REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  

Nie jesteś zalogowany.
  << Ostatni wątek   Następny wątek >>
Strony 1 z 11: <<1234>>
Nowy temat  Odpowiedź

Autor:

Temat: SonyEricsson Xperia neo V

Kan
Administrator

Posty 3043

Wysłano: 25-08-2011 15:33
SonyEricsson Xperia neo V Smartfon o nazwie Sony Ericsson Xperia Neo V Xperia neo V to jeden z pierwszych produktów, które zostały wprowadzone na rynek z oprogramowaniem Facebook inside Xperia. Czerpiąc z sukcesu Xperia neo, model Xperia neo V został oparty o najnowsze oprogramowanie Android dla smartfonów i technologie Sony, w tym Reality Display z Mobile BRAVIA Engine. neo neo V wyposażony jest w 1 GHz procesor Qualcomm Snapdragon na chipsecie MSM8255, 5 MPix kamerkę z autofocusem i detekcją twarzy oraz podświetleniem LED, z możliwością nagrywania filmów w HD 720p, przednią kamerkę VGA, wyświetlacz wykonany w technologi FWVGA o przekątnej 3,7-cala z technologią Mobile BRAVIA. Jego pamięć wewnętrzna to zaledwie 320 MB ale można ją rozbudować do 32GB dzięki slotowi na kartę pamięci microSD.

Przeczytaj pełny opis tego modelu: SonyEricsson Xperia neo V

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-10-2011 09:41
Użytkuje go od piątku i muszę powiedzieć że niezły telefon. Telefon ma fajny wyświetlacz, wszystko działa płynnie bez zacięć, plusem jest fajna nakładka sony ericssona na androida. po dwóch dniach miałem tylko jeden problem z tym telefonem. nie chcą mi chodzić gry hd od gameloftu,z czym teoretycznie nie powinno być kłopotu, bo telefon ma silną konfigurację.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 09:50
Tu też o tym piszą http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,2220,sony_ericsson_xperia_neo_v_-_podziel_sie_wrazeniami_w_trzech_wymiarach,testy,1.html moja neo v po powrocie z serwisu dalej jest nie sprawna... tez pisałem do SE ale brak odpowiedzi...

Niezarejestrowany

Wysłano: 02-11-2011 11:44
Zastanawiam się nad jego ku[nem .Opłaca się go kupować? .

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 04-11-2011 18:05
witam. moze mi ktos napisac jak formatowac baterie w tym telefonie??

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 06-11-2011 20:09
Mam problem zakupilem ten telefon no i...własnie, sam sie wyłacza i wlacza nie spotkałem sie z tym jeszcze i nie wiem czym to moze byc spowodowane...ma ktoś jakies pomysly co zrobic zeby tego uniknąć? bo kiedy blokuje telefon to sie wylacza i wlacza od poczatku... z gory dzieki.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 11-11-2011 16:39
mam te sam problem może ktoś wie co z tym zrobić?

Niezarejestrowany

Wysłano: 08-11-2011 15:25
@ Einstein007 : Proponuję spróbować legalnie zakupić gry z Marketu (widać od razu czy będzie działała na w/w telefonie) Kradzione gry z Chomika wrzucane na telefon na chybił-trafił, mogą nie działać.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 13-11-2011 15:11
Do dede.. producent każdego sprzętu od lat proponuje formatowanie baterii 3 razy po 12 godzin. pierwsze od nowości należy korzystać z telefonu i dopiero jak się wyłączy należy go naładować (najlepiej jak bateria padnie i nie da się uruchomić telefonu). i tak 3 razy... Co ciekawe od wielu lat stosowanie tej metody daje nam pewność iż bateria (nawet najnowszej generacji) będzie miała właściwe parametry i wytrzyma dłużej niż inni na forach piszą: cyt" wada słaba bateria" itp.. pozdrawiam.. (wiedzę uzyskałem na bazie doświadczenia zawodowego związanego ze sprzedażą telefonów oraz po kontakcie z różnymi serwisami telefonów-firmowymi) Mam nadzieję że pomogłem.. Cierpliwość przy formatowaniu a napewno będziecie zadowoleni..

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 09-12-2011 14:00
Ja jestem zadowolona z neo, ściągam sporo aplikacji i problemów nie było.

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-12-2011 11:13
Mi śmiga aż miło!

Niezarejestrowany

Wysłano: 03-01-2012 12:13
moj od poczatku smiga bez problemow, kumplowi sie restartowal ale po zmianie oprogramowania wszystko styka i dziala jak nowy

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-03-2012 16:25
wylaczony ma byc przy ladowaniu ?

Niezarejestrowany

Wysłano: 14-11-2011 16:28
Ja mam ten sam problem telefon po zablokowaniu sam sie wyłacza i włącza co z tym zrobić

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 15-11-2011 21:43
do dede. w instrukcji masz napisane ze należy naladowac baterie odrazu przed 1 uruchomieniem. to jest bateria polimerowa a tych sie nie formatuje.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 16-11-2011 22:14
telefon fajny, tylko co z tego skoro ciągle wyłącza się bez przyczyny, przez co nikt nie może się do mnie dodzwonić, przy wygaszaniu ekranu wyłącza się i żeby zrobić cokolwiek muszę włączyćtel, wpisac pin...czy ktoś wie co z tym zrobić? iść od razu do serwisu czy może ktoś już tak miał?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-11-2011 19:32
Witam też mam problem z wyłączaniem i włączaniem telefonu, jedyne co pomaga DORAŹNIE to całkowite wyłączenie telefonu i włączenie, potem jest troche spokoju, czasem potrafi także się zawiesić całkowicie i trzeba wyjmować baterie. Kumpel też ma neo V i też ma ten problem. Trzeba chyba do sony dać znać

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-11-2011 21:12
Witam, telefon xperia neo v kupilam w orange 4.11 mam ten sam problem co Wy, czyli resetuje sie sam co kilka minut. Telefon zostal oddany do serwisu sony i dzis sie dowiedzialam, ze nie umieli tego zrobic w zwyklym serwisie gwarancyjnym i wyslali go do jakiegos serwisu profesjonalnego. Ma to potrwac ok. 2-3 tyg. Czyli to jest jakaś wada fabryczna i cos powazniejszego niz zmiana oprogramowania. Napisze jak wroci z serwisu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 17-11-2011 21:25
Czekamy na odpowiedź tylko pamiętaj o nas żebyśmy wiedzieli co z naszymi neonami . Kurde taki zajefajny telefon a ma bubla

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 18-11-2011 14:49
ja wlasnie czekam na kuriera, oby nie bylo problemu z telefonem. bo zaczynam sie niepokoic

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-11-2011 00:15
a ja mam go juz 2 tygodnie i nie mam z nim problemu

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 20-11-2011 10:02
Witam! Telefon jest super mam go dopiero 2 dni ale jest ... zadziwiający. Jedyny problem jaki mam z tym telefonem to to że nie mogę zalogować sie na swoje konto google (co uniemożliwia kożystanie z Androida) ... Przyczoną jest niestabilne połączenie z serwerami . Ale ja myślę że niestabilne połączenie byłoby na 1 siecie Wi-Fi a nie na 3 jak ja to sprawdzałem ... Jeszcze tak o tym androidzie mam pytanie czy trzeba mieć konto na gmail zeby zalogowac sie do tego androida?

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 21-11-2011 23:01
Mam ten sam problem - telefon co 2 minuty restartuje się. Firma może uczyniłaby gest w stronę klienta i opisałaby problem na oficjalnej stronie. SZLAG!

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-11-2011 14:15
Co za telefon ciągle się restartuje. Tego sie nie da urzywać.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 22-11-2011 15:13
Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 23-11-2011 14:32
zgłaszajcie problem do sony ericssona niech wymiania nasze telefony na nowe to jest żenada żeby nowe telefony nie działały i przez ponad poltorej miesiaca były w regenersisie o którym nie ma ani jednej pozytywnej opinie w internecie http://www.sonyericsson.com/cws/common/contact/contactusemail/phones?cc=pl&lc=pl

Cytuj Odpowiedz

Reklama

Google

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 09:30
Witam ponownie! telefon odebralam z serwisu - jest w dalszym ciągu NIESPRAWNY I RESETUJE SIĘ Z JESZCZE WIĘKSZĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ. Dowiedzialam się, że serwis do ktorego oddałam aparat tel. nie umial go naprawic i odesłał do Regenersisa w Jankach. Tam na protokole napisali "wymiana czesci elektronicznej" a na karcie gwarancyjnej "wgrano nowe oprogramowanie, test zgodny ze specyfikacją, urządzenie sprawne"!!!!! Dzis idę do Orange z żądaniem wymiany aparatu telefonicznego. Jeśli się nie uda, ponownie oddaję go do serwisu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 19:24
ten sam problem. wyciaglem tel. z pudelka przez noc zaladowalem i na nastepny dzien to co piszecie, tzn. przy kazdym zablokowaniu klawiatury tel. sam sie wylacza. nie czekalem na nic tylko na nastepny dzien kiedy odebralem tel oddalem na gwarancji. z tego co piszecie to nie bardzo radza sobie z tym u operatora i tym calym regenersisie no ale zobaczymy. nie mam zamiaru na niego za dlugo czekac i mam nadzieje ze wroci w takim samym stanie jak oddalem, jesli wgl wroci...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 23:31
Witam, Byłem zdecydowany go kupić, ale po przeczytaniu komentarzy tu jak i na zagranicznych forach, chyba podziękuję...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 25-11-2011 23:38
wysłałem maila do sony ericssona żeby wymienili wszystkie nasze telefony na nowe ciekawe co zrobią praktycznie nikomu nie działa ten telefon http://www.sonyericsson.com/cws/common/contact/contactusemail/phones?cc=pl&lc=pl

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 11:17
ciekawy jestem o co w tym wszystkim chodzi... niestety gdyby nie to, telefon jest swietny i naprawde polecam. przed kupnem odwiedzilem wiele stron i opini o tym modelu i bylem zachwycony wszystkimi. ani jednej negatywnej. tel wrecz idealny. no niestety jak sie przytrafil ten feler i wpisalem w google przypadlosc to sie troche posypalo tych opini. ale jak to mozliwe ze SE mogl wypuscic tyle felernych tel nie wiedzac o tym, jakies to jest dziwne

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 16:20
mi też nie działa xperia neo v ciągle sie wyłącza co jest grane trzeba napisać jakąś zbiorową petycje do sony ericssona aby wymienili wszystkie nasze telefony na nowe przeciez to jest nienormalne żeby oddawać nowy telefon ledwo wyjęty z pudełka na serwis gdzie nieszanuja tego telefonu wogle

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 16:36
Witam mam ten model od 2 tygodni i działa znakomicie...ciekaw jestem dlaczego Wy macie takie problemy. Tak to jest jak telefony są produkowane Bóg wie gdzie za miskę ryżu dziennie a nie przyzwoitą pensję.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 17:04
Mam go już 2 tygodnie i u mnie telefon działa bez zarzutu, może po prostu była jakaś partia z wadami fabrycznymi...

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 19:52
u mnie już wszystko sprawnie działa. tel spakowałam i chciałam oddać do Orange - niech naprawiają, ale w ten sam dzień wszystko samo się naprawiło - może to jakieś aktualizacje się włączały / wyłączały przez co tak działo się z telefonem. Także ja w końcu nie oddałam tego tel do naprawy. Pobawiłam się trochę w ustawieniach...zobaczymy co będzie dalej. jeśli tel znowu będzie niesprawny oddaję do serwisu.

Cytuj Odpowiedz

Niezarejestrowany

Wysłano: 26-11-2011 22:05
Jestem pewien że samo się nie naprawiło a problem powróci, wiem to z autopsji. Moje neo i kumpla też tak ma że czasem awet tydzień chodzi a potem nagle reset. Zauważyłem jeszcze że ma to związek z obciążeniem telefonu tzn im więcej robie tym więcej się wiesza

Zarejestrowany użytkownik

Posty 4432

Wysłano: 27-11-2011 08:30
Parametry ma niezle i cene dobra,ale jezeli to jest awaryjny king-szajs, bo producent dal ciala, nie dopilnowal i puscil na rynek ukryta katastrofe, to ja dziekuje. Mialem go kupic synowi. Ale bym go podprowadzil tym prezentem na mine!... Ostrzegawcze opinie czytalem tez na forach niemieckich, wiec to nie tylko wadliwa partia towaru w Polsce. Smierdzi powaznym umoczeniem zupy przez SE...

E-Mail Cytuj Odpowiedz
Strony 1 z 11: <<1234>> Nowy temat    Odpowiedź

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt