REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Topcom Butler 900

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 13-03-2007 19:58
Zestaw telefoniczny DECT - TOPCOM Butler 900 ze względu na specjalnie zaprojektowaną klawiaturę z dużymi przyciskami, duży i czytelny wyświetlacz oraz prostą obsługę jest przeznaczony szczególnie dla ludzi starszych i słabo widzących. W skład zestawu TOPCOM Butler 900 wchodzi aparat telefoniczny zintegrowany z bazą oraz dodatkowa bezprzewodowa słuchawka. TOPCOM Butler 900 umożliwia prowadzenie rozmowy w trybie głośnomówiącym zarówno z telefonu bazowego jak i ze słuchawki bezprzewodowej. Podłączenie dodatkowej słuchawki jest bardzo proste - sama nawiązuje łączność z bazą główną. Zestaw TOPCOM Butler 900 posiada szeroka gamę dzwonków polifonicznych i funkcję identyfikacji rozmówcy.
Funkcje: LCD, GAP, clip, tryb głośnomówiący, połączenia wewnętrzne, Caller ID, bateria

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Topcom Butler 900
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-04-2007 20:58
piszcie poprawnie instrukcje nie chrzaniąc, że sa poprawnie napisane a ja źle czytam, ; )

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-05-2007 17:02
Instrukcja napisana dośc jasno,co z tego jak słuchawka nie funkcjonuje.Wszelkie próby uruchomienia słuchawki zgodnie z instrukcją są bezskuteczne.Początkowo ikonka antenki mrugała,po naciśnięciu klawisza wł./wył. dzwonka wyświetlacz całkowicie przestał działac.Kto podpowie jak uruchomic sluchawkę?.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-11-2007 09:53
Witam,zakupilem wczoraj ten model aparatu,odnosnie telefonu przewodowego,nie mam wielkich zaszczerzen,ale jesli chodzi o sluchawke ladowalem ja zgodnie z instrukcja 12 godz.ale nadal wskazuje ze jest nie naladowana,chcialem ustawic date,to zaczelo mnie laczyc z ostatnim numerem,czy przy telefonie przewodowym ma byc caly czas podlaczony zasilacz? Prosze o jakies rady na ten temat.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2008 14:16
Chyba coś z tą instrukcją jest nie tak, nie można uruchomić słuchawki ani ustawić godziny, ten kto pisał instrukcję powinien chwilę pomyśleć nad tym, że telefon ma być używany przez osoby niedowidzące i słabosłyszące. Pomimo różnych prób i tak nie udało się nawiązać łączności pomiędzy słuchawką a aparatem bazowym. W sumie komplet jest zupełnie do kitu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-03-2008 10:26
co do stacjonalnego nie ma zastrzeżeń, natomiast nie działa słuchawka, proszę o podanie jak się włącza ten telefon bo jest pusty wyświetlacz, naładowany jest zgodnie z instrukcją i nadal nie działa, w instukcji ani słowa jak go włączyć:-((

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-05-2008 23:49
Z tego co czytam nie tylko ja mam niepowodzenia z tym telefonem.Myślałem ,że robię coś nie tak(nie działa słuchawka bezprzewodowa)-ale to chyba jakaś wada. Pytanie tylko po co ktoś to sprzedaje i dlaczego dystrybutor nic z tym nie robi.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-09-2008 15:57
Zgadzam się. Telefon i instrukcja to jakś paranoja. Nie wiem co mam zrobić z tym fantem. Teleton bezprzewodowy nie działa !!! Strzezcie się tego telefonu jak się tylko da ! Zastanawiam czemu firma nie reaguję i sprzedaje to g**** dalej.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-02-2009 11:29
nie działa słuchawka, więc w sumie jest to nie zestaw, ale jeden telefon, szkoda

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-10-2009 18:18
A u mnie zestaw działa, zarówno telefon stacjonarny jak i słuchawka. Jedyny mankament to słaba głośność słuchawki. Żeby było jako tako trzeba ustawić na maksimum.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-01-2010 12:36
Telefon Butler 900 to lipa wyrzucone ok 200zł w błoto ma wiele mankamentów odradzam jego zakup

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-12-2010 12:13
Witam, słuchawka nie działa gdy jest odłączony kabel prądowy od stacjonarki. Jak tylko został podłączony mignęło czerwone światełko ( n stacjonarnym w górnej częsci przesłoniętej białym plastikiem) i słuchawka zaczęła działać.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 10-09-2011 13:06
jednen szajs nie kupujcie tego kitu!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-11-2011 17:37
W środku faktycznie wygląda cokolwiek tandetnie (rozmontowywałem bo oryginalnie miał jeden z przycisków wciśnięty na stałe :-) ), ale co do niemożności uruchomienia słuchawki bezprzewodowej to nie potwierdzam. Uruchamiam właśnie koledze taki telefon, zrobiłem to zgodnie z instrukcją (angielską, nie wiem, może polska instrukcja gorzej to opisuje, nie sprawdzałem) i bez problemu udało mi się od razu zarejstrować słuchawkę w bazie. Zwracam uwagę że instrukcja rejestracji nie kończy się na krokach 2 i 3 (strzałka w prawo i gwiazdka), na następnej stronie są dalsze kroki - wybranie numeru bazy (1) i wpisanie PINu (domyślnie 0000).

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-01-2014 11:44
Mam ten zestaw od około dwóch lat. Pracuje idealnie. Nie miałam żadnych trudności z podłączeniem. Polecam.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt