REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Virgin Mobile - abonament za 10 zł dla biznesu

Kan
Administrator

Posty 3086

Wysłano: 21-09-2017 11:49
Największy wirtualny operator kieruje swoją ofertę abonamentową również do klienta biznesowego. W abonamencie dla firm dostępna jest zarówno oferta indywidualna, jak również niedawno wdrożona opcja multi-SIM. Przedsiębiorcy mogą rozliczać do 20 numerów na jednej fakturze.

Przeczytaj pełny artykuł: Virgin Mobile - abonament za 10 zł dla biznesu

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 12:55
Ładnie, to Virgin teraz może rywalizować z mno. Pytanie, jak z szybkością LTE.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 14:22
Już to widzę.. te tłumy walące drzwiami i oknami.. Jaka firma będzie miała numer u wirtualnego opa??? Albo numer bez nolimit na stacjonarne dla kilku złotych oszczędności?? A gdzie telefony? Oferta biznesowa to nie tylko SIM.. I tak dla jasności.. Biznes nie patrzy na cenę bo to koszt do odliczenia więc??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 14:57
Jak rozmawiasz z kimś, to wiesz, czy dany numer jest obsługiwany np. przez Virgin, czy Play? Mały biznes patrzy na ceny bardziej niż klient indywidualny. A telefon może kupić w innej firmie i w całości wliczyć w koszty wtedy, gdy potrzebuje.

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 15:45
@K mały biznes? myślałem że sam zaliczam się do takich firm ale najwyraźniej muszę mieć wielką firmą według Ciebie. Dla mnie liczy się jakość połaczeń i zasięg a z tym jest problem w VM. Mieszkam w Krk a mimo to mam problem z zasięgiem Play i Plus. Po co mam więc się męczyć i szukać zasięgu? Muszę mieć zasięg i możliwość rozmowy bez przerw czy zakłuceń czego niestety ani Play ani VM mi nie gwarantuje. I wybacz ale chyba nie wiesz jak prowadzi się firmę..

Member

Posty 1450

Wysłano: 21-09-2017 18:32
Mała, jednoosobowa, ryczałtowcy, rzemieślnicy... Jest spora grupa przedsiębiorców, którzy już mają u MVNO telefony ;-)

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-09-2017 23:08
Od kilku lat korzystam z VIrgin. Jakość jest taka jak w Play, czyli dobra. LTE jest na nadajnikach Play. Poza miastem mam H+ TM albo Plusa. Problem jest tylko z obsługą. Jak coś padnie to nie ma z kim rozmawiać, na infolinię nie udaje się dodzwonić a na mejle odpowiadają po kilku dniach albo wcale. Więc mam kilka kart sim (jak coś padnie na jednej to zadziała druga), ale na ofertę biznes nie zdecydowałbym się. Muszą poprawić jakość obsługi klienta.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt