REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: W Cyfrowym Polsacie pakiet Eleven Sports HD bez dodatkowych opłat

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 16-08-2017 14:23
ELEVEN SPORTSPrzez ponad tydzień, od 18 do 28 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie pakietu Eleven Sports HD, otrzymają do niego bezpłatny dostęp w ramach otwartego okna. Kanały będzie można oglądać zarówno na dekoderze, jak i mobilnie – na laptopach, tabletach i smartfonach – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (abonenci z aktywną opcją ON THE GO).

Przeczytaj pełny artykuł: W Cyfrowym Polsacie pakiet Eleven Sports HD bez dodatkowych opłat

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-08-2017 15:49
Cyfrowy Polsat jest po prostu najlepszy! Ma wszystko co trzeba: https://www.youtube.com/watch?v=gK3fS6jzR_Q

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-08-2017 08:11
cyfrowy polsat jest taki dobry że najpierw każe klientom kupować najdroższy pakiet albo płacić co miesiąc 15 złotych . następnie robią sobie jakieś zasrane otwarte okna i wszyscy mogą oglądać za darmo . niech się tymi elevenami użrą. ja po zakończeniu umowy z cp przechodze do nc plus tam przynajmniej nie zrobią mi otwartego okna z canal plus sport . jebie ten cały cyfrowy polsat.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-08-2017 20:38
Przecież nie dla Elevenów samych się kupuje Premium Max z Polsatu. Były znacznie tańsze opcje na wykup pakietu Elevenów. Poza tym, nie rozumiem tej postawy... Bo co mi niby zależy, czy ktoś inny ma przez tydzień opcję oglądania jakiegoś kanału, czy nie ma? Bez przesady... A operatorowi to się opłaca, bo przecież po każdym tego typu oknie nowi ludzie kupują sobie pakiet czy przechodzą na opcję z danym kanałem.

Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy