REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 4: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Test LG Renoir (KC910)

Kan
Administrator

Posty 3095

Wysłano: 06-12-2008 12:00
LG Renoir (KC910) jest następcą telefonu LG Viewty, test można przeczytać Tutaj. Od starszego brata KC910 różni się lepszym aparatem cyfrowym, który został wyposażony w najnowsze funkcje multimedialne oraz otrzymał bardziej intuicyjny interfejs użytkownika. Widać, że firma na poważnie zabrała się za komórkowy wyścig na megapiksele, który zdaje się nie mieć końca. Następca Viewty umożliwia także wykorzystywanie technologii 3G HSDPA (7,2 Mbps) i Wi-Fi oraz nawigacji satelitarnej GPS (A-GPS).

Przeczytaj pełny artykuł: Test LG Renoir (KC910)

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2008 15:53
dostępny u operatorów ??? na pewno nie w Erze - od 27.11 próbuję go kupić i nic - nie ma , nie mieliśmy , nie wiemy kiedy będzie itp. w mediamarkt itp też go nie ma a na allegro nie kupuje telefonów ))

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 4434

Wysłano: 06-12-2008 19:36
Rozumiem, że standardowa 3-stronicowa objętość testów Telixa nie pozwala wspomnieć o wszystkich funkcjach sprawdzanego telefonu, ale pewne z nich są bardzo ważne a ich istnienie lub brak może wpływać na decyzję kupna. Np.: - Czy dyktafon nagrywa także rozmowę telefoniczną, jeśli zostanie włączony w trakcie jej prowadzenia i czy to włączenie można przypisać/ustawić pod jeden konkretny klawisz? - Czy są profile sygnałów dźwiękowych i czy można je ustawiać w trybie czasowym, tzn. tak, aby o danej godzinie, np. po skończonym zebraniu, automatycznie ustało wyciszenie i nie przeoczyć dzwoniących? - Czy są instalowalne jakieś programy nawigacyjne chodzące na własnych mapach bez kosztownych połączeń danych? - Jak łatwo/szybko zaimpletowany A-GPS odszukuje satelity? - Czy są instalowalne jakieś programy do voip np. fring lub podobne, które łączą rozmowy nie tylko przez wifi ale też EDGE/UMTS/HSDPA? - Jaką ma czułość w porównaniu do innych fonów tej klasy? - Jaką ma jasność i czytelność ekran dotykowy, szczególnie w dzień przy świetle słonecznym? OK, zostańmy na razie przy tych punktach. Jak zwykle cenię sobie obiektywizm testerów, którzy śmiało piszą także o mankamentach, jak choćby prawie 7-sekundowa zwłoka między wciśnięciem spustu migawki a jej strzałem uwieczniającym kadr obiektywu. To faktycznie porażka. Oby relacja Kana zmobilizowała producenta do naprawy mankamentu. Może software-rowo dadzą radę?... Pozdrawiam.

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3095

Wysłano: 07-12-2008 12:56
Dziekuję za pytania. Telefon dostałem na weekend i trudno było mi się odnieść do wszystkich funkcji. Te pytania pozwoliły mi na uzupełnienie testu. Zapraszam do lektury. Dodałem także wideotest w trzeciej części - Tabela wyników, mam nadzieję, że odpowie na niektóre pytania. Pozdrawiam Andrzej

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2008 19:25
- Czy dyktafon nagrywa także rozmowę telefoniczną, jeśli zostanie włączony w trakcie jej prowadzenia i czy to włączenie można przypisać/ustawić pod jeden konkretny klawisz? Zacznijmy od tego ze na zdjeciach nie ma grty sim wlozonej to uwazam ze ten telefon nie byl anir razu do dzwonienia uzyty podczas testu

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2008 20:07
ja dodam jeszcze pytanie o soft do nawigacji jaki to obsłuży. Bo póki co LG nie znalazłem na liście telefonów obsługujących np. NaviExperta...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-12-2008 15:45
Czyli test napisany po 2 dniach używania telefonu. Pięknie... i wiarygodnie.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-12-2008 11:29
wiesz, Padre, jeśli ktoś ma stale do czynienia z takim sprzętem, to wie na co ma zwracać uwagę i 2 dni mu w zupełności wystarczą na zapoznanie się z jego mozliwościami. amatorowi i tydzień nie starczy na "rozkminienie' takiego zaawansowanegop telefonu, ale Kan jest chyba raczej fachowcem, nie? więc nie podważałbym rzetelności testu krótkim czasem testowania

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2008 14:54
Niezły gigant z tego Renoir, zastanawiałem się nad jakimś smartphonem i mam kolejną opcje do rozważenia.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2008 16:49
Żenada człowieku wstawiłeś filmy w których pokazujesz jaka lama z ciebie obsługa ku rysikiem kpiną wyśmiać ciebie to mało wielki tester. Kpina.

Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3095

Wysłano: 19-12-2008 09:16
Zostałem krytykowany. Oky zawsze można, ale czy zawsze jest to sprawiedliwe? Pierwsza sprawa bardzo trudno pisze się rysikiem pod kamerką filmującą, aby obraz był czytelny dla odbiorcy. Kolejna, to niestety, ale panel dotykowy ma ograniczenia, chodzi o wzrok - musi być dobry, powiem ze zwględu na małe obszary, które należy dotykać rysikiem bardzo dobry. Tu na moje usprawiedliwienie niech wpłynie fakt, że po 3 operacjach na oku (odklejenie siatkówki) mam soczewkowość i zaburzenia kierunkowe, co powoduje, że czasem trudno mi obsługiwać funkcje dotykowe. A do tego dochodzi stres filmowania. Wiem, że nie jest to usprawiedliwienie - jak sie czegoś nie potrafi lepiej niech się tego nie robi, ale obiecałem kiedyś jednemu z naszych Czytelników, że w testach pojawią się filmy pokazujące sprzęt i chcę dotrzymać danego słowa, chociaż czasem mogę przeczytać taki komentarz *tom. Pozdrawiam Andrzej

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2008 18:20
super telefon

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-12-2008 10:06
Ładnie, ładnie. jak dotąd byłem za telefonami z "jednoręczną" obsługą, ale pewnie chętnie zmieniłbym przyzwyczajenia jakbym dostał tego Renoir'a, a ośmiu megapikseli to ja w cyfrówce jeszcze nawet nie mam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-12-2008 11:00
Super sprzet mam od kilku dni ,jakosc wykonania ,przejrzystosc obsługi o niebo przewyzsza n82 ktora miałem wczesniej.Aparat lepszy od n82 ale słabszy xenon

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-12-2008 11:47
Kan pytanko na temat GPS. Rozumiem że posiada moduł wbudowany ale jak on działa, czy coś ala n95 gdzie wskazuje twoja pozycję na ściągniętych mapach. Czy może pokusili się tam o WayFinder gdzie można wyznaczyć trasę. Pozdrawiam.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-12-2008 15:18
tel bardzo fajny urzekł mnie i to bardzo szczególnie przez wyświetlacz lubię jak jest duży czytelny i wyraźny i na dodatek z dotykiem chciała bym sobie go zakupić ale nie stać mnie poczekam z pól roku może stanieje

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-12-2008 22:25
Bardzo interesuje mnie czy do telefonu można zastosować Automapę lub inne mapy np. TomTom?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-12-2008 16:10
mi sie bardoz pododba ten telefonik, jest swietny szkoda tylko ze nie ma WiFi, ale da sie bez tego zyc reszta jest sweitna !!!! chetnie go kupie jak bedzie w Polsce, a moze juz jest?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-12-2008 23:25
sebaa, ależ on ma Wi-Fi

Niezarejestrowany

Wysłano: 19-12-2008 16:12
heh seba przeciez ten telefon ma WiFi, i jest juz do kupienia w polsce !! hehe swietny jest kupiłem go przed tygodniem nie moge rpzestac pracowac na nim zdjecia rewelacja

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2008 19:32
Test mi sie podoba, ma pewne mankamenty jak wszysko, ale bardzo irytują mnie ludzie którzy "jadą" po autorze. Jesteśćie tacy idealni? Płacicie siano za wejscie na strone? Czy zawierający "wszystko" test nie byłby za dlugi???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-12-2008 16:34
mam go już tydzień jeat fajny prosty w obsłudze i ma świetny aparat. Z kartą 8 giga jest konkuręcją dla OMNI.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-12-2008 19:54
Właśnie wyszła informacja od NaviExpert o testach nad LG Renoir przy stosowaniu ich oprogramowania. Tutaj info: http://www.naviexpert.pl/o-firmie/aktualnosci/ czytaj/artykul/wersja-beta-na-telefon-lg-kc910-ren oir.html?cHash=5165716482

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-12-2008 01:19
W Orange jest już dostępny :-) Odbieram go 16 stycznia

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-12-2008 23:29
Nie wiem skąd u autora testu wzięła się ta 7 sekundowa zwłoka przy robieniu zdjęć. Robiłem nim zdjęcia w dość trudnych warunkach i nigdy tyle nie czekałem na migawkę. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony aparate, foto i jego funkjami.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-12-2008 15:22
Mi ten test dużo pomógł, pokazanie prawie wszystkich funkcji telefonu w 4min super, niech Pan nie zwraca uwagi na kogoś kto pisze "Żenada człowieku wstawiłeś filmy w których pokazujesz jaka lama z ciebie obsługa ku rysikiem kpiną wyśmiać ciebie to mało wielki tester. Kpina." bo to szkoda wogóle z takimi ludźmi rozmawiać. Mam pytanie do osób które używały już ten telefon czy poprawiono ustawienia balansu biel bo w ku990 to nie było praktycznie różnicy czy ustawiło się światło żarówkowe czy dzienne i w jakiej rozdzielczości można zrobić zdjęcia w trybie w którym telefon w szybkim czasie robi 9 zdjęć???

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 28-12-2008 19:48
Dobrze że jest dostępna nawigacja GPS NaviExpert na tym telefonie. Będzie można dzięki temu omijać korki samochodowe.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 29-12-2008 13:44
Świetny telefon. Jest w nim wszytsko no i teraz jeszcze navi mmmm

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 01-01-2009 19:51
No ok, aparat jest - ale ze słabą lampą, co jednak mogę przeboleć. Czy odnośnie aparatu ktoś mógłby potwierdzić że od momentu naciśnięcia spustu do wykonania fotki mija aż 7 sekund? Druga sprawa - jak napisał wcześniej LesH, czy jest możliwość nagrania rozmowy tel. podczas jej prowadzenia? Naviexpert jest, ale czy będzie automapa? Tel nie ma mini jacka, a kabel "przejściówka" jest podobno niewygodny i za długi, ale myślę że to kwestia dokupienia krótszej przejściówki W jednej z recenzji na youtube'ie facet mówił o słabej przeglądarce internetowej, czy na renoira dostępne są jakieś inne przeglądarki?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-01-2009 13:38
Nie to nie prawda moze przy pelnej obladowanej 8 gb karcie ale przwaznie to jest chwila i zdjęcie zrobione, co do mapy ciezko mi powiedziec wiem ze da rade na mapach googla jechac(ma wlasny modol) co do lampy to jest xenonowa i jest na prawde niezla, o co do przegladarki ja nie narzekam na nia ale ew opera mini, pozdro

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-01-2009 18:12
7 sekund to nie prawda telefon robi fotke od razu w ciagu sekundy. jedno co jest lipne w tym tel. to ze zamula bardzo przy otwieraniu folderow ze zdjeciami lub muzyka. mam tel. z orange i z karta 1gb. A zastanawiam sie jak bedzie chodzil z karta 8Gb.

Cytuj Odpowiedz

Administrator

Posty 3095

Wysłano: 06-01-2009 16:58
Jeżeli jest mowa w teście o czasie zrobienia zdjecia to należy brać pod uwagę cały cykl, nie tylko samo naciśnięcie migawki. Zaczyna się od naciśnięcia zklawisza wywołującego aparat poprzez ustawienie ostrości do zapisania zdjecia i gotowości aparatu do drugiej fotki.

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-01-2009 20:20
Mam telefonik z orange kupiłem karte 8gb 6class mi nie zamula fotki i muzyka odrazu sie wczytuja nawet w duzej ilosci z folderow.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-01-2009 21:32
a co oznacza to 6class?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-01-2009 10:54
Prędkość transferu 6class to bodajże 6MB/s, do każdego telefonu polecm, a z tym tworzy niezła parkę, jeżeli chodzi o zapis pliku myku cyku i jest;]

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-01-2009 13:05
witam. fajnie pieknie ale ponawiam pytanie które tu już padło kilka razy a nikt nie potrafił odpowiedzieć. czy mozna zainstalować jakąś mapę i z niej korzystać bez łączenia się z internetem? bedę wdzięczny za odpowiedź.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-01-2009 15:14
Dopiero co go dostałem najprawdopodobniej da rade ściągnąć mapy googola i łączyć się przez moduł. Zaglądaj tutaj na pewno odpisze jak do tego dojdę.

Strony 1 z 4: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy