie doładowanie telefonu to nowa usługa PayU skierowana do konsumentów. Unikalne rozwiązanie pozwala w prosty i wygodny sposób zasilić, co miesiąc, konto komórki bez konieczności logowania do systemu i pamiętania o wpłacie. W ramach usługi cyklicznego doładowania, PayU umożliwia zasilanie kont abonentom kilkunastu operatorów komórkowych w kwotach od 5 do 500 PLN.
UPC Biznes - telewizja i Internet dla hoteli
Taryfy
2016-04-25
UPC Biznes
UPC Biznes oferuje nowe rozwiązania dla branży hotelarskiej. Telewizja i Internet na wzór rozwiązań, stosowanych w najnowocześniejszych obiektach hotelowych na świecie - to główne założenia najnowszej oferty UPC Biznes dla hoteli.
Plus Happy Days - dwa razy więcej GB w pakiecie podstawowym
Taryfy
2016-04-25
6 | Plus Happy Days
Plus ponownie uruchomił specjalną promocję, w której można mieć w pakiecie podstawowym dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas - za 59,99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM nawet za 30 zł, jest teraz aż 100 GB. Promocja trawa od 25 kwietnia do 4 maja.
Orange: jednodniowa akcja kuponowa
Taryfy
2016-04-25
Orange
Orange wystartował z kolejną promocją o nazwie "Jednodniowa akcja kuponowa obniż abonament o 20% na 24 miesiące". Kupon można wygenerować od 25.04.2016 od godziny 9:00 do 26.04.2016 do godziny 8:59. Promocja obejmuje wszystkie telefony w ofercie na orange.pl
Orange - nowa kampania dla Firm (wideo)
Taryfy
2016-04-25
Orange - reklama
Trwa nowa kampania Orange dla Firm promująca najtańszy na rynku pakiet usług. Teraz za dwa abonamenty bez limitu Klienci mogą zapłacić jedynie 29 zł + VAT miesięcznie. W najtańszym pakiecie na rynku z internetem stacjonarnym.
Buckshee - darmowy Mobilny Internet na sieci Orange i Plus
Taryfy
2016-04-25
7 | Buckshee - aplikacja
Buckshee to aplikacja która umożliwia darmowe korzystanie z mobilnego internetu w zamian za oglądanie reklam. Usługa działa w sieci Orange i Plus. Korzystanie z Usługi wymaga wyrażenia zgody na wyświetlanie informacji handlowych, w szczególności reklam.
Strony: 2 z 334     << 1234...334 >>

Test Evobox PVR - udany dekoder Cyfrowego Polsatu
Niedawno informowaliśmy o wprowadzeniu do oferty Cyfrowego Polsatu nowego dekodera do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej z funkcją nagrywania, oznaczonego symbolem EVOBOX PVR. Ze względu na duże zainteresowanie naszych czytelników tym modelem, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie i zaprezentowanie testu odbiornika, któremu towarzyszy też start serwisu Cyfrowy Polsat GO.
REKLAMA
Zaawansowane smartfony Cubot
Plantronics - słuchawki Bluetooth
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
361
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
278
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówOstatnie promocje

Ankieta
Czy jesteś za obowiązkiem rejestracji prepaid w Polsce?

Tak
Nie
Już mam zarejestrowany


WynikiAnkiety

Głosów 147
Ostatnio na forum
Karty i smartfon wypierają z rynku gotówkę
10 lat temu chętniej płaciłem kartą, bo banki i usługi nie były tak natrętne jak dziś. Dziś wolę got...
Virgin Mobile - Samsung na raty z pakietem BezLimitu
Obliczył ktoś ile to wyjdzie za cały czas umowy...
Dlaczego wciąż warto kupować nawigacje PND
Przekonaliście mnie do PND. A już myślałam, że smartfon do nawigacji wystarcza. ...
Fergusin EyeDrive FHD170 - naoczny świadek zdarzeń drogowych
Trzeba będzie sobie kupić taki sprzęt...
T-Mobile Sea Hero Quest, aby walczyć z demencją (wideo)
To zmien telefon, windows phone to najgorsze zło....
T-Mobile - 100GB i nolimit za 10 zł dla MNP
A po 4 miesiącach płacz i płać...
T-Mobile z LTE i Orange rządziły polskim internetem mobilnym w kwietniu
Nie koniecznie. Używam LTE w Plusie i rzadko download przekracza 10Mbps. Taki to lider LTE. W Orange...
Ostatnio wgrane Fotki
Miejski Szalet

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne