REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE

Kan
Administrator

Posty 3070

Wysłano: 24-10-2017 06:37
Virgin Mobile Polska oraz właściciel satelitarnej platformy Nc+ mają z Urzędu Komunikacji Elektronicznej zgodę na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej – dowiedział się rpkom.pl. Obaj MVNO działają w sieci P4 (Play).

Przeczytaj pełny artykuł: UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2017 09:13
A z czyich pieniędzy idą te dopłaty? Z naszych podatków?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2017 12:37
Nie mylisz się. Roaming jak w kraju wspiera podróżujących, a dopłaty operatora, który mu oferuje takie taryfy i to z podatków tego który z kraju się nie rusza. Tak czy tak, jak siedzisz w domu dostajesz podwójne. Ale wszyscy chcieli tak samo

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2017 09:14
Oj niech UKE wyda już wszystkim operatorom te pozwolenia, bo to bez sensu z naszymi operatorami w całej unii tylko nasi chcą jak najwięcej zarabiać na klientach, trochę godności by mogli zachować i nie prosić o to.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2017 13:35
Więc, jak to jest z tym roamingiem. Miała być konkurencja, a tutaj dopłaty, aby utrzymać cenniki. Czyżby w telekomunikacji nie działał wolny rynek?

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 448

Wysłano: 24-10-2017 14:01
Wszyscy będą mieli zgodę na te opłaty ale oberwie się tylko Plusowi bo jest we wszystkim pierwszy. Ale że Plus pierwszy wprowadził LTE to już mało kto pamięta. Na szczęście wszyscy pamiętają że Play reklamował fikcyjną sieć 4G która była tylko ściemą swojego czasu, choć dzisiaj nawet 1Mb można nawet wycisnąć z tego 4G.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 24-10-2017 19:35
Śmieszne i tyle.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-10-2017 06:01
Były achy i ochy, gdy wprowadzano roaming. Teraz okazuje się że wszyscy za to zapłacimy. Nawet ci, którzy nie mają telefonów. No cóż i narzeka się na socjalizm, w minionej epoce

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 30-10-2017 14:15
Mam nadzieję że z tym roamingiem to już na stałe. Teraz w wakacje przeszedłem do a2mobile i dzięki temu ze tam nie ma limitu na internet na social media, mogłem pracować zdalnie z Budapesztu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-11-2017 15:14
Tak, te pakiety u nich to najlepsze rozwiazanie szczególnie dla mnie a jestem blogerem.

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-11-2017 15:15
A jak to cenowo u nich? Jak się złapać na ten pakiecik?

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-11-2017 16:30
@tadek Albo za piątala to kupujesz albo dorzucjaą to w prezencie jak masz niewyczerpalne pakiety wykupione. Na stronie sprawdź z resztą, tam jest wszystko

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt