REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Orange: zmiana w cennikach terminali dla Klienta biznesowego
Taryfy
16:25
Orange Open dla Firm - zmiany
Taryfy
16:15
Orange Finanse: produkty bankowe mBank
Taryfy
16:00
Orange
2 października br. oficjalnie powstanie mobilny bank detaliczny - Orange Polska i mBank - dla użytkowników smartfonów i tabletów. Usługi finansowe świadczone będą pod marką Orange. Przedstawiamy taryfę prowizji i opłat dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse.
Pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci - przedłużenie promocji
Taryfy
15:48
2 | Orange
W związku z tym, że Pakiet 1000 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce za 10 zł na 30 dni cieszy się nieustającą popularnością wśród klientów Orange na kartę promocja została przedłużona do odwołania.
Virgin Mobile daje jeszcze więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO - oficjalnie
Taryfy
11:29
5 | Virgin Mobile Polska
Większy pakiet internetowy, niższe ceny, więcej darmowych minut i… zupełna nowość – aparaty telefoniczne. Od teraz #CHCĘWSZYSTKO ma nowy wymiar. Operator powiększa pakiety danych internetowych – nawet do 10 GB. 19 PLN, 29 PLN i 59 PLN to ceny zmodyfikowanych pakietów dostępnych w ramach oferty Virgin Mobile. Do tego kupując starter Klienci mogą także nabyć smartphony w korzystnych cenach.
Co dalej z podatkiem od smartfonów i tabletów?
Taryfy
10:37
Rynek
Ministerstwo Kultury poinformowało, że nie podjęło jeszcze decyzji, co do objęcia tzw. opłatą reprograficzną m.in. smartfonów i tabletów. OZZ chcą obciążenia opłatą reprograficzną (za możliwość powielania utworów do prywatnego użytku) smartfonów i tabletów, organizacja branżowa jest temu przeciwna. Ma to być opłata od "piractwa".
Play: nowe pakiety DATA w roamingu w UE - dla wszystkich
Taryfy
08:58
Play
Play ma nowe pakiety DATA w roamingu w UE. W ramach nowych pakietów roamingowych w UE sami decydujecie ile chcecie przeznaczyć na korzystanie z Internetu w roamingu – po wykorzystaniu paczki, transmisja danych jest zablokowana. Usługa jest ważna od momentu aktywacji przez kolejne 14 dni. Operator obniżył również ceny minut w roamingu
Energia od Orange: szczegóły oferty
Taryfy
07:19
Orange
Od 1 października Orange Polska rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ci, którzy zdecydują się na naszą propozycję otrzymają rabaty i pakiety powitalne, dzięki którym zaoszczędzą nawet kilkaset złotych - cenniki i regulaminy.
Stanowisko Prezesa UKE w sprawie dostępu do RSS
Taryfy
2014-09-30
UKE
Stanowisko Prezesa UKE w sprawie realizacji obowiązku zapewnienia współkorzystania oraz dostępu telekomunikacyjnego do infrastruktury telekomunikacyjnej lub publicznej sieci telekomunikacyjnej wybudowanej w ramach regionalnych sieci szerokopasmowych.
Virgin Mobile Polska: nowe pakiety #wszystko
Taryfy
2014-09-30
4 | Virgin Mobile
Virgin Mobile Polska udostępnił już nowe pakiety w ramach oferty #wszystko. Dostępne są pakiety od 7 do 59 zł (49 zł przy przenoszeniu numeru), w ramach których otrzymujemy SMSy i minuty bez limitu i do 10 GB. Od teraz w pakiecie za 19 zł macie okrągłe 2 GB netu.
Darmowe WiFi dla mobilnych klientów Orange w całej Polsce
Taryfy
2014-09-30
2 | Orange FunSpot
Darmowe Orange WiFi dostępne jest dla klientów korzystających z abonamentowych usług telefonii komórkowej lub internetu mobilnego. Aplikację działającą w systemie android można ściągnąć ze sklepu Google Play. Pozostałe systemy operacyjne będą dostępne wkrótce.
Superoferta w programie smartDOM dla nowych klientów Plusa i CP
Taryfy
2014-09-30
6 | smartDOM
Od 30 września br. wszyscy klienci, poszukujący atrakcyjnej oferty usług łączonych, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu pozwalającej kupić drugi produkt za połówkę, a trzeci nawet za złotówkę.
Użytkownicy gotowi oddać dziecko za dostęp do publicznej sieci Wi-Fi
Taryfy
2014-09-30
1 | Raport
Z eksperymentu, który F-Secure przeprowadził wspólnie z Europolem, wynika, że konsumenci beztrosko narażają swoje dane osobiste i lekkomyślnie akceptują absurdalne warunki korzystania z sieci.
Tańsza energia od Orange Polska
Taryfy
2014-09-30
4 | Orange
Od 1 października Orange Polska rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ci, którzy zdecydują się na ofertę otrzymają atrakcyjne rabaty i pakiety powitalne, dzięki którym zaoszczędzą na rachunkach za prąd nawet kilkaset złotych. Największe korzyści można uzyskać łącząc zakup energii elektrycznej z co najmniej jedną usługą telekomunikacyjną Orange Polska.
Dostęp do Internetu nawet dla 6 mln europejskich domów dzięki systemowi bonów regionalnych
Taryfy
2014-09-30
Rynek
Koordynowany przez UE i wdrażany regionalnie system bonów Satellite Broadband Voucher Scheme może zapewnić dostęp do Internetu nawet 6 milionom gospodarstw domowych z całej Europy — tak uważają specjaliści z projektu Satellite Broadband for European Regions (SABER).
Z Nokią Lumia pizza tańsza (wideo)
Taryfy
2014-09-30
1 | Promocja
W ramach współpracy z Microsoftem PizzaPortal.pl ma dla Was specjalną ofertę. Możecie odebrać 30 zł na zamówienie online swojej ulubionej potrawy.
Doładowanie 30 zł w Nju.mobile
Taryfy
2014-09-30
3 | Nju.mobile
„Doładowanie 30 zł” to usługa umożliwiająca wszystkim Abonentom oferty nju na kartę doładowanie konta kwotą 30 zł. Doładowanie jest ważne tak długo, jak ważne jest konto Abonenta na połączenia wychodzące. Środki z doładowania są ważne bezterminowo zgodnie z regulaminem „po wieki”.
SkyCash z przekazami międzynarodowymi
Taryfy
2014-09-30
3 | SkyCash
SkyCash uruchomił SkyCash Express - nową usługę internetową, która pozwala na dokonywanie międzynarodowych przekazów pieniężnych w euro i funtach brytyjskich. Środki są dostępne natychmiast i można je wypłacać w złotówkach z bankomatów sieci Euronet na terenie całego kraju lub przelewać dalej, na inne numery telefonów komórkowych.
Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm: nowa oferta
Taryfy
2014-09-30
3 | Plus
Łącz usługi w biznesie i obniżaj swoje rachunki nawet do 0 zł. Wyjątkowa oferta Mikro Biznes PlusBanku i Plus dla Firm. Od 1 października klienci prowadzący działalność gospodarczą za każde 500 zł wydane kartą PlusBanku otrzymają 5% rabatu na abonament za telefon lub internet w Plusie.
Strony: 1 z 439     1234...439 >>Ostatnie promocje

Ankieta
Który rodzaj spamu w komórkach najbardziej Cię denerwuje ?

Powiadomienia z aplikacji
Niechciane reklamy w aplikacjach
Rozmowa telefoniczna z ofertą
SMS reklamowy
e-mail
Inne


WynikiAnkiety

Głosów 921
Ostatnio na forum
Virgin Mobile daje jeszcze więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO - oficjalnie
albo pakiet albo płać 29 gr za min połaczenia ... :-(...
Recenzja Ferguson FBOX: zmienia każdy TV w Smart TV
Po dzisiejszej aktualizacji xbmc działa ok, serwery do ściągania nawet poprawili, plik poszedł za pi...
Pierwszy Apple Shop w Polsce w Media Markt
Czy z okazji otwarcia Apple Shop będzie można sobie wygiąć iPhona 6+ ? ;)...
Analitycy - przychody Play wzrosną w bieżącym roku o 10-12 proc.
No proszę. Etam, pewnie są przekupieni. Ci analitycy rzecz jasna. ...
Apple karze niemiecki Komputer Świat za wideo z wyginaniem iPhonea
Do testów to sobie kupią i takie wariant jest wiarygodniejszy niż podkładane przez producenta specja...
buriedek Virgin Mobile daje jeszcze więcej w ofercie #CHCĘWSZYSTKO - oficjalnie
No teraz ta oferta prezentuje sie dobrze ;-)...
Plus odświeżył ofertę Power LTE
I jeszcze podniesiono cenę przy zakupie sprzętu....
Test Motorola Moto G: solidny średniak
no to juz masz moto g LTE 8gb w słuchawce rozszerzane o karty micro SD i łączność LTE...
Ostatnio wgrane Fotki
Nad stawem Wiewiór :) Zapomniany park

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne