REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: Spółdzielnie hamują inwestycje światłowodowe Orange

Kan
Administrator

Posty 3083

Wysłano: 11-08-2017 11:26

Przeczytaj pełny artykuł: Spółdzielnie hamują inwestycje światłowodowe Orange

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-08-2017 12:07
A może chodzi o to, że mieszkańcy maja juz u siebie na klatce wstrętne kable i puszki właśnie 2 operatorów i nie chcą kolejnych, bo tak naprawdę cena nowego operatora nie jest konkurencyjna? Tak jest y mnie. Są kable/puszki UPC oraz Netia na infrastrukturze Aster. Weszło orange położyli kolej plastiki na klatkę I nie wiem czy na 32 mieszkania ktoś się skusił bo oferta droższa 2x od Netia. Za to mamy już 5 pionów s infrastruktura operatorów (UPC, netia/aster, antena zbiorcza, orange/tp stara instalacja i nieużywane kable dawnego GHNet). To ja mam propozycję żeby orange sfinansowało piony teletechniczne jak to jest w nowych blokach i wtedy już nie będzie problemów.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-08-2017 14:33
Masz wiele racji w tym, co napisałeś.

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2017 10:23
Prezesi spółdzielni pamiętają czasy prl i czekają na swoją dole. Także zamiast pisać na blogu to czas wrócić do korzeni

Cytuj Odpowiedz

Zarejestrowany użytkownik

Posty 507

Wysłano: 12-08-2017 18:46
No nie dziwie sie, ze Pan Jablczynski ubolewa. W koncu prezesi spoldzielni blokuja dostep do potenacjalnych 21 746 (nowych) abonentow. Orange strzela w duze osiedla bo to latwe pieniadze, a co z pojedynczymi gospodarstwami? Kamienicami? Przyklad: mieszkam 300m od centrali bylego TPSA, jest to centrum miasta ... monopol Orange, zerowe szanse na 'swiatelko'. Taka jest rzeczywistosc.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 05-09-2017 18:41
W Legionowie właśnie w zabudowie jednorodzinnej światłowód Orange jest już dostępny coraz szerzej. Tylko w blokach należących do Spółdzielni jest problem. Usłyszałam dzisiaj to samo co ten pan, o którym mowa w artykule - że już dawno byłyby światłowody ale Spółdzielnia nie pozwala im wejść do swoich budynków...

Niezarejestrowany

Wysłano: 12-08-2017 20:16
A może jakaś spółdzielnia nie chce by klatki były oszpecone kolejnymi plastikowymi korytami? Może niech Orange kładzie te instalacje pod tynkiem tak by nie było widać tych ohydnych korytek. Bo niestety teraz w wielu blokach wygląda to po prostu paskudnie. Z drugiej strony jak chcą już na siłę kablować to niech płacą spółdzielni czynsz za dzierżawę powierzchni pod swoją infrastrukturę albo finansują place zabaw :-)

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-09-2017 15:55
Klakierzy prezesów spółdzielni pewnie wypisują te bzdury na temat oszpecania klatek - zacofane intelektualnie i technicznie głąby.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-11-2017 20:35
Oszpecone to Wy macie mózgi, a raczej to co z nich zostało od lizania d... prezesowi.

Cytuj Odpowiedz
Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt