REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: T-Mobile na kartę - 100 dni i rok ważności konta po doładowaniu

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 07-10-2017 21:27

Przeczytaj pełny artykuł: T-Mobile na kartę - 100 dni i rok ważności konta po doładowaniu

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 07:44
Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi " do stołu". Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 08:13
jaki operator, tyle klientów xoxoxo

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 09:44
Widzę telix.pl nieźle jest sponsorowany przez T-mobile. Wstyd!!! Cztery artykuły pod rząd, jeden za drugim o tym jaką cudowną ofertę ma ten operator. Jako długoletni czytelnik proszę o obiektywność!! (No chyba, że Kaczor to i tu już zawitał!!). Można było wszystko ładnie ująć w jednej pozycji, a nie rozwalać na cztery mniejsze prowadząc tym samym do "spamu" na stronie głównej i widok 4x pod rząd logo operatora. Reklama jak nic. Szkoda. To już nie ten telix sprzed 10 lat. Obiektywność i rzetelność Panie i Panowie!!!!

Cytuj Odpowiedz

Member

Posty 1448

Wysłano: 08-10-2017 11:55
Myślisz? Ja nie sądzę... A oferta jest nowa. Można nie pisać. Ktoś o niej wiedział? Jakaś reklama płatna się ukazała w radiu czy telewizji?

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 12:37
@Attention. Według mnie to pisanie o tych promocjach jest antyreklamą. Gdy klient T-Mobile dowie się, że istnieje taka promocja a nie dane będzie mu z niej skorzystać to go tylko zniechęci do sieci. Przynajmniej tak było w moim przypadku podwójnych doładowań.

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 12:10
@Mobi a ja współczuje Tobie, bo bardzo słabo idzie Ci to kopiowanie i wklejanie ja osobiście nie mam nic do TM, jestem u nich już max czasu, dają nowe dobre ofy i jest spoko

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 12:20
Zapewniam Ciebie że to kopiowanie idzie mi świetnie. A Tobie współczuję wyboru sieci.

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 14:25
Pewnie kolejne T-oszustwo. Radzę dokładnie czytać ich regulaminy. Ja się już wyleczyłem z T-cwaniactwa ich sieci.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-10-2017 20:19
Niech zapraszaja,ale już im podziękowałem

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-10-2017 21:56
Kiedy wkońcu wywalą pomysłodawcę chorych promocji na zaproszenie? Od razu mam ochote zmienić operatora.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt