REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: T-Mobile - Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych

Kan
Administrator

Posty 3086

Wysłano: 05-12-2017 07:08

Przeczytaj pełny artykuł: T-Mobile - Podwójne doładowanie na mikołajki dla wybranych

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 09:21
Nic nie warta promocja, czytajcie regulamin. Znowu szukają łosia.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 10:15
...a w regulaminie pkt. 2.4.3. "Może być wykorzystana w ciągu 30 dni, od momentu dodania promocyjnego doładowania do konta Użytkownika". Szkoda bo już miałem doładować. Kiedyś te promocje były ok, a teraz to jest jakiś kiepski żart.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 10:48
BRAK SŁÓW. PO PROSTU GŁUPKI

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 10:58
Promocja nie do wykorzystania jezeli masz jakikolwiek pakiet no-limit. Pieniądze przepadają po 30 dniach, można za nie kupić tylko minuty rozmów i SMS. Nie można zapłacić nawet za 25 zł pakiet no-limit ani za MMSy.

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 11:05
ja skorzystam z oferty , potrzebuhe wlasnie najbardziej na rozmowy

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 15:20
Bombardują mnie SMSami "Czy nie zapomniałeś o mikołajkowej promocji..." Ale ja mam Frii i rozmowy, SMS 10 GB internetu na 30 dni. Za te 50% doładowania nie mogę zapłacić za MMSy, za dodatkowy internet, za następny miesiąc Frii. W moim przypadku cała kasa z promocji przepadnie bo regulamin jest tak cwaniacko skonstruowany, że nie mogę skorzystać nawet wysyłając MMS z życzeniami na święta. Niech się timobajlują...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 18:10
Beznadziejne i prymitywne naciąganie,

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-12-2017 21:02
właśnie pozbyli się klienta

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2017 08:20
Kiedyś to były prawdziwe podwójne doładowania, a od jakiegoś czasu to tylko te zasr..e promocyjne złotówki ważne 30 dni... Szkoda słów.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2017 16:54
A zaakceptuje to zaraz jedno po drugim chodzi o załadowanie np: za 5 i od razu po tym za 25 czy to przejdzie czy trzeba poczekać na potwierdzenie o pierwszym ?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-12-2017 17:42
Przegieli z tą "promocją" stracili klienta... mam frii i nie mam jak wykorzystać tych złotówek

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 07-12-2017 10:29
Pewnie nie jedna osoba nie doczyta regulaminu i się na tej "promocji" przejedzie... Przez takie promocje tracą klientów...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-12-2017 00:37
Serio nie można wykorzystać tego na mms-y? W regulaminie pisze, że można - punkt 2.6 "Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce i w strefie roamingowej 1A oraz SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A, nie można wykorzystać na numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę."

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-12-2017 12:42
Doładowałem za 50 ale kasuje mnie normalnie z konta.Czyli to oni mnie załadowali?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-12-2017 00:50
W "Warunkach... " jest pkt 2.5., który brzmi: "Promocyjne Złotówki przyznane w ramach Oferty są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych (PLN)". I mimo codziennego korzystania z telefonu w ofercie 1 zł dziennie, T-mobile ściąga mi nie z kwoty promocyjnych złotówek, a z konta zasilonego przeze mnie. Czyli przyznane "promocyjne" złotówki to nic innego jak złotówki wirtualne, nie do wykorzystania. I tak trzymać T-mobile. I dalej kombinować, jak kolejnych łosi nabijać w butelkę. Brawo T-mobile, ale nie ja.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt