REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Xperia XZ1 Compact w Plusie z piłkarską niespodzianką

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 27-09-2017 12:57
Już w najbliższą sobotę pojawi się kolejny hit tylko dla klientów Plusa: w prezencie od Sony do każdego smartfonu Xperia XZ1 Compact dokładana będzie oficjalna piłka UEFA Champions League od Adidasa. Smartfon będzie dostępny z abonamentem 49,99 zł miesięcznie w ofercie ratalnej za 248 złotych na start) i ratą 94 zł przez okres 24 miesięcy.

Przeczytaj pełny artykuł: Xperia XZ1 Compact w Plusie z piłkarską niespodzianką

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-09-2017 20:36
No to ja widzę tu kilka plusów. Sprzęt całkiem ok, Xperia to dobry sprzęt, wiadomo. Plus - też dobry operator, abonament u nich zwykle ma sens, wiadomo. Cenowo, źle to nie wychodzi. No i ten bonus - super piłeczka. Jak się ma dzieciaka, to to może być spełnienie marzeń. Taką samą piłkę kopią przecież Lewy, Messi i Ronaldo!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-09-2017 22:29
Nie dość, że mają ten telefon na wyłączność to jeszcze taki fajny gadżet dają Gdyby nie to, że mam jeszcze ważną umowę przez pół roku to pewnie bym się skusił.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-09-2017 13:46
A ja nie mam tego "problemu" Na dniach mam przedłużać i do tej pory wahałem się, czy zostać w Plusie. A teraz nie ma już wątpliwości. Synek koniecznie chciałby mieć taką piłkę!

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-09-2017 08:24
Szkoda, że tylko w abonamencie, chcę zmienić moją Xperię Z1 Compact z którą przez trzy lata użytkowałem i jestem z niej zadowolony , poczekam aż będzie można kupić normalnie za gotówkę.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt