REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Plus - smartDOM z nagrodą Effie Awards
Taryfy
2015-10-13
3 | Plus
W poniedziałek, 12 października br. podczas uroczystej gali jednego z najważniejszych konkursów branży reklamowej – Effie Awards – Grupa Polsat odebrała nagrodę dla programu smartDOM. Srebro w kategorii Telekomunikacja za wspólną kampanię „Oszczędzanie przez dodawanie” otrzymały Cyfrowy Polsat i Plus.
Internet mobilny - jakie częstotliwości mają operatorzy
Taryfy
2015-10-13
5 | UKE - raport
W związku z planowanymi badaniami jakości usług mobilnych, w szczególności dostępu do Internetu, warto mieć świadomość czego możemy oczekiwać od usługodawcy. Aby to wiedzieć, musimy najpierw zrozumieć, co nasz operator może nam zaoferować. Spójrzmy w takim razie, jakie zasoby częstotliwości mają poszczególni operatorzy i jakie technologie stosują w poszczególnych pasmach częstotliwości:
Dwudniowa przerwa w dostępie do Orange Finanse
Taryfy
2015-10-13
1 | Orange - komunikat
W dniach 17-19 października w związku pracami informatycznymi (w godzinach od 05:00 w dniu 17.10 do godz. 00:00 w dniu 19.10) zakres działania Orange Finanse będzie ograniczony.
BZ WBK - do 20 zł zwrotu za płatności BLIKiem
Taryfy
2015-10-12
1 | BLIK
Klienci Banku Zachodniego WBK, którzy nie testowali jeszcze płatności BLIKiem mają do tego okazję. Bank przygotował promocję, w której za płatności BLIK w terminalu POS lub w sklepie internetowym wypłaca nagrody w wysokości do 20 zł zrealizowanych płatności.
Plus na Kartę - 70 proc doładowania extra (aktualizacja)
Taryfy
2015-10-12
6 | Plus
W dniach 13-14.10.2015 r. w ramach Promocji „Jesienne doładowania”, każde doładowanie Plus na kartę o wartości od 50 zł do 99 zł brutto dokonane za pośrednictwem bankowości elektronicznej plusbank24.pl lub aplikacji mobilnej plusbank24 zostanie zwiększone o 70% doładowania extra.
WiFi Calling w Plusie - pierwsi chętni już testują (wideo)
Taryfy
2015-10-12
13 | WiFi Calling w Plusie
Pierwsi chętni mogą już prowadzić rozmowy głosowe wszędzie tam gdzie mają dostęp do sieci WiFi. Od kilku dni w sklepie Google Play dostępna jest aplikacja WiFi Calling+, dzięki której klienci Plusa mogą testować tę nowatorską usługę. Choć do testów zgłosiło się już kilka tysięcy osób, na stronie www.plus.pl/wificalling cały czas przyjmowane są zgłoszenia.
UPC sprzedaje swoje usługi w Nowym Sączu
Taryfy
2015-10-12
Taryfy
Już od dziś mieszkańcy Nowego Sącza mogą zamawiać usługi UPC w punkcie sprzedaży, usytuowanym w CH Gołąbkowice. Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s.
Plus - 10 GB gratis z Plushem na Kartę (wideo)
Taryfy
2015-10-12
Plush- 10 GB
Od dziś wszyscy klienci oferty Plush na Kartę mogą otrzymać 10 GB gratis. Skorzystanie z promocji jest bardzo proste, wystarczy: korzystać z Plush na Kartę i mieć włączoną jedną z promocji: „Internet, SMS-y i 9 gr/min", „Internet i SMS-y", „Rozmowy, SMS-y i 1 GB", „Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB".
T-Mobile na Kartę - 60 minut do wszystkich sieci dla wybranych
Taryfy
2015-10-10
8 | T-Mobile na Kartę
Od dnia 09.10.2015r. w T-Mobile dostępna jest Oferta „Zestaw usług: Więcej z T-Mobile z Pakietem 60 minut do wszystkich sieci” dostępna jest dla Użytkowników T-Mobile na kartę, którzy otrzymają od Operatora zaproszenie do skorzystania z Oferty.
Plus - Power LTE 2.0 tylko SIM + 3 miesiące gratis
Taryfy
2015-10-10
2 | Plus
Plus rusza, kolejną odsłoną mistrzowskiej oferty - Internet LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością. Nowa oferta to jeszcze większe podstawowe pakiety danych i sprzęty obsługujące technologię LTE. W ramach Promocji promocyjna opłata abonamentowa w planach cenowych Ja + Power LTE 30 GB, Ja + Power LTE 50 GB, Ja + Power LTE 80 GB oraz Ja + Power LTE 100 GB przez 3 pierwsze miesiące wynosi 0 zł.
Vectone Mobile w nieelegancki sposób zamknął biznes w Polsce
Taryfy
2015-10-09
30 | Vectone Mobile Polska
Zabawa w kotka i myszkę Vectone mobile Polska z klientami w Polsce trwa w najlepsze. Przypominamy, że ten międzynarodowy MVNO, od września 2012 roku kusi Polaków wejściem na rynek z jedną, niską stawką za połączenia i SMS do wszystkich sieci w Polsce oraz Internet. Teraz Operator od kilku dni ma zamkniętą stronę internetową, nie można zalogować się do sieci, milczy też Biuro Obsługi Klienta - informują Telix.pl Czytelnicy.
Orange/Nju: 5zł za doładowanie w sklepach Żabka i Freshmarket
Taryfy
2015-10-09
3 | Orange pre-paid
Kupując, w sklepach Żabka i Freshmarket dwa doładowania Orange/Nju - jedno za 50 zł drugie za 5 zł na jednym paragonie (jednocześnie), to za całość zapłacicie jedynie 50 zł a nie 55 zł. Promocja w Orange trwa do 20.10 lub do wyczerpania zapasów.
Plus - darmow.. nerka od Plusha
Taryfy
2015-10-09
7 | Plushowa nerka
W Strefie Plusha zawsze dzieję się coś nowego, szczególnie w październiku! Wystarczy tytlko mieć lub, jeśli z jakiegoś niezrozumiałego powodu jeszcze tego nie zrobiłeś, kupić starter Plush na Kartę. Następnie wyślij bezpłatnego SMS-a ze zgłoszeniem do promocji, doładuj swoje konto określoną kwotą i czekaj na zwrotny kod na darmową saszetkę typu „nerka".
Plus smartFIRMA 2 - jeszcze więcej korzyści dla biznesu (wideo)
Taryfy
2015-10-09
Plus
Od 8 października klienci biznesowi Plusa mogą korzystać z nowej, jeszcze lepszej oferty w ramach programu pozwalającego na korzystne łączenie usług i osiąganie dzięki temu oszczędności finansowych. smartFIRMA2 to więcej usług, które można połączyć, wprowadzenie nowych produktów i oferty oraz brak ograniczeń czasowych na ich dokupienie.
T-Mobile uruchamia elektroniczną gwarancję
Taryfy
2015-10-09
11 | T-Mobile Polska
W momencie objęcia sterów T-Mobile Polska zapowiadałem, że będziemy zmieniać się z myślą o naszych klientach – skupimy się na usuwaniu tych elementów oferty, które nie są zgodne z ich oczekiwaniami oraz będziemy starali się jak najbardziej ułatwić im korzystanie z naszych usług. Dziś wprowadzamy pierwsze zmiany - informuje Adam Sawicki Prezes T-Mobile Polska
Sawicki - znika 4gr za sprawdzanie stanu konta w T-Mobile na Kartę
Taryfy
2015-10-09
26 | T-Mobile Polska
Chcemy zmienić nasze postrzeganie i zaprezentować podejście proklienckie. Symbolicznym początkiem tego procesu będzie wycofanie od 20 października słynnych „czterech groszy”, czyli opłaty pobieranej za sprawdzanie stanu konta - zapowiada Prezes T-Mobile Polska Adam Sawicki.
Orange: szalone dni po raz kolejny
Taryfy
2015-10-08
Orange Polska
Ruszyła kolejna odsłona akcji – czyli Szalonych dni w Orange. Trwa ona tym razem do 14 października, więc macie jeszcze kilka dni. A naprawdę warto, bo tradycyjnie już ceny spadają, niektóre mocno.
MasterCard - bezpieczne, proste i wygodne płatności mobilne
Taryfy
2015-10-08
MasterCard o NFC
Już teraz za pomocą urządzeń przenośnych Polacy wydają ok. 1 mld zł rocznie, a kanał mobilny rośnie znacznie szybciej od, i tak dynamicznego, rynku e-commerce. We współpracy z MasterCard i dwoma operatorami telefonii komórkowej, płatności zbliżeniowe telefonem w technologii NFC oferuje swoim klientom już 10 czołowych polskich banków.
Strony: 1 z 513     1234...513 >>Ostatnie promocje

Ankieta
Orange nowe Smart Plany LTE?

Bardzo atrakcyjne
Raczej atrakcyjne
Taka sobie
Raczej nieatrakcyjne
Zdecydowanie nieatrakcyjne
Trudno powiedzieć


WynikiAnkiety

Głosów 171
Ostatnio na forum
Vectone Mobile w nieelegancki sposób zamknął biznes w Polsce
Zlozylem mailowo skarge do UKE. KAZANO MI ZŁOŻYĆ LISTEM POLECONYM REKLAMACJE NA ADREA FIRMY MUNDIO M...
Plus - darmow.. nerka od Plusha
Nerka to saszetka na komórkę, jakby kto nie wiedział ;). No ale cóż, bardziej mi odpowiada promocja ...
Plus - Power LTE 2.0 tylko SIM + 3 miesiące gratis
Zła nie jest, więc nie ma co \"przestrzegać\" przed Plusem. mają na ten moment najlepszą sieć, najwi...
Plus na Kartę - 70 proc doładowania extra (aktualizacja)
Dobrze że sprostowaliście, bo właśnie widziałem, że i z innych kont też się da doładować z bonusem. ...
T-Mobile uruchamia elektroniczną gwarancję
Myślał, myślał i wymyślił... Panie Sawicki z całym szacunkiem ale stać Pana na ambitniejsze projekty...
Filmowo-sportowy październik z IPLĄ
Ipla czasami potrafi uratować życie. Telewizor padł i dzięki ipli dało się mecze oglądać w porządnej...
Plus - smartDOM z nagrodą Effie Awards
A moim zdaniem program bardzo dobry. Sporo idzie zaoszczędzić. CP na tym zyskuje klientów i to znacz...
Strefa Plusha - darmowy dostęp do reality shows MTV
Nie sądziłem, że przejście do plusha tak mi się opłaci, co chwile jakieś promocje, bonusy i profity....
inkBOOK Classic: polski czytnik e-booków w przystępnej cenie
Powinien mieć podświetlenie. Poza tym jest OK. Szkoda że nie z androidem....
Internet mobilny - jakie częstotliwości mają operatorzy
Ciekawe jak to się zmieni po aukcji LTE ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne