REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Swissvoice Avena 135

maar
Administrator

Posty 118

Wysłano: 16-08-2004 14:27
Dzięki funkcji CLIP na ekranie tego telefonu wyświetla się numer dzwoniącej osoby. Podświetlany na pomarańczowo wyświetlacz mieści 4 linie tekstu. Aparat umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS.
Funkcje: tryb głośnomówiący, podświetlany, graficzny wyświetlacz, CLIP, listy połączeń odebranych i nieodebranych, możliwość montażu na ścianie, Obsługa SMS*, multibase:4, baterie 600 mAh NiMH,

Przeczytaj pełny opis tego modelu: Swissvoice Avena 135
Cytuj Strona www

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-09-2004 14:27
Aparat bardzo dobry, łatwy w obsłudze. Dobrze "leży" w dłoni. Wyświetlacz czytelny. Proste i łatwe w obsłudze menu. Polecam.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-12-2004 20:59
Bardzo fajny telefonik, Tylko dzwoniki nie są zbyt ładne ale tak po za tym wszystko O.K. polecam

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 27-06-2005 20:08
Używałem wiele telefonów DECT i muszę przyznać że firma swissvoice przyłożyła się, ich telefony wygladają solidnie, są funkcjonalne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe (kilka razy mi upadł, pozatym mam małe dziecko a ono kocha się nim bawić). Telefonów swiswoice używam od kilku lat w domu i firmie i tylko raz musiałem wysłać do naprawy gwarancyjnej {z mojej winy } Serwis okazał sie bardzo szybki i żetelny, a telefon naprawił na gwarancji. Polecam te telefony a w szczególności avene 138 i euita 535.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-08-2007 11:09
Niestety nie jest prawdą, że ma pamięć rozmów odebranych. Pamięta tylko nieodebrane i ostatnio wybierane. Szkoda, bo czasem dzwoni klient i odruchowo wydaje mi się, że skoro się wyswietlił numer to nie muszę go pytać, żeby oddzwonić, a tu kicha. Menu tez nie za bardzo wygodne. Reszta OK, zwłaszcza zasięg bardzo dobry (mam duży dom i grube ściany).

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-04-2009 21:33
witam mam problem zazalogowaniem sie nie wiem co sie stalo kompletnie miga mi ciagle ,,zaloguj sluchawke''daje 0000 zera i nic nie che sie zalogowac..prosze o pomoc

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 7

Wysłano: 19-09-2009 21:09
Miałem go jakieś trzy lata, i pewnie jeszcze bym go miał, gdyby się nie popsuł. Fajny telefon. Nie ma się czego przyczepić.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-07-2011 12:32
CZEŚĆ MAM PROBLEM Z TYM TELEFONEM PONIEWAŻ DO MNIE MOŻNA DZWONIĆ I ROZMAWIAM , NATOMIAST JA NIGDZIE DZWONIĆ NAJPRAWDOPODOBNIEJ JEST BLOKADA KLAWIATURY PRÓBOWAŁEM JUŻ TEGO KLUCZYKA I NIC JAK BY CO NAPISZCZE PROSZE!!!!!!!!!POZDRAWIAM

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt