REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: T-Mobile na kartę: 2 x więcej po każdym doładowaniu: Regulamin

Kan
Administrator

Posty 2318

Wysłano: 25-05-2012 07:53
logo T-MobileWarunki Oferty promocyjnej "2x Więcej na konto" dla Użytkowników T-Mobile na kartę. 2x Więcej na konto to od teraz stała oferta dla użytkowników T-Mobile na kartę, w której Operator podwaja każde doładowanie, niezależnie od kwoty i częstotliwości doładowań.

Przeczytaj pełny artykuł: T-Mobile na kartę: 2 x więcej po każdym doładowaniu: Regulamin

Zarejestrowany użytkownik

Posty 745

Wysłano: 25-05-2012 08:16
Czyli te promocyjne złotówki można wydać na wszystkie usługi i będą one w pierwszej kolejności pobierane z konta, tak?

Cytuj Odwiedź stronę usera Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 08:31
A na mixie tez dziala?

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 745

Wysłano: 25-05-2012 09:08
Nie działa. Tylko w ofercie na kartę. I na poniższe pytanie już sobie odpowiedziałem ;-)

Cytuj Odwiedź stronę usera

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 09:10
Czyli wszystko jasne. Oferta dla klientów któzy bardzo dużo dzwonią i często doładowują konto. Złotówki wykorzystywane po zużyciu kwoty z konta głownego chyba że dotyczą MMS i pakietów na transmisję danych.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 09:56
Żeby mieć tanio trzeba regularnie doładowywać, a to zaczyna przypominać MIX'a niz typowego tak-Tak'a.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 11:10
Ja tam nie narzekam, i tak stosunkowo często doładowuje swoje konto więc taki bonus to idealna sprawa dla mnie. Fajne w tym to jest że z tego dodatkowego konta można dobrać na pakiet netu. I mieć praktycznie pakiet danych za darmo.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 11:15
Tak zupełnie przy okazji aktywując tą promocję deaktywuje się promocja konta ważnego przez rok i wraca się do starych zasad przedłużania konta. Regulamin nie wspomina o tym, czy deaktywując promocję podwajania wraca się do konta ważnego przez rok

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 11:20
W przypadku Klientów korzystających z taryfy Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot lub Hot, aktywacja Oferty powoduje automatyczną dezaktywację oferty „Rok ważności konta po każdej rozmowie”. W przypadku Klientów korzystających z taryfy Happy oferta „Rok ważności konta po każdej rozmowie” nie jest dezaktywowana uwaga!!!!!!!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 3625

Wysłano: 25-05-2012 19:38
To bardzo istotna informacja, o ile prawdziwa. Skąd to wiesz? Które punkty regulaminu o tym traktują?

E-Mail Cytuj

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-05-2012 17:36
Moim zdaniem promocja zrobiona po to, aby często doładowywać konto. Jednym słowem, promocja kiepska. Dlaczego, a no dlatego, że traci się roczną ważność konta, a na dodatek pierw wykorzystywane są środki na głównym koncie. A bonusowa kwota jest ograniczona czasowa. Czyli ładujemy za 50 zł dostajemy gratis 50 złotówek ważnych 21 dni, ale i tak będą nam pobierać jak będziemy dzwonić z głównego konta. Czyli musimy wygadać te nasze załadowane 50 zł w ciągu 20 dni, żeby ten jeden dzień został na wygadanie tego bonusu, no chyba że załadujemy znowu za jakąś kwotę. Za dużo minusów, a dwa największe to: krótki czas trwania ważności bonusowych złotówek i wykorzystywanie pierw pieniędzy z głównego konta. Ja dziękuję za taką promocję.

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 745

Wysłano: 25-05-2012 21:12
Dokładnie, ta oferta ma wymusić jedynie częste doładowywanie, więc jest na niekorzyść dla przeciętnego użytkownika. No chyba, że ktoś wydaje co miesiąc około 60 złotych, wtedy ta oferta jest opłacalna, bo nawet 50 złotych to za mało. Ponieważ starczy na 21 dni... Oferta dla bogaczy, a bogacza stać, żeby doładowywać powyżej kwoty 60 złotych.

Cytuj Odwiedź stronę usera

Posty 3625

Wysłano: 25-05-2012 19:44
Promocyjny 'dubel' w wersji max (od 25 zł) ważny do 3 tygodni??? Co tak długo? Mogli dać 3 dni

E-Mail Cytuj Odpowiedz

Posty 297

Wysłano: 25-05-2012 20:10
Naliczanie minutowe ! Regulamin chyba do dłuższego studiowania. Zakręcony strasznie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-05-2012 10:34
Oferta nic nie warta, mam Tak Taka w ,,zawieszeniu" jako awaryjnych po Ply-u. Myślałem że teraz go odwieszę ale jeszcze nie teraz. Myślę że kiedyś T-Mobile pójdzie po rozum do głowy i da prawdziwą promocję, na razie to szukają Frajerów. Pozdrawiam.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-05-2012 11:25
Nie dość, że tracimy roczną ważność konta, to wykorzystywane są w pierwszej kolejności środki na głównym koncie! A do tego wszystkiego jeszcze, bonusowa kwota ma tylko ważności maksymalnie 21 dni! Czyli trzeba się spieszyć, żeby wygadać wszystko na swoim koncie, bo inaczej dodatkowe minutki nam przepadną. Ha...kiepska promocja.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-11-2012 11:41
Ta promocja jest do bani. Nie dość, że okres na wykorzystanie bonusu to tylko 21 dni to jak mile poinformowała mnie Pani w salonie można go wykorzystać na co się tylko chce.. dowolne pakiety, minuty, smsy itd. ALE!! Zapomnijcie, że coś z tych pieniędzy wykorzystacie po przekroczeniu granic RP. Bonus ważny na co chcesz ale tylko w kraju. Gdyby babka w salonie doprecyzowała to odwróciłbym się na pięcie i poszedł gdzie indziej!! Nabijanie klientów w butelkę!!!!!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-11-2012 11:50
to jest chyba logiczne ze nei za granice? Doczytaj jeszcze regulamin bo tam jest napisaneo ile sie nie myle ze najpierw schodzi ci kasa z twojego konta a potem z promocyjnego. ( ktos to potwierdzi?)

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-11-2012 13:27
XXXX tak jest, aczkolwiek wyjątkiem od tej reguły sa pakiety internetowe, które schodzą zawsze najpierw, ze środków promocyjnych także nie jest źle i można można trochę skorzystać.

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-07-2013 20:13
Mam pytanie czy wiecie może jakie są kody np ma smsy czy minuty żeby wogólę cokolwiek uaktywnić? bo nie bardzo mogę to znaleźć

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt