REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Test TP-Link Neffos X1 Max ws. Xiaomi Mi6 - czyli smartfon na wakacjach

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 05-08-2017 08:05
Smartfony stały się bezapelacyjnie jednym z najważniejszych elementów wakacyjnego bagażu. Służą już nie tylko do komunikacji, ale również jako domyślne aparaty fotograficzne, według CBOS zdjęcia robi 62% użytkowników telefonów komórkowych. Stało się tak po części za sprawą mediów społecznościowych. W naszym teście pod lupę wzięliśmy smartfony TP-Link Neffos X1 Max i Xiaomi Mi6. Co wybrać?

Przeczytaj pełny artykuł: Test TP-Link Neffos X1 Max ws. Xiaomi Mi6 - czyli smartfon na wakacjach

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-08-2017 11:32
Jak zasięg sieci komórkowych? Który lepiej łapal zasięg?

Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3083

Wysłano: 05-08-2017 13:08
Oba pracowały jednocześnie na sieci operatora wirtualnego, który korzystał z roamingu Play. Czy była jakaś różnica, trudno powiedzieć. Jeżeli chodzi o rozmowy, to nie zauważyłem różnicy. Może minimalnie bardziej stabilne było połączenie LTE w TP-Link i. Ale ile to była zasługa operatora, a nie samego telefonu nie mogę stanowczo stwierdzić. Moim zdaniem przeciętny użytkownik nie zauważy różnicy. Andrzej

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-08-2017 11:41
Nawet fajnie obroniły się te smartfony. Xiaomi, wiadomo klasa sama w sobie, ale że TP-Link tak dobrze sobie poradził nie sądziłam. Aż mnie zaciekawił.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt