REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: T-Mobile na kartę - Podwójne doładowanie po doładowaniu dla wybranych

Kan
Administrator

Posty 3044

Wysłano: 07-10-2017 21:16
T-Mobile na kartęZ Oferty „Podwójne doładowanie po doładowaniu" może skorzystać Użytkownik T-Mobile na kartę, korzystający z taryfy Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot, blueconnect starter, internet na kartę blueconnect, który w terminie obowiązywania Oferty otrzyma od Operatora zaproszenie do skorzystania z Oferty.

Przeczytaj pełny artykuł: T-Mobile na kartę - Podwójne doładowanie po doładowaniu dla wybranych

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-10-2017 21:30
"dla wybranych" jeden z powodów dlaczego im podziękowałem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 07:46
Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi " do stołu". Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 18:50
ja nie czuje sie wybrany a otrzymałem takiego smsa. Dwa tygodnie temu przeszedłem do nich. Czuje sie wybrany ,,inaczej" bowiem nie dochodzą do mnie mmms-y ))

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-10-2017 10:21
Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika, Czyli to znaczy, że jak doładuję za 100 zł, to podwójnie 200 zł będzie ważne 30 dni, a po 30 dniach z powrotem będzie 100 zł? Na cykliczne opłacanie po 25 zł na miesiąc nie nadaje się.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt