REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Pomorska Unia Światłowodowa - szybki internet dla pomorskich gmin od Orange
Rynek
16:21
1 | Orange Światłowód
Orange Polska, Województwo Pomorskie oraz Związek Gmin Pomorskich powołali w Gdańsku Pomorską Unię Światłowodową. Pierwszego dnia przystąpiły do niej 43 gminy z regionu. Celem Unii Światłowodowej jest zapewnienie szerokopasmowego internetu i likwidacja „białych plam” w województwie pomorskim oraz rozwój społeczeństwa informacyjnego.
Kolejne państwowe e-usługi - zamów i zapłać online
Rynek
08:31
Ministerstwo Cyfryzacji - e-usługi
Od teraz płatności za zamówione online akty stanu cywilnego można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej. To kolejne ułatwienie dla obywateli w kontakcie z administracją i duży krok w budowie kompleksowego systemu państwowych e-usług.
Strony BIP lepiej zabezpieczone
Rynek
08:15
Ministerstwo Cyfryzacji
Od (16.12.2017) redaktorzy Biuletynów Informacji Publicznej będą logować się do systemów administracyjnych przy użyciu Profilu Zaufanego. Wprowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji zmiana znacząco wpłynie na bezpieczeństwo publicznych serwisów.
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
Rynek
2017-12-16
7 | Ministerstwo Cyfryzacji - Historia Pojazdu
Koniec z kupowaniem przysłowiowego kota w worku. Od dziś możesz sprawdzić przeszłość samochodu, który zamierzasz kupić w kraju, a od stycznia przyszłego roku – za granicą. Od 15 grudnia 2017 r. nabywcy i właściciele posiadacze samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość na portalu Historiapojazdu.gov.pl.
20-sty Samsung Brand Store w Polsce
Rynek
2017-12-15
1 | Rynek
W warszawskiej Galerii Mokotów został dziś otwarty nowy Samsung Brand Store. Na klientów czeka wyjątkowa przestrzeń wypełniona najnowszymi smartfonami, tabletami, smartwatchami oraz sprzętami AGD i RTV. Z okazji otwarcia przygotowano dla odwiedzających specjalne promocje.
Orange Światłowód zawita do Gniezna
Rynek
2017-12-15
5 | Rynek
W Gnieźnie Orange planuje zbudować sieć światłowodów w których zasięgu znajdzie się ponad 16 tys. gospodarstw domowych i blisko 600 firm w całym mieście. Sporo, jak na miasto liczące 69 tys. mieszkańców. Pomarańczowy operator zamierza przeznaczyć na ten cel niemal 10 mln zł.
Huawei planuje uruchomienie systemu 3GPP 5G w 2018r.
Rynek
2017-12-15
Huawei - 3GPP 5G
Przedkomercyjna wersja systemu HUAWEI – 3GPP 5G – otrzymała wyróżnienie World Leading Internet Scientific and Technological Achievements podczas otwarcia czwartej konferencji World Internet Conference. Działanie nowego rozwiązania zademonstrował w trakcie wydarzenia Eric Xu, prezes rotacyjny firmy Huawei.
Płatność telefonem coraz popularniejszą formą zapłaty bezgotówkowej
Rynek
2017-12-15
eService - raport
Płatność telefonem to stosunkowo młoda metoda. Mobilność w wielu sektorach postępuje na tyle, że nawet banki, dostosowując się do obecnych trendów, umożliwiają już dostęp i kontrolę konta poprzez aplikacje mobilne. Dziś już ponad połowa badanych (52%), zapytana o znajomość rodzajów płatności podczas zakupów w sklepach, płacenia za produkty i usługi, spontanicznie wymienia właśnie płatność telefonem.
Virgin Mobile - jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej
Rynek
2017-12-15
4 | Virgin Mobile A.D. 2017
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Zespół Virgin Mobile postanowił podsumować miniony rok w branży telekomunikacyjnej i wskazać kluczowe kierunki na rok 2018. Co zmienił 2017, a co przyniesie 2018 na rynku telekomunikacyjnym?
Płatności z Visa Checkout dostępne na empik.com
Rynek
2017-12-15
Visa Checkout - infografika
Empik udostępnił swoim klientom internetowym Visa Checkout – usługę ułatwiającą płatności online z każdego urządzenia. Wdrożeniu usługi towarzyszy atrakcyjna promocja dla konsumentów. Wraz z wdrożeniem Visa Checkout na klientów czeka atrakcyjna promocja, w ramach której mogą otrzymać oni voucher o wartości 20 zł na kolejne zakupy.
Zapomnij o brodatym wapniaku. Nadchodzi Mikołaj 2.0
Rynek
2017-12-15
2 | Łukasz Kapuśniak - felieton
Ten list do świętego Mikołaja będzie inny niż wszystkie, jakie dotąd otrzymał. Zamiast spisu wymarzonych prezentów przesyłam jedno życzenie: Drogi Mikołaju, ogarnij się proszę, zmodernizuj oprogramowanie i zainwestuj w nowe technologie, a współczynnik satysfakcji z prezentów poszybuje, jak Twoje sanie pośród ośnieżonych kominów – pisze Łukasz Kapuśniak z Cloud Technologies w swoim nowym felietonie.
Facebook zmienia sposób wyświetlania zewnętrznych wideo, a Twitter zwiększa limit znaków
Rynek
2017-12-15
Wywiad - wideo
Facebook wprowadza w ostatnich tygodniach duże zmiany. Serwis społecznościowy zmienił sposób wyświetlania zewnętrznych treści wideo, a obecnie testuje możliwość przesyłania w Messengerze zdjęć w jakości 4K. Twitter zwiększył limit znaków we wpisach do 280. Wcześniej tweety mogły mieć maksymalnie 140 znaków.
Artur Ostrowski - Dyrektor Pionu B2B odchodzi z T-Mobile Polska
Rynek
2017-12-14
1 | Rynek
Artur Ostrowski, członek zarządu, Dyrektor Pionu B2B, odchodzi z firmy z końcem grudnia 2017 roku. Obecnie trwa proces wyboru nowego szefa Pionu. Do jego zakończenia zarządzanie Pionem B2B przejmie Prezes Andreas Maierhofer.
IS: o czym mówiliśmy w 2017 r. A co czeka nas w przyszłym roku
Rynek
2017-12-14
IS - prognozy
Niesprzyjająca koniunktura na rynku zamówień publicznych, coraz groźniejsze i częstsze ataki hakerskie oraz rosnąca popularność usług cloud i security to jedne z najważniejszych tematów, o których mówiła branża IT w 2017 r. – twierdzą eksperci z Integrated Solutions, spółki z Grupy Orange Polska.
Ruszyły zgłoszenia produktów i usług na Mobility Trends 2017
Rynek
2017-12-14
Mobility Trends 2017
Od 13 grudnia 2017 do 2 stycznia 2018 firmy z branży IT i Telco mogą zgłaszać produkty lub usługi, które miały swoją premierę w 2017 roku. MIT MEDIA Group, organizator Mobility Trends, zaproponował możliwość pokazania premierowego produktu/usługi w jednej lub kilku z 18 kategorii konsumenckich.
TOP 5 kategorii produktów na świąteczne prezenty (wideo)
Rynek
2017-12-14
Trendy 2017
Smartfony są zdecydowanie najchętniej kupowanymi produktami w grudniu tego roku. To kategoria, w ramach której sprzedaż rośnie dynamicznie od kilku lat bez względu na porę roku. Jakie jeszcze produkty są najchętniej kupowane jako prezent? Co kupują i ile wydają na prezenty świąteczne polscy konsumenci. Prezentujemy trendy zakupowe 2017.
9 powodów, dla których detaliści przenoszą się do chmury
Rynek
2017-12-14
Cloud - art. ekspercki
Kluczem do sukcesu okazuje się chmura obliczeniowa. Platforma, która łączy możliwości nowoczesnych systemów ERP, jak Microsoft Dynamics NAV z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie analityki czy sztucznej inteligencji – mówi Daria Widerowska, Marketing & PR Manager, IT.integro
Świąteczne ataki na sklepy internetowe - oszustwa, błędy, boty
Rynek
2017-12-14
F5 Networks - art. ekspercki
Dla klientów Święta to radosny okres. Dla przedsiębiorców to moment, w którym mogą boleśnie poczuć skutki swoich wcześniejszych niedopatrzeń. A dla hakerów to okazja, by sięgnąć do cudzej kieszeni. Oszustwa, błędy, boty i wszystko, czego się nie spodziewaliście.
Służba zdrowia staje się bardziej cyfrowa
Rynek
2017-12-14
1 | Wywiad - wideo
Nadchodzi cyfrowa rewolucja służby zdrowia. Dostaniemy e-receptę, elektroniczne zwolnienie lekarskie, a na wizytę będziemy mogli umówić się przez Internet – już w przyszłym roku nasza służba zdrowia stanie się bardziej cyfrowa. Z jakich e-usług skorzystamy?
Sztuczna inteligencja i zmiana paradygmatu cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-12-14
F-Secure - art. ekspercki
Leszek Tasiemski z firmy F-Secure podejmuje wątki związane ze sztuczną inteligencją (AI, artificial intelligence) i zmianą paradygmatu cyberbezpieczeństwa. tekście znalazły się informacje na temat cyberataków ingerujących w sztuczną inteligencję, przewidywania dotyczące ich ewolucji oraz informacje na temat nowych technik przeciwdziałania cyberzagrożeniom.
Strony: 1 z 751     1234...751 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówLeksykon GSM
Nie wiesz czegoś? Sprawdź hasła w leksykonie

|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|
M|N|O|P|Q|R|S|T|U|
W|X|Y|Z|0-9|

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 18
Ostatnio na forum
KarolSk Carrefour PRO - czyli smartfon na zakupach w Promenadzie
Po zwrocie \"nowe doznania zakupowe\" przestałem czytać. Ludzie z marketingu muszą coś koniecznie br...
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
Niektórzy liczbę 1000 zapisują jako \"tyś-onc\", tj. w skrócie \"tyś\", a później tłumaczą się tak j...
Test Huawei Mate 10 Pro - zniewala wyglądem i zaskakuje możliwościami
Podpisuje się pod komentarzem powyżej - plus dla Administratora...
Plus - Mikołajkowy upominek, czyli 50 proc. do doładowania
U mnie już nie ma śladu po bonusie - wszystko wykorzystane ;) Czekam na następną promocję - może z o...
Nowe funkcjonalności w mDokumentach na smartfonie
Dlatego nie ma sensu instalować takich protez. Po co to komu? Do czego? Żeby jeszcze bardziej pilnow...
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
\"tyś\" jest powszechnie przyjętym i używanym skrótem od \"tysiąc, tysięcy\". Więc czego nie rozumie...
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
A kogo on niby obraził i czym? Że napisał trochę prawdy o tych polaczkach cebulaczkach którzy tak si...
IPLA - ponad 90 kanałów, nowe stacje i treści w pakietach na święta
Korzystam z Ipli od niedawna i jestem zachwycony. Wcześniej podchodziłem z dystansem do playerów int...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne